PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 438
ocen
7,3 10 1 781438
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Ja myślę, że ten film jest bardzo, ale to bardzo przereklamowany. Wątek miłosny kiepski, postacie płaskie, a scenariusz do bani. Ci którzy widzieli ten film pewnie w życiu nie oglądali prawdziwego kina!

"Ci którzy widzieli ten film pewnie w życiu nie oglądali prawdziwego kina!" - Znajdź w tym zdaniu błąd logiczny.

użytkownik usunięty
Slaught

Ja tam nie widzę żadnego błędu, choć ślepy nie jestem! :)

To przeczytaj tyle razy (na głos), aż dostrzeżesz.

użytkownik usunięty
Slaught

A no jasne! Chciałem napisać: "Ci którzy OCENILI TEN FILM NA 10 pewnie w życiu nie oglądali prawdziwego kina!". Dzięki! ;-)

"OCENILI TEN FILM NA 10" - Mogłoby też być, np.: ZACHWYCAJĄ SIĘ TYM FILMEM, UWIELBIAJĄ TEN FILM, itd., itp.

Zdanie napisałeś już w poprawnej formie, więc mogę teraz śmiało napisać, że tym zdaniem ukazałeś swój snobizm.

Dziękuję.

użytkownik usunięty
Slaught

Ale Ty też nie jesteś lepsza wytykając mi, że jestem snobem, wiesz!?

Mam prawo do komentowania cudzych wypowiedzi. - Jak każdy, ot ciekawostka.

Patrz na to co piszesz, bo nie każdy będzie tolerował poniżania fanów danego filmu.

Dziękuję.

Dwójka powstała

http://files.doobybrain.com/wp-content/uploads/2010/08/titanic-ii.jpg

ten komin jakiś taki smutny

ocenił(a) film na 10

No wiesz... Dlaczego obrażasz tych, którym film się podobał ? Chcesz prowokować do niepotrzebnych kłótni, które i tak niczego nie zmienią w rozumowaniu jednej i drugiej strony ? Jeśli film Ci się nie podobał to podaj konkretniejsze argumenty. Tak odgórnie to każdy może napisać. Jak dla mnie wątek miłosny jest tu super pokazany, widać, jak zmieniają się zachowania bohaterów, gdy siebie poznają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones