PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 10 1 178565
6,9 41
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
Seria filmów o Thorze dowodzi, że pomoc przychodzi czasem z najmniej spodziewanej strony. Pod pierwszą... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Najnowszej opowieści o nordyckim bogu bliżej jest do kultowego science-fiction lat 70. i 80. niż do poprzednich, quasi-romantycznych odsłon swojej serii, a ta zmiana kursu zdecydowanie opłaciła się - finałowa część bije na głowę nie tylko dwie wcześniejsze, rości sobie również prawa do prymatu w całym uniwersum Marvela. więcej
Jako wielka fanka filmów z Marvel Cinematic Universe miałam obowiązek być na premierze najnowszej części filmu opowiadającej o jednym z członków drużyny Avengers. I nie - to nie jest Spiderman. Mimo tego że był całkiem niezły, to nic nie przebije (dosłownie) boskiej, marvelowskiej produkcji "Thor: Ragnarok".  więcej
Humor w widowisku stanowi kompromis pomiędzy polityką studia a możliwościami Waititiego. Trochę szkoda, mając na uwadze wcześniejsze filmy reżysera. Liczyłem na choć kilka dowcipów cięższego kalibru – pewnie nie przebiły się przez bariery poprawności politycznej oraz indeksów wiekowych. Może i lepiej, że zamiast porywać się z motyką na słońce, nowozelandzki twórca wolał wykrzesać więcej ze swoich aktorów? więcej
"Thor: Ragnarok" to z całą pewnością jeden z lepszych filmów wykreowanych przez Marvel Studios. Szalenie zabawny, niezwykle dynamiczny i zbudowany przede wszystkim na relacjach pomiędzy naszymi ulubionymi bohaterami stanowi najwyższej klasy rozrywkę. Szkoda tylko, że nie jest tak przełomowy, jak mógłby być. więcej