PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 427
ocen
7,3 10 1 781427
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Ładny film ale troche przereklamowany. Świetnie wykonany mimo że ma już pare lat, ale ta historia jakoś mnie totalnie nie wzruszyła.

ocenił(a) film na 9
olaolachm

na pewno ktoś jeszcze nie płakał

użytkownik usunięty
olaolachm

Tak, tylko ty. Niestety jesteś pozbawionym uczuć potworem ;)

olaolachm

Oczywiście, że tylko Ty. Jedna na cały świat! Wszyscy jak jeden mąż płaczą na "Titaniku", a Ty taka niewzruszona!

ocenił(a) film na 9
olaolachm

tylko ty. są 2 opcje albo nie masz serca, albo nie skupiłaś się na filmie

xChouchoux

Lub nie interesują ją denne love story.

użytkownik usunięty
olaolachm

Nie tylko Ty :D

użytkownik usunięty

dałeś 2 ?

użytkownik usunięty

Wiem, że to bluźnierstwo, ale naprawdę nie lubię bardzo tego filmu. Kostiumy, scenografia oraz efekty specjalne są świetne, ale poza tym nic takiego tu nie było powalającego. Wątek miłosny jest nieciekawy (ten film tak naprawdę tylko na tym się skupia), postacie główne nudne, aktorstwo słabe - te wsztmystkie rzeczy mocno obniżają moją ocenę tego filmu, ale już dawno powinienem zrozumieć, że o gustach się nie dyskutuje ;-)

użytkownik usunięty

ok doktorze strange

użytkownik usunięty

Dzięki za wyrozumiałość, Jacku Torrance! ;-)

użytkownik usunięty

Czekasz na EXODUSA?

użytkownik usunięty

Szczerze to... nie. Przyznam się nawet, że pierwszy raz o tym słyszę ;-)

olaolachm

Jak płakać na Titanicu mógł ktoś, kto Igrzyskom Śmierci dał 10/10?

Canudo

A co to ma do rzeczy? Osobiście płakałam oglądając Titanca, choć film ten w żaden sposób mnie nie oczarował i po prostu mi się nie podoba. Wszystko jest kwestią wrażliwości i gustu. Igrzyska śmierci są natomiast naprawdę dobrym filmem, co prawda zupełnie innym gatunkowo, choć nadal nie rozumiem związku.

użytkownik usunięty
Canudo

Beka z cb .. dyche dala igrzyskom i niby nievmoze plakac przy titanicu..

Co yo ma do rzeczy? Hahaha

użytkownik usunięty
olaolachm

Ty jesteś przereklamowana

ocenił(a) film na 10
olaolachm

a mnie wzruszyła jestem romantyczką i kocham romanse. ;]

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

ten film to pierwszy film po którym ryczałem :( najlepszy film

olaolachm

Nie tylko Ty. A muszę zaznaczyć, że nie trudno mnie wzruszyć, na takim dajmy na to King Kongu ryczałam jeszcze przez dobre dwie godziny po zakończeniu. Titanic natomiast uważam za dobry film, obejrzenie go na pewno nie było stratą czasu, ale nie podzielam zachwytu nim.

ocenił(a) film na 9
bittersweet_

tez nie plakalem cza miec jaja ale coz film rewelacyjny

olaolachm

Też nie płakałam. Może to zasługa mojej mamy, która tego nie lubi i rozśmieszała mnie jak to oglądałam (byłam dzieckiem jak pierwszy raz ogl), a może dlatego że film po prostu mi sie nie podoba, ale nwm co było w tym wzruszającego.

ocenił(a) film na 10
olaolachm

Plakalem ale i tak wypad za ta czworke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones