PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 521
ocen
7,7 10 1 178521
6,9 41
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Spekulacje 1

ocenił(a) film na 6

Witem że może ciut za szybko ale zakładam nowe spekulacje ;DD
możemy się tu dzielić wszelkim info na temat filmu ale także sobie po prostu pospekulować co
chcemy zobaczyć lub co może się wydarzyć w następnej części przygód Thora :)
Niby trzy lata ale na dobrą sprawę pod koniec przyszłego roku powinni zacząć kręcić, ew na
początku 2016. No i po drodze mamy Age of Ultron który z pewnością dostarczy wielu informacji.
Ja zaczynam - potwierdzono że laska Lokiego z Avengers zawiera Mind Gem :
http://www.youtube.com/watch?v=Uv2NRpG76Pg

Dochuu

Szkoda,że dopiero w 2017. Sporo przyszło mi czekać na 3 część.:-( Ciekawe kiedy, będzie podana pełna obsada filmu.

ocenił(a) film na 6
blossom_3

na razie potwierdzili tylko hemsworth'a i hiddlestone'a. no i z tego co pamiętam ze alexander ( ta co gra sif ) zarzekała się że będzie w trójce Thora jakoś niedługo po premierze dwójki

Dochuu

Hiddleston - bez "e" na końcu :)

ocenił(a) film na 6
CieplaFilmow

pisalam to o wpol piatej nad ranem wiec prosze o wybaczenie haha

Dochuu

okii xd

ocenił(a) film na 7
Dochuu

Dalej macie zamiar ciągnąć kolejny bezpłciowy temat bazujący na wzdychaniu do aktora wcielającego się w rolę Lokiego?

ocenił(a) film na 6
katedra

a kto nam zabroni? zresztą to są spekulacje, gadamy nie tylko o lokim ale i o całym filmie tak jak napisałam. a że było jak było, większość użytkowników go lubiła najbardziej to rozmowy toczyły się wokoło niego. ale bez przesady wstawiany i omawiany był tam każdy plakat i trailer także spekulacje były dobrym źródłem informacji

ocenił(a) film na 5
Dochuu

poza tym uwielbiamy rozmowy z katedrą :D

kanari

a kto nie uwielbia :D

ocenił(a) film na 5
Dochuu

To raz jeszcze: http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a607266/loki-to-appear-in-thor-ragnarok- and-both-parts-of-avengers-infinity-war.html#~oUoe8RpHFmoy5Z Oficjalnie potwierdzono, że Lokiego zobaczymy w 3 filmach!!! Dla spekulujących przez ostatni rok to potwierdzenie tego o czym mówiliśmy :D Loki będzie i w Rangaroku i w obu częściach Infinity War :D

ocenił(a) film na 6
kanari

właśnie umarłam ze szczęścia haha!! :D tak się bałam że w ragnaroku umrze...

ocenił(a) film na 5
Dochuu

Wygląda na to,że raczej nie :D Możemy spekulować co najmniej przez kolejne 3 lata, hahaha :D

ocenił(a) film na 6
kanari

do 2019..borze....po studaich juz dawno bede... : D

ocenił(a) film na 5
Dochuu

A jak Loki będzie miał coraz dłuższe włosy, to może warkocz w końcu zaplecie, hehe. Ja liczę na spełnienie wszystkich niecnych życzeń: i nowe postaci żeńskie i wyjaśnienie skąd to futro i może nawet shirtless scene. I powrót Lokiego na Ziemię w dobrze skrojonym garniturze :D
Będziesz po studiach, ale Tutaj czas się zatrzyma. Wyobraź sobie, co pomyślał sobie Tom i Chris- dla nich to dopiero wyzwanie :D

kanari

Albo dłużej :) myślę że Thor 4 powstanie by zakończyć tam wątek braci ....

ocenił(a) film na 5
wort801

Jeżeli się pospieszą i nie upchną wszystkiego w Wojnie Kamieni, to pewnie tak..Pytanie także, czy ewentualny scenariusz zaciekawiłby Toma i Chrisa.

kanari

Nie możliwe że kilku herosów i lokiego by zabili w dwóch częściach poza tym Thor ma za dużo przeciwników że miał tylko 3 części....

ocenił(a) film na 5
wort801

To fakt- nie zrobią na pewno rzezi. ale pytanie typu: czy motyw Thora i Lokiego będzie na tyle nośny, by go kontynuować?

kanari

Według mnie tak o ile dobrze wykorzystają materiał źródłowy czyli komiksy ...

ocenił(a) film na 5
wort801

Wszystkiego się dowiemy już niedługo. Zobaczymy co się stanie po Czasie Ultrona i jaki będzie punkt startowy Rangaroku.

kanari

Jedno jest pewne loki w tym filmie musi chodziarz po napisach się pokazać ...

ocenił(a) film na 5
wort801

Pewne jest już to,że będzie miał cameo- warto więc czekać!)

kanari

Oby z nowymi sojusznikami :)

ocenił(a) film na 5
wort801

Tak, i oby scenariusz się trzymał.

kanari

o to jestem spokojny :)

kanari

Po przeczytaniu lekki paraliż twarzy z utwierdzonym uśmiechem na ustach :D
http://31.media.tumblr.com/tumblr_m59sthFq2Z1rndxg5o3_250.gif

ocenił(a) film na 5
sea1749

Hahaha, no właśnie widzę :D Ładnie Ci w tym futerku, no :D:D:D

kanari

Jak już się mundury przyodziewa, to swoje futerko też włożę :D

ocenił(a) film na 5
sea1749

Futerko jest epickie :D

sea1749

O co chodzi z tym futerkiem? Tzn. skąd to jest. Czemu tej sceny nigdzie nie ma?

Belief

W bonusowych scenach było

wort801

A konkretnie w jakich? Masz je może gdzieś?

Belief

Właśnie szukałem ale nie mogłem znaleźć .

wort801

Okazuje się, że ta scena była w spocie. Trochę nie łapie - spot reklamuje film a sceny z niego nie ma. Rozumiem, że może tak się zdarzyć z trailerem puszczonym z rok czy pół roku wcześniej ale nie ze spotem puszczanym na 5 minut przed. To jest wprowadzanie w błąd klienta. Wybacz, ale do kina idę na to co zostało mi zareklamowane.

http://www.youtube.com/watch?v=TET0NvDYnrM

Belief

Ok spoko :)

Belief

post................................

wort801

post 2

wort801

post 3

wort801

4 zwariuje z tym filmwebem ;/

Belief

Znalazłem tylko na tym filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=SIXWXcGFo2M

wort801

hmm ciekawe skąd oni to mają? Gdybyś kiedyś na coś trafił konkretnego to daj znać :)

Belief

post.................

Belief

Post 2

Belief

Post 3

ocenił(a) film na 9
Dochuu

Jupiii :) Cieszę się że dostaliśmy wreszcie jakieś konkretne informacje co do premiery ( choć szkoda że będzie dopiero za 3 lata :/ ) No ale dobrze,że przynajmniej możemy zająć się spekulacjami :D

Dochuu

Hm, ale to będzie dziwne uczucie, gdy po AV3 part 2 minie ile? Osiem lat od premiery pierwszego Thora? (jak mnie teraz ten plastik irytuje, to nawet nie wiecie.)

ocenił(a) film na 6
Circus19

HEIMDALL I LOKI BĘDĄ W AVENGERS:AGE OF ULTRON!!! :DDD
http://inspired-by-hiddles.tumblr.com/post/101578227707/idris-elba-tom-hiddlesto n-and-me-are-in-avengers
wg mnie będzie to albo scena po napisach albo wizja thora wywołana przez visiona, podobno każdy avenger ma taką mieć

Dochuu

Hah, super! Będzie o czym spekulować.
Może to będzie scena przed sądem Lokiego, po Avengers?

ocenił(a) film na 6
Circus19

myślę że z takim natężeniem bohaterów nie byłoby teraz na to czasu, bardziej obstawiam tą wizję ( no bo KTOŚ musi w niej być ) albo scene po napisach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones