PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 427
ocen
7,3 10 1 781427
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Wyciskacze łez

ocenił(a) film na 10

Wpisujcie wszystkie wyciskacze łez które znacie!
Wg mnie 3 najlepsze to:
1. Titanic
2. Joe Black
3. Szkoła uczuć
Ale oczywiście to jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać :) Niech każdy dopisze co wg siebie uważa za najlepsze wyciskacze łez.

Bolka

Najbardziej płakałam oczywiście na Titanicu i chyba na żadnym innym, ale nie uważam go za TYPOWY WYCISKACZ ŁEZ. On jest piękny! Najlepszy na świecie! Kocham go! Wzruszający jest też Szkoła uczuć (przed chwilą obejrzałam) ale na nim już nie płakałam.

konto_przeniesione

I jeszcze moż ebyć Romeo i Julia (1996), ale podkreślam że płacze tylko na Titanicu

ocenił(a) film na 10
konto_przeniesione

Becze chyba na kazdym filmie który oglądam. Ale najsumtniejsze to chyba
1. Zielona mila( to na 100 procent najsmutniejszy film jaki widzialam(
2. Titanic
3. Szkoła uczuć/Przeminęło z wiatrem

ocenił(a) film na 10
Renia234

Jak sobie przypominam to płakałem tylko po:
1. Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
Ps. Po filmie Joe Black było mi smutno przez kilka dni.

konto_przeniesione

Wyciskacz łez ? Zielona mila , Titanic ale według mnie najsutniejszym filmem dla mnie oczywiście jest Fluke .... http://www.filmweb.pl/f5650/Psim+tropem+do+domu,1995 :) jest tam tak dużo momentów ze trudno sie powstrzymać od łez.....

ocenił(a) film na 10
Skromny16

Oj tak... ''Fluke'' - zawsze splacze sie jak bobr na tym filmie. Poza tym wyciskaczem lez dla mnie jest ''Titanic'' i ''Doskonaly swiat'' .

konto_przeniesione

"joe black" nie widzialam, ale szkole uczuc i titanica tak i uwazam ze sa to swietne filmy :) plakalam na obydwoch, zwlaszcza na titanicu

ocenił(a) film na 7
konto_przeniesione

ja ryczałam jak głupia oglądając "Patriotę"

ocenił(a) film na 5
konto_przeniesione

Titanic byłby lepszy gdyby go skrócić przynajmniej o godzinę, wyrzucając wszelkie dłużyzny. A tak to podoba się tylko kobietom, większość facetów albo się wierci z nudów albo zasypia, zanim się coś w końcu zacznie dziać. :)

Prawdziwy wyciskacz łez to wg mnie "Mój przyjaciel Hachiko", film mogę polecić ze spokojnym sumieniem dla całej rodziny, to takie kino familijne, w sam raz na święta.

ocenił(a) film na 9
Bolka

Ja na prawie każdym takim... przygnębiającym filmie płacze.
Ostatnio był to film "Faana".

ocenił(a) film na 9
bubekzewsi

tj. "Fanaa"

<krótki, krótki, krótki, coraz krótszy>

ocenił(a) film na 8
bubekzewsi

"Waleczne serce"

ocenił(a) film na 10
Bolka

najbardziej wzruszajacym filmem jaki obejrzalam jest DOSKONALY SWIAT

ocenił(a) film na 10
ania007

mialy byc 3, wiec jeszcze armageddon i leon zawodowiec

ocenił(a) film na 10
Bolka

1.titanic
2.szkoła uczuć
3.pamiętnik
na tych wszytskich filmach łezka kręci się w oku

ocenił(a) film na 10
Bolka

Armageddon
polecam, przepiękny film
może jeszcze bym cosik napisał, ale nic mi już do głowy nie przyodzi...

ocenił(a) film na 10
Speed_5

Ja dodałabym jeszcze wichry namiętności scena kiedy umiera samuel jest naprawdę wzruszająca

Moon_8

Staraj się nie spoilerować tego co najwazniejsze

ocenił(a) film na 10
Bolka

1. Titanic
2. Za wszelką cenę
3. Szkoła uczuć
i wiele innych :)

ocenił(a) film na 10
Bolka

a więc wg mnie 3najlepsze to:
1.Titanic - i zawsze bedzie u mnie na pierwszym miejscu
2.Armageddon
3.Szkoła Uczuć
a tak na marginesie to chciałam jeszcze dodac Pamiętnik i Zielona Mila;) pozdro;)

j_u_s_t_a

Ja nie płaczę na filmach, bo jestem nieczułym draniem. Wyjątkiem jest Terminator i Strażnik Teksasu:)Myślę że nabardziej poruszającym filmem jest Przed Egzekucją....

ocenił(a) film na 10
Bolka

1 Lista Shindlera (pewnie nie tak to się piszę)
2 Titanic
3 Krwawy Diament
i wiele, wiele innych, ale szczególnie płakałam na "Liście"...

ocenił(a) film na 7
mili_91

jeśli chodzi Ci o "List" produkcji Bośnia, Polska to ja dopisuję się do Twoich słów. Wyłam jak bóbr.

ocenił(a) film na 10
Bolka

najpiękniejszym filmem jest "a moment to remember" i żaden się z nim nie równa:)

użytkownik usunięty
ari_5

cos mi sie zdaje ze chciałas napisac "a walk to remember" czyli szkoła uczuć :)

Bolka

oczywiscie titanic:)i jeszcze moze szkola uczuc i love story

ocenił(a) film na 10
ginger_102

dla mnie:
1 Titanic
2 Zielona Mila
to chyba wszystko ...

ocenił(a) film na 7
madlen_13

Zielona Mila. Jedyny jaki ze mnie wycisnął jakąkolwiek łzę.

ocenił(a) film na 10
Bolka

a więc tak ja najbardzie płakałam na: Tytanicu, szkole uczuć, armagedonie i jeszcze jest wiele wiele innych, ale na tych najbardziej płakałam... :) pozdro :)

alienato921

A ja płacze na każdym filmie...nawet na głupich komedyjkach. Ot tak już mam :)

ocenił(a) film na 9
Kinia_Esz_

1. Człowiek z blizną
2. Życie Carlita
3. Ojciec Chrzestny II
4. Dawno temu w Ameryce
5. Więzień Nienawiści

Tak, to przy tych filmach łezka zakręciła mi się w oku...

ocenił(a) film na 7
Klinar

Jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić. Kiedy leciały CI łzy na Scarface`ie ? Na samym końcu czy początku ?? :) Że o Wiezniu nienawisci już nie wspomne.

ocenił(a) film na 8
Kokopiko

i ja na wiezniu nienawisci ryczalam :) mysle ze kazdy z nas ma inne granice i punkty wrazliwosci ale jak najbardziej dp swojej listy zaliczam wieznia nienawisci

ocenił(a) film na 9
Klinar

Też płakałam na więźniu nienawiści ! Poza tym to Million dollar baby, Stowarzyszenie umarłych poetów. Wszystko zalezy od nastroju, łaza potrafi mi się zakręcić na baaardzo wielu filmach.
pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Bolka

"Piękny Umysł"...

ocenił(a) film na 10
Bolka

1. titanic ale rownie mocno sie poplakalam na Gdyby jutra nie bylo ten film takze jest po prostu boski i wyciska lzy jak zaden inny

użytkownik usunięty
Bolka

uwierz w ducha.

ocenił(a) film na 10
Bolka

Gdybym ja miała napisać na ilu filmach płacze to nie starczyło by mi miejsca. Taka beksa ze mnie. Ale najbardziej dla mnie wzruszające filmy to m. in. Titanic, Szkoła uczuć, Flicka, Forest Gump, Piękny umysł, Gladiator, Człowiek w ogniu, Zielona mila, i wiele wiele innych...:)

ocenił(a) film na 9
Bolka

1.Dom nad jeziorem
2.Gladiator
3.Waleczne serce(brave heart)
4.Frantic

ocenił(a) film na 7
Bolka

Będziecie się śmiać, ale ja płakałam baaardzo, wyłam wręcz w podczas niektórych odcinków Sailor Moon. Od dziecka jestem wielbicielką tego anime i kiedy oglądam czasem tak się śmieję, że doprowadza mnie to do łez, ale bywają momenty, że wyję z żalu (np. nie wiem czy ktoś się orientuje, ale beczałam niemiłosiernie kiedy umierał Nephrite, odcinek bodajże 24)

ocenił(a) film na 8
agyness

cytryna,Ty się w końcu kiedyś doigrasz i odwodnisz organizm...

ocenił(a) film na 10
agyness

Hehe też na tym ryczałam:P A jak w drugiej serii (Odc.61)Mamoru zrywał z Usagi... i jeszcze ten podkład muzyczny, no nie dało się nie uronić łezki podczas tej sceny:P albo w serii Stars (Odc.194) gdy Seiya pyta Usagi "Am I not good enough?", ale raczej częściej ryczałam ze śmiechu:P Cała seria Stars to niezły ubaw:) Polecam Ci odcinek 181 - zawalisty:D Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
agyness

Staraj się nie spoilerować :)

ocenił(a) film na 7
nikya00

sorry, rok 2007 - byłam młoda i głupia :)

ocenił(a) film na 9
Bolka

Zielona mila - piękny, wzruszający, nic dodać nic ująć
Szkoła uczuć - na nim także się popłakałam
Pamiętnik - miłość aż do samego końca...
Armagedon - też wzruszający
Doktor żywago - niewiem dlaczego ale na nim także płakałam
Władca Pierścieni - może dlatego że jestem fanką Tolkiena ale przy końcówce musiałam uronic kilka łez:)
Dodałam bym jeszcze Miasto Aniołów

ocenił(a) film na 9
Bolka

Zielona mila - piękny, wzruszający, nic dodać nic ująć
Szkoła uczuć - na nim także się popłakałam
Pamiętnik - miłość aż do samego końca...
Armagedon - też wzruszający
Doktor żywago - niewiem dlaczego ale na nim także płakałam
Władca Pierścieni - może dlatego że jestem fanką Tolkiena ale przy końcówce musiałam uronic kilka łez:)
Dodałam bym jeszcze Miasto Aniołów

ocenił(a) film na 10
Bolka

Jesli o mnie chodzi to oczywiscie pierwsze miejsce ma Titanic,pozniej moze szkola uczuc i nie wiem jak wy ale ja plakalam na filmie "Click" gdy pod koniec ten facet umieral juz jako staruszek.

ocenił(a) film na 10
Bolka

Czasem slonce czasem deszcz,gdyby jutra nie bylo i titanic

ocenił(a) film na 8
Bolka

Cinema Paradiso .

ocenił(a) film na 10
Bolka

ja płakałam na: Titanicu, Czułych słówkach, szkole uczuć(ale on jest bardzo naiwny...)Przeminęło z wiatrem(zurzyłam 5 opakowań chusteczek-na serio!) List w butelce(boski), Słodki Listopad, Miasto Aniołów, Leon zawodowiec, Za wszelką cenę, Casablanca, Tato, Romeo i Julia, Uśmiech Mony lizy(nie wiem dlaczego) Zielona Mila, Dziennik Bridget Johnes(ze śmiechu oczywiście:P), Plac Waszyngtona. Niebo nad Berlinem, Pożegnanie z Afryką, Wichrowe wzgórza i wiele innych. Jak mi się przypomni to jeszcze napisze.

Ale ze mnie beksa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones