PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 822
oceny
7,0 10 1 195822
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Co w niej było? Można ją gdzieś znaleźć (Tak żeby sobie obejrzeć) ? Niestety nie doczekałam jej
na filmie :(

użytkownik usunięty
DestructionDecember

Nie ma już tej sceny na Volstagg i Sif odwiedzają kolekcjonera i wręczają mu pozostałości eteru .

użytkownik usunięty

Nie ma już na You Tube miało być :-)

ocenił(a) film na 10

ja mam te 2 sceny zaraz je wrzucę z dubbingiem

ocenił(a) film na 9
DestructionDecember

w drugiej scenie jest jak Thor wraca do Jane :)

ocenił(a) film na 9
Shin123

Ta scena jest już po tych napisach końcowych ,nie tych z grafikami bohaterów ?

Gloredhela

Po napisach końcowych, na samym końcu.

ocenił(a) film na 9
Gloredhela

po grafikach jest scena z Kolekcjonerem a po napisach napisach jest wlasnie ta scena z Jane.

ocenił(a) film na 9
Shin123

Thor i Jane na ziemi ?

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Shin123

a może wie ktoś gdzie mozna obejrzec te sceny po napisach ? spieszyłam sie i wyszłam z kina na napisch...:(

ocenił(a) film na 9
asiaaa92

Nie masz czego zalowac ze wyszlas :)

ocenił(a) film na 9
Shin123

no niepowiedział bym ze niema czego żałować, pierwsza scene ogladalem nie sądziłem ze po napisach bedzie jeszcze jedna a z pierwszej sceny mozna juz sie zaczac domyslac o czym bedzie Avengers prawdopodobnie 3 , tak wiec zawsze sceny po filmach Marvela daja przedsmak tego co bedzie mozna polukac w necie i miec wiekszy obraz tak wiec zawsze warto zostac pare minut dluzej i je zobaczyc..

ocenił(a) film na 9
dzaskul

Scena po pierwszych napisach nawiązywała do Guardians of the Galaxy :) Będą w kinie bodajże w 2014 , tak jak Zimowy Żołnierz :)

ocenił(a) film na 9
dzaskul

Pierwsza scena pokazuje co będzie w Guardians of The Galaxy a nie Avengers 3. Durga scena jak Thor wraca do Jane i całują się na balkonie..hmmm raczej dużo nie wnosi do fabuły

ocenił(a) film na 9
Shin123

Powiedz to mojej żonie która wkurzona, że obsługa w kinie nie poinformowała, że jest jeszcze jedna scena (o pierwszej też nie informowała (zapalone światła), ale wiedziałem ze w marvelowskich filmach zawsze jest coś jeszcze ) , a uważa po tym co jej streściłem, za jedna z ważniejszych w filmie ( kobiety ;) )

dzaskul

Scena w Avengers pokazywała co będzie w Avegers 2. Scena z Thora to Guardians of the Galaxy.

Shin123

'' Avengers 3'''

Chyba miałeś na myśli Avengers 2?

ocenił(a) film na 9
KLAssurbanipal

Moj blad. Mialam na myśli Avengers 2

ocenił(a) film na 6
Shin123

Kurde kocham sceny Thor & Jane, strasznie żałuję, że wstałam, ale nic w środę jeszcze raz idę na film i teraz do samego końca się nie ruszę ^^

ocenił(a) film na 7
Shin123

Nie wiedziałam że jest druga scena po napisach. w kinie już na pierwszej zacieli zapalać światła =(

DestructionDecember

O taenę chodziło:
http://www.youtube.com/watch?v=vvalGx03juU

:D :D :D

ocenił(a) film na 10
nikitka19872

Eh nie zdązyłam obejrzeć, zablokował Disney :/

użytkownik usunięty
DestructionDecember

No nie ma już , ale jeśli Cię to pocieszy . Na końcu tego klipu jhttp://www.youtube.com/watch?v=2k-CRWcGZJ4est ta scena . Szukałam dla Ciebie . Niestety znalazłam tylko taki klip

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=2k-CRWcGZJ4

ocenił(a) film na 6
nikitka19872

Również bym poprosił, byłem wczoraj w kinie nie usiedziałem do końca bo kumplom z którymi byłem nie chciało się już siedzieć wiedziałem że jakaś scenę po napisach ma być lecz im się nie chciało stwierdziłem że sam nie będę siedział w kinie skoro wszyscy już wychodzą.

vandal454

A ja zostałem sam w kinie na ostatniej scenie bo wiedzialem że Marvel zawsze daje takową scene po napisach, jedynie przy Avengers nie zostalem do końca ale tą scenę widziałem na DVD.

ocenił(a) film na 9
DestructionDecember

W drugiej scenie po napisach widzimy Jane siedzącą przy stole nad miską płatków śniadaniowych. Nagle słychać grzmienie i Thor pojawia się na jej balkonie. No i od razu bez zbędnego gadania zaczynają się całować :) Ta scena nie jest aż tak bez znaczenia, bo w filmie ten watek został w zawieszeniu. A dzięki temu nie trzeba czekać do kolejnych filmów, żeby wiedzieć czy Jane będzie musiała czekać na Thora kolejne dwa lata czy nie ;)
Potem jest jeszcze jedna, krótka scenka - za stadem ptaków biegnie ten wielki potworach, który przeniósł się na ziemie. Połączenie miedzy światami zostało zerwane, a on widocznie nie zdążył wrócić do siebie ;)
Moim skromnym zdaniem to jest ten stwór, o którym Thor wspomina w Avengers'ach - łuski, wielkie rogi, tratuje wszystko na swojej drodze :D no, ale może to już tylko moja nadinterpretacja ;)

ocenił(a) film na 7
pchela89

Ten stwór z Jotunheim, no nie? Był zarówno w pierwszej, jak i drugiej części :-D Jak ktoś będzie miał link do tej scenki to poproszę :-))) Będę niezmiernie wdzięczna.

ocenił(a) film na 10
rapi_aga

szpadel117, dziękuję :)

pchela89

scena ta druga nawiązuje do serialu shield i przyszłotygodniowego odcinka.

ocenił(a) film na 10
DestructionDecember

po napisach z dubbingiem
http:/

ocenił(a) film na 10
mateusz dobosz

/tiny. dalsza część linku

ocenił(a) film na 10
mateusz dobosz

(http:/)(/tiny.)(pl/q7g6z) dalsza część linku 2 usunąć to ( )

ocenił(a) film na 8
DestructionDecember

Kurczę przegapiłam tę scenę. ;/

DestructionDecember

Nie doczekałaś bo wyszłaś jak 90% ludzi chodzących do kina, inaczej mówiąc chamstwa, które nie szanuje ludzi którzy kręcą te filmy. Pozostanie do końca napisów to jest swojego sposobu podziękowanie dla osób które poświęciły swój czas na stworzenie tego.
Ja na każdym filmie zostaje do końca napisów.

ocenił(a) film na 7
PaweJ89

Jestem chamem, bo nie siedzę kolejne 10 minut patrząc w listę osób zaangażowanych w pracę przy filmie?
Najgłupsza rzecz jaką czytałem w tym tygodniu - a przeglądałem kilka serwisów z głupotami :D

Rozumiem, że jak kupujesz kalkulator, to czytasz całą instrukcję wraz ze wszystkimi dopiskami, nazwą zakładu który go produkuje i to jeszcze najlepiej we wszystkich językach, bo jak nie to jesteś hipokrytą i nie szanujesz pracy tłumaczy.

Moim wyrazem szacunku do tych ludzi, jest fakt, że idę do kina, a nie zgrywam filmu z torrentów..

DestructionDecember

Pragnę nadmienić, iż w scenie owej pojawia się Szanowny Pan Benicio Del Toro, proszę Pani. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones