PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}
6,8 239 068
ocen
6,8 10 1 239068
5,7 28
ocen krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

1) Co takiego zrobił Thor że sobie zasłużył na powrót młota.
Tak na mój gust to on był trochę za krótko na Ziemi, żeby zacząć odczuwać skutki kary. Bark
możliwości użycia Mjöllnira to trochę jeszcze za mało żeby poczuł, że się trzeba nawrócić. Za
mało dostał po tyłku żeby spokornieć.
2) O co biega z tym wątkiem miłosnym z Jane?
Miłość od pierwszego wejrzenia? Dla mnie to tam nie widać żadnej chemii między nimi.
3) i ostatnia sprawa. Mimo prawie 2 godzin, film minął naprawdę szybko i nawet to była fajna
rozrywka. Ale z powyższych powodów czuję niedosyt fabuły. Trochę jak bym oglądała film dla
dzieci.
Przyznać też muszę, że podobały m się efekty i obaj panowie grający Thora i Lokiego.

ocenił(a) film na 8
sybilla_filmweb

Ad1
Mi się wydaje, że Thor nie zasłużył tak zupełnie, ale poświęcił soje życie by ratować innych, a to chyba coś, co nie? Zwłaszcza w porównaniu z tym, że gdyby go nie wygnali nie pokusił by się na taki czyn (chyba)

Ad2
Na to nie mogę ci odpowiedzieć.

Ad3
Ja też trochę czuję niedosyt, ale w porównaniu z drugą częścią Thora to nie jest ona tak wielki. (czy to co tu napisałam ma dla ciebie sens?)

ocenił(a) film na 5
Raserei

Ad 1
Wydaje mi się, że Thor by walczył nawet bez zesłania na ziemię. On nie był totalnym dupkiem i nie było mu wszystko jedno. On był tylko zadufany w sobie i nieposłuszny (swoją drogą kara z zesłaniem na ziemię wydaje mi się trochę też za duża. w końcu nie rozpętał wojny dla zachcianki tylko uważał że trzeba tym zimnokrwistym pokazać gdzie ich miejsce. ). No właśnie walcząc z olbrzymami myślał, że tak należy, że tym samym ratuje swoją ojczyznę, więc myślę że on zawsze ratował by pokrzywdzonych. ---- Choć mogę się mylić.

Ad 3
Rozumiem. Czyli lepiej się nie zabierać za 2 część?

ocenił(a) film na 8
sybilla_filmweb

Napisałam to tak idiotycznie. Nie chcę ci zdradzać drugiej części, ale jeśli ją obejrzysz to będzie myślał ,,Dlaczego"?

Raserei

polecam oglądać wszystkie wycięte sceny z Thor i Thor2 (choć nie wszystkie zostały umieszczone na polskim wydaniu blu-ray) i uznać że nie zosatały wycięte. Wtedy jest lepiej. choć w przypadku drugiej części człowiek nadal pyta siebie samego "DLACZEGO?"

ocenił(a) film na 6
sybilla_filmweb

ja też chemii nie widziałam między nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones