PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 825
ocen
7,0 10 1 195825
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

o ile 1 była super, tak tą częścią jestem totalnie zawiedziona, totalna nuda, nie obejrzałam do końca. Pewnie zaraz dostanie mi się od użytkowników, którzy dali 8-10, ode mnie 3, ale widzę, ze nie jestem sama, bo są i tacy, co ocenili na 1-2.

ocenił(a) film na 8
leosia10

Po pierwsze nie oceniaj czegoś czego nie znasz w całości Po drugie film praktycznie klimatem nie różni się i tematyką zbytnio od 1 po trzecie czego się spodziewałaś?

ocenił(a) film na 8
leosia10

Mi się nawet podobało ale pierwsza część była historią o losach Thora a ta przez cały czas kręci się wokół Jane Foster - postaci za którą zbytnio nie przepadam - i pewnie oceniłabym to na jakieś 5 ale był Loki, postać którą z kolei uwielbiam więc dostało 7

ocenił(a) film na 6
leosia10

Pierwszej części nie widziałem i liczyłem na jakieś fantasy z mitologią skandynawską w tle. A dostałem pomieszanie z poplątaniem: sc-fi, fantasy i współczesność. Już będę wiedział by od marvelowskich filmów trzymać się z daleka, bo nie lubię takich klimatów komiksowych historii o superbohaterach. Do tego oklepane motywy i schematy oraz bezpłciowy główny bohater z młotkiem ze styropianu.

ocenił(a) film na 10
leosia10

Jeżeli nie oglądałaś do końca, niezbyt możesz oceniać, bo ja przyznam, że też się fajnie nie zapowiadało. Pierwsza część była o niebo lepsza, co nie znaczy, że ta też nie była fajna.

leosia10

ja też jestem rozczarowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones