PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 516
ocen
7,7 10 1 178516
6,9 41
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Oceny...

ocenił(a) film na 8

Może narzekam bez sensu, ale skąd te wysokie oceny?? Przecież oprócz tych kilku śmiesznych żartów i ładnych efektów ten film był... no zostańmy przy tym, że był. Poza tym, gdyby nie główny bohater i tytuł to przez pierwszą połowę myślałbym, że oglądam jakiś spin-off GoTG a chyba nie o to chodzi. No nic pozostają nadzieje, że nadchodzące Avengers podejdzie to tematu trochę poważniej.

ocenił(a) film na 6
555krystian

Nie narzekasz. Każdy ma swoją opinię. Ten film był po prostu nie dobry. Przez masę ŻARTÓW w tym filmie musiałem obejrzeć Ciche Żarty bo byłem tak suchy, że nie wyrobie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
555krystian

Właśnie dobrze że w takim tonie zrobili tą część bo poprzednie nie były tak udane

ocenił(a) film na 4
555krystian

Noo ktoś wreszcie docenił te żarty. W sumie nie było ich zbyt wiele, zwłaszcza w późniejszej części filmu, ale początek był nimi przyjemnie i obficie przyprawiony. W zasadzie to w tym filmie podobały mi się tylko te żarty..... Jeszcze sprawa dubbingu, bo tą wersję oglądałem. Czemu w języku polskim zawsze wymawiają bajfrost nie bifrost? Toż to błąd jest raczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones