PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 068
ocen
6,8 10 1 239068
5,7 28
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

Zacząłem oglądać film i przypomniałem sobie że w 2 części most był cały, wiec jak się odbudował. Loki spadł w otchłań, a w Avengersach nagle żyje. Co ja przegapiłem, że z trudem rozumiem koniec filmu w stosunku do kolejnych części. Kiedy się dowiadujemy jak most został odbudowany itd.?
A, i dlaczego Loki w Avengersach jest zły? Wiem, że pokręciłem, ale mam nadzieje że zrozumiecie.

Prefect

w Thorze jest most zepsuty, a w mrocznym świecie naprawiony, tylko kiedy i jak ?

ocenił(a) film na 7
Prefect

Loki w Avengersach jest zły bo pragnie zemsty i chce udowodnić, że jest lepszy od Thora. Loki żyje, bo odnalazł tajne przejście (jednym z nich posługują się wraz z Thorem w 2 części). Ponadto w 1 części "Thora" Loki pojawia się także po napisach końcowych.
Co do tego mostu... W "Avengersach" Thor nie korzysta z mostu, tylko ojciec używając swojej mocy wysyła go na Ziemię (o czym dowiadujemy się podczas rozmowy Thora z Lokim).
Od "Thora" do "Thora 2" minęły dwa lata, wy tym czasie najwyraźniej bohaterom udało się odbudować most...

Paklpy

gdzie widzisz Loki'ego po napisach?

ocenił(a) film na 7
mania19

W "Thorze" ;)

Paklpy

a no rzeczywiscie :) jakos nie zauwazylam tego :) a juz chcialam sie spierac :D

ocenił(a) film na 7
mania19

Rozumiem ;d

Paklpy

ale mysle, ze to jest raczej falszywy Loki :)

ocenił(a) film na 6
Paklpy

mam pytanie odnośnie tej postaci. Najpierw obejrzałam Avengers, a Thora później- czyli w odwróconej kolejności. W Avengers o ile pamiętam, Loki powiedział do Thora, że ten go zrzucił w przepaść, a przecież w filmie Loki sam się w nią rzucił- nie wiecie z czego to wynika? czy może to było jakieś złe/niedokładne tłumaczenie? aha, i w Avengers Loki mówi, że nie ma domu- tak to odebrałam, jakby chcieli się go pozbyć, wygnać czy coś, a przecież w końcówce Thora i Thor i Odyn chcieli go uratować i namiawiali, żeby wrócił z nimi. zczego wynikają te różnice?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones