PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 570
ocen
7,7 10 1 178570
6,9 41
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Taika Waititi jako Korg był genialny. Szczególnie na koniec z tekstem, że nadepnął tego owada i go teraz sobie nosi. Poplakalem się prawie...

ocenił(a) film na 6
Pinky0891

Dla mnie hitem jest scena w ktorej od Walkirii dostaje bron i odpowiada "wyklety powstan ludu ziemi" dla osob powyzej czterdziestki myske ze maly szok i powod do smiechu ptzez 5 minut ze lzami w oczach. Ktos wie czy tekst w angielskiej wersji tez jest taki czy tlumaczenie polskie tak genialnie zmieniło ? (bylem na dubbingu z dzieciakami)

Dzidzia_ST

"The revolution has just begun"

ocenił(a) film na 8
Pinky0891

Korg był świetny i chyba z dubbingiem wyszło to nawet lepiej (choć jestem przeciwnikiem dubbingu w filmach aktorskich).

lukasz12548

No...Khorg i Meek byli takimi "Zpizg*nymi ziomkami"...wyglądali jakby wyjarali 3kg dobrego i mocnego stuffu....chyba najbarwniejsze postacie...przypominali mi troche Groota, Draxa i Rocketa...bardzo pozytywni...

Pinky0891

"...no i fundamenty szlag trafił" albo "latasz na młotku?" :) Też nie lubię MARVEL'a z dubbingiem, ale Korg (kto go dubbing'ował?) był świetny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones