PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 438
ocen
7,3 10 1 781438
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Zrobiony ołówkiem po kilkudziesięciu latach ołówek jest nadal widoczny, na chama spłukują go wodą, ale szkic nie schodzi... LOL Po takim po rysunku nie byłoby śladu, a papier by był prawdopodobnie w strzępach. Zarośnięty glonami przy otwarciu teczki rozerwałby się.

ocenił(a) film na 8
Amidala_N_S

Fakt, moje notatki ołówkiem sprzed pięciu lat są już trudne do odczytania, mimo, że nie wrzuciłam ich do oceanu. Trochę naciągane moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
Amidala_N_S

To był węgielek, nie ołówek.

ocenił(a) film na 10
Moai

a ,węgiel to niby nie jest zmywalny?

ocenił(a) film na 8
recenzje_ati

Raczej jest :P Chociaż nigdy nie robiłam eksperymentu z tym. W sensie narysować coś a potem zostawić na chociaż miesiąc w wodzie.

ocenił(a) film na 10
Amidala_N_S

Tylko nie wiem czy sobie przypominacie ale rysunek był przechowany przez tyle lat w sejfie - a tamte sejfy były bardzo szczelnie :0

ocenił(a) film na 3
Carrie2468

O ile pamięć mnie nie myli, był tak szczelny, że przy otwieraniu wylała sie z niego woda.

ocenił(a) film na 9
Brehen

Ale to dłonie Camerona malowały, a nie Leonardo i może dlatego przetrwał ten rysunek.

ocenił(a) film na 3
korndddd

W sumie racja, bo podobno Cameron uczył się w hogwarcie, je*any czarownik. Był z Hagridem na jednym roku, ale ich wyrzucili za gwałt na jakimś pająku, czy cuś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones