PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 415
ocen
7,3 10 1 781415
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

niech sie wpisze

ocenił(a) film na 6
Goracy

mój pies

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
Goracy

Mój kumpel nie oglądał, ale jutro go zabieram do kina ;]

Goracy

ja jeszcze nie oglądałam, dzielnie się trzymam :)

ocenił(a) film na 9
egidragonfly

bardzo przepraszam z góry za moją wypowiedz ale film jest światowym hitem, ma 15 lat jest puszczany na polsacie 3 razy w roku i jest osoba ktora tego nie ogladała??????????????? Szok :)

kamillla_filmaniak

A jak ktoś nie ogląda filmów z lektorem?

ocenił(a) film na 10
kamillla_filmaniak

A ja mogę pochwalić się, że tak długo żyję, iż pierwszy raz oglądałam ten cudowny film w kinie na premierze w 1998r. Doskonale pamiętam jaką był wówczas wyczekiwaną i spektakularną nowością. Po pierwszym seansie, musiałam wybrać się na kolejny-tak głębokie wrażenia i emocje wywołał ten obraz. Po upływie 20 lat,nadal tak samo wzrusza i zachwyca.

Goracy

Ja nie pamiętam, żebym widział ten film od deski - do deski, chyba oglądałem kiedyś na vhsie... A w TV jak leci to tylko urywki lookam bo mnie szlak trafia przez te reklamy.

dezertx

Ja jakoś nie miałem okazji zobaczyć bo jak lecialo w TV to nie miałem czasu a poza tym reklamy i podział filmu doprowadzały do szału. Idę jednak do kina z koleżanką,

ocenił(a) film na 10
dezertx

Zgadza się. Przerywanie reklamami(dłuższymi niż fragmenty filmu) oraz dzielenie go na części, stanowi profanację dzieła Camerona.

ocenił(a) film na 10
Mila1505

Ostatnio leciał w TV to reklamy były tak długie że można zapomnieć jaki film się ogląda.

Goracy

Ja także nie widziałem jeszcze Titanica, co prawda co roku leci na polsacie, ale zawsze ta stacja dzieli ten film na części, w dodatku reklamy są tak niemiłosiernie długie, że odechciewa się oglądania. Do kina się nie wybieram, bo nie przepadam za efektem 3d.

ocenił(a) film na 9
Goracy

nie oglądałam ale mam zamiar ściągnąc xd

Laska2343

Jasne, po co iść do kina, kupić dvd/blu-ray, skoro można ściągnąć z internetu(czyt. ukraść). Inne rzeczy też zdobywasz w ten sposób? Po za tym polecam przejrzeć książki do j.polskiego. Może nauczysz się że zdanie zaczyna się z DUŻEJ litery, i nieistnieje nic takiego jak xd, lol, wtf, omg, i tak dalej.

ocenił(a) film na 7
SKGG_95

w internecie nie obowiązują rygorystyczne zasady gramatyczne,
ciekaw jestem czy SKGG_95 nigdy niczego nie ściągnąłeś z internetu, masz prawo do wykorzystania grafiki, jaką wstawiłeś w avatar? nie cierpie hipokrytów napinaczy, trolli

a xd, lol, omg to są skróty geniuszu, tak samo jak dr, prof, itd, itp widać, że nie potrafisz z nich korzystać bo na końcu twojego zdania równie dobrze mogło znaleźć się itd. zamiast "i tak dalej". nauczyli w podstawówce stawiać kropki i przecinki, zdania zaczynać z dyżych liter, tak? ale do skrótów pewnie jeszcze nie doszedłeś,. 3klasa czy jeszcze przedszkole?

john11

Wszędzie obowiązują zasady gramatyczne.
Nie, nigdy niczego nieściągnąłem, a te skróty nie są OFICJALNE, po prostu ludzie którym internet i facebook zjadł mózg, sobie uprościli formę wypowiedzi. Faktycznie skrót dr.(doktor) jest tak samo ważny jak nieistniejący oficjalnie omg (oh my god). Szkoda mi takich ludzi jak ty. Twierdzisz że ja jestem z podstawówki. No tak, przecież ty to taki geniusz jesteś...

ocenił(a) film na 7
SKGG_95

język jest dla ludzi, nie ludzie dla języka,. skróty, które wymieniłem istnieją w sieci wcześniej niż Zuckerberg pomyślał, że może stworzyć coś takiego jak fb,
za geniusza się nie uważam, ale gotuje się we mnie jak jakiś kozak, zwraca uwagę komuś tylko po to by pokazać, jaki to on jest poprawny, nie ściąga, nie używa slangu, internetowych skrótów, pisze poprawną polszczyzną

john11

Skąd wiesz w jakim celu zwróciłem uwagę? Czytasz w myślach?
Gotuje się w tobie jak ktoś zwraca komuś uwagę, że ten robi coś źle? We mnie się gotuje jak widzę posty ludzi których rozwój emocjonalny i intelektualny zatrzymał się na poziomie 3 letniego dziecka.

ocenił(a) film na 7
SKGG_95

To oświeć mnie w jakim celu czepiasz się niepoprawnej gramatyki, jak sam się do niej nie stosujesz? (jak pisałem hipokryta)
Nie będe ci wytykał nie postawionych przecinków, bo przeczył bym sam sobie.

SKGG_95

Po skrócie dr nie stawia się kropki geniuszu.
A przed "że" powinien być przecinek.
Najpierw sam naucz się zasad gramatyki, a dopiero potem pouczaj innych.

ocenił(a) film na 8
Fr33Q

10/10 ;D

SKGG_95

Kto ci dał prawo oceniac ludzi w taki sposób? Weź facet wyluzuj, bo zachowujesz się jak tępy obrońca moralności jakich ostatnio namnożyło się w internecie.

ocenił(a) film na 7
ObiWanKenobi444

nie mam zamiaru tolerować, trolli, którzy myślą, że jak skończyli gimnazjum to już są najmądrzejsi,
nie bronie nikogo, tylko własnego zdania na temat zasad egzystowania w internecie

john11

Pisałem do SKGG_95...

ocenił(a) film na 7
john11

"nie mam zamiaru tolerować, trolli, którzy myślą, że jak skończyli gimnazjum to już są najmądrzejsi,"
Najpierw podstawówka, teraz gimnazjum.... Co ty tak pijesz do tego wieku, co? Jakiś uraz emocjonalny na tym tle?

ocenił(a) film na 7
SKGG_95

skoro się tak przejmujesz moimi uwagami na temat wieku, może masz z tym jakiś problem?
chcesz o tym porozmawiać? myślę, że znajdzie się wiele osób, które mogły by ci z tym problemem walczyć?

john11

Ależ ja się nie przejmuję, ciekawi mnie po prostu skąd takie wnioski wysnułeś.

john11

"skoro się tak przejmujesz moimi uwagami na temat wieku, może masz z tym jakiś problem?
chcesz o tym porozmawiać? myślę, że znajdzie się wiele osób, które mogły by ci z tym problemem walczyć?"
Przekaz merytoryczny tego postu może powalić na kolana.

ocenił(a) film na 7
SKGG_95

czytaj ze zrozumieniem, to się dowiesz wszystkiego bo chyba wszystko co napisałem jest po polsku,
dziekuje za uwagę, zmykam z tego wątku, bo już i tak zbyt dużo czasu ci poświęciłem

ocenił(a) film na 7
john11

Tak John:) szkoda nerwów jak nasz nauczyciel internetowy kazdego poucza a nie zna sie sam na naszym pieknym ojczystym języku :D:D ale cóż.... .... Nie przetlumaczysz :):):)

ocenił(a) film na 9
SKGG_95

Niektóre trolle teraz mają na początku podstawówkę potem zawodówkę czasami nie skończoną

ocenił(a) film na 10
SKGG_95

Dziecko drogie czy Ty wiesz do czego służy Internet? Jego pierwotnym założeniem, prócz udostępniania informacji przez takie strony jak np, Wikipedia oraz witryny rozrywkowe, jest przesył danych w postaci różnych plików i udostępnianie ich na cały świat. Ma to pomóc społeczeństwu w zdobywaniu wielu rzeczy, których sami akurat zakupić nie mogą ponieważ jest to zbyt duży wydatek. Gdyby zarobki w naszym kraju były adekwatne do cen rynkowych nie było by problemu ściągania zwanego przez wielu piractwem. Chcę zaznaczyć, że termin piractwo został wprowadzony przez zachłannych amerykanów łasych na forsę, którzy nie mogą przeżyć że wielomilionowe sumy przechodzą im koło nosa. Więc daj sobie spokój ze swoimi dywagacjami na ten temat. A teraz wracając do Ciebie. Nie pouczaj innych i nie wytkaj im braków w słownictwie czy zasadach gramatycznych skoro u Ciebie niedouczenie również widać. Skróty takie jak "omg" czy "wtf" są zapożyczeniami z innego języka, w tym wypadku akurat angielskiego/amerykańskiego, które wryły się już w polską mowę. Mowa ta nazywana jest mową potoczną dla Twojej wiadomości. Ponadto chcę zaznaczyć, że robisz ogromne błędy gramatyczne, jak chociażby pisanie "i tak dalej", które powinno być napisane na końcu zdania w postaci skrótu, oraz słowa "nie istnieje" oraz "nie ściągałem", które pisze się osobno, a nie razem. O zaimkach osobowych pisanych przez Ciebie z małej litery oraz wielu braków znaków interpunkcyjnych już nie wspomnę. A, no i oczywiście skrót dr, jednak widzę, że ktoś CI już to wytknął. A tak na marginesie, chcę ci powiedzieć, że różne skróty używane w Internecie służą do wyrażania emocji, myśli itp.

ocenił(a) film na 9
tomb2525

Potwierdzam w 100% słowa tomb2525. SKGG_95 jeśli nie wiesz co to znaczy "wtf" czy"omg" to znajdz se w internecie. Jest tego pełno. Pozdro :D

ocenił(a) film na 9
SKGG_95

Wiesz co ? meczy mnie twoja dziecinnośc. Wolę sobie ściągnąc niż tracic kasę.Hahahahaha i wciąż nie mogę pojąc że nie wiesz iż omg,wtf są to skróty LOL(to też). Pewnie jeszcze przedszkole. xdd

ocenił(a) film na 10
SKGG_95

Posłuchaj leszczu. Piszemy "Poza tym", nie z czasownikami piszemy oddzielnie. Sprawa finalna : nie każdy ma tak bogatych rodziców jak Ty ( właśnie Ty nie stosujesz formy grzecznościowej ) i nie każdy może sobie pozwolić na zakup filmu w okolicach 30 zł dlatego, że ta osoba nie wie czy ten film się jej spodoba. Zatem, skoro nie jesteś na tyle sprytny i rozsądny, by przed zakupem zobaczyć ten film online lub go pobrać to może jesteś za głupi na jakąkolwiek edukację? "Jasne, po co iść do kina, kupić dvd/blu-ray, skoro można ściągnąć z internetu(czyt. ukraść)" To, że wytwórnie filmowe ustalają tak wysokie ceny tylko, żeby się dobrać do koryta pieniędzy i ja mam za to płacić chciwym ludziom? W porządku. Mógłbym kupić film po rozsądnej cenie, ale gdyby ten zysk w połowie nie trafiałby do wytwórni tylko np. na cele charytatywne albo żeby był normalny podział np. 1/4 aktorzy 1/4 wytwórnia 1/4 producent i 1/4 dla krajów, które borykają się z problemami. Może zamiast byc na tyle głupim i wydawać pieniądze na samochody i papierosy dla osób z wytórni filmowych, pobierzesz ten film z ware.zów, a tę kasę, która chciałeś przeznaczyć na zakup oddaj rodzicom niech wspomogą ludzi, którzy naprawdę tego potrzebują.
2 sprawy:
1) To, że jesteś dzieckiem wiem z czterech powodów : avatar, nick ( 95 - 16 - 17lat ), piszesz o ortografii i gramatyce, a nie stosujesz się do nich, nie umiesz zaznaczyć płci na filmwebie
2) Nie bierz pieniędzy od rodzicow tylko idz i sam zarób to wtedy zobaczymy czy będziesz taki chętny na wspomaganie produkcji filmowych.
Peace dzieciaku :)

ocenił(a) film na 10
pitixpl

sorry że przerywam, ale.... ten wątek chyba nie miał na celu popisywania się jeden przed drugim swoją gramatyką itp. Może zacznijcie pisać na temat w odpowiednich wątkach. Tyle na ten temat.
A jeśli o film chodzi to szczerze nie myślałam, że jakiś człowiek w XXI wieku może nie oglądać "Titanica" :D Ale ok, każdy sobie rzepkę skrobie, rozumiem, że niektórzy są... oryginalni ;)

ocenił(a) film na 10
Goracy

Moja nauczycielka od Geografi

ocenił(a) film na 6
Goracy

Ja nie oglądałem. Dopiero teraz narzeczona mnie wyciągnęła na tą wersję "3D", nie wiem co było tam 3D z wyjątkiem napisów, które rzeczywiście ciężko było odczytać bez okularów, reszta hmmm nie odczułem osobiście różnicy. Do tego wiem jedno drugi raz nie dam się namówić na ten film, zaliczony odłożony i zapomniany.

ocenił(a) film na 9
EmKo

Chciałem obejrzeć wersję 3 D ale nie obejrzalem w kinie i nie wiem czy było warto iść skoro opinie były podzielone na temat Titanica w 3D

ocenił(a) film na 8
Goracy

A ja nie oglądałam go przez tyle lat, aż do zeszłego tygodnia. Drażnił mnie Leonardo. Ale dziecko zobaczyło więcej filmów wszelakich, poznało czym jest gra aktorska i teraz uważa, że to jeden z najlepszych filmów jakie powstały. A Leo jest dobry :P

ocenił(a) film na 9
Goracy

Mój prezes nie oglądał mówił że tylko fragmenty widział.

ocenił(a) film na 10
Goracy

Mój kolega który z natury jest introwertykiem i nie oglądał ani Titanica ani Szkanej pułapki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones