PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 345
ocen
7,3 10 1 781345
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Wyciskacze łez

ocenił(a) film na 10

Wpisujcie wszystkie wyciskacze łez które znacie!
Wg mnie 3 najlepsze to:
1. Titanic
2. Joe Black
3. Szkoła uczuć
Ale oczywiście to jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać :) Niech każdy dopisze co wg siebie uważa za najlepsze wyciskacze łez.

ocenił(a) film na 10
Bolka

Titanic
Edward Nożycoręki
Keith
Pamiętnik
Nie czas na łzy
Tajemnica Brokeback Mountain

ocenił(a) film na 9
Bolka

Co do "Titanica" - zgadzam się, ale "Szkoła uczuć"... jak dla mnie kicha jakich mało.

ocenił(a) film na 10
Bolka

oprócz titanica czy zielonej mili wymienionych tu ze sto razy :) poruszył mnie jeszcze filmy: wybór gracie, czas zabijania, moja dziewczyna, uśpieni, jutro idziemy do kina i sam

użytkownik usunięty
Bolka

1. Zielona Mila
2. Grobowiec świetlików
3. Hatchico

użytkownik usunięty
Bolka

- Przeminęło z wiatrem
- Czułe słówka
- Love Story

ocenił(a) film na 6
Bolka

Ja nie wierzę, że nikt nie wymienił "21 gramów", film się skończył a ja chyba jeszcze przez godzinę nie byłam w stanie zatrzymać potoku łez.

ocenił(a) film na 10
Snowwhite_2

P.S. Kocham cię, Pamiętnik, Now is good

ocenił(a) film na 8
Bolka

Nędznicy (Les Miserables)

ocenił(a) film na 10
Bolka

Płakałam na wielu filmach spośród tych które zostały tu wymienione. Od siebie chciałabym dodać (bo chyba nikt ich tu jeszcze nie wymienił):

Tańczący z wilkami i Ostatni Mohikanin

użytkownik usunięty
Bolka

1. Przeminęło z wiatrem ( ten film trzeba rozumieć )
2. Titanic ( absolutna drastyczność )
3. Miejsce pod słońcem ( amerykańska tragedia )

użytkownik usunięty
Bolka

Płakałem na:
Nieustraszony (2006)
Lista Schindlera (1994)
Chłopiec w Pasiastej Piżamie (2008)
Mój Przyjaciel Hachiko (2009)
Now is Good (2012)
Podaj Dalej (2000)
Więzień Nienawiści (1998)
Requiem dla Snu (2000)
Siedem Dusz (2008)
Zielona Mila (1999)

ocenił(a) film na 9
Bolka

Moje TOP w tej kategorii to na pewno:
1. Siedem dusz (w główną rolę wciela się Will Smith, film opowiada o wyrzeczeniu się życia w imię miłości i wyrzutów sumienia)
2. Uprowadzenie Agaty (kultowy polski dramat z lat 90-tych opowiadający historię młodej Agaty , która w ciągu jednego dnia zakochuje się i traci miłość swego życia, na faktach + wspaniały soundtrack w wykonaniu Seweryna Krajewskiego)
3. Bez mojej zgody (opowiada historię w sumie można powiedzieć całej rodziny, której głównym celem przewodnim jest ratowanie życia jednej z córek chorej na raka, przy czym historia oparta jest jeszcze na wielu innych znaczących wątkach - również miłosny)
4. Zaginiona walentynka (wzruszająca historia mówiąca o miłości na przestrzeni wielu lat, gdyż główna bohaterka wytrwale po kilkudziesięciu latach nadal czeka na inf. dotyczące jej męża ,który wyjechał na wojnę)
5. Pamiętnik ( równie wzruszająca historia co w/w opowiadająca o wiecznie trwającej miłości pomiędzy chorą na Alzheimera Allie ,a jej wiernie wytrwałym przy ogromie choroby żony Noah`em)
6. Szkoła uczuć (kolejny film z cyklu - choroba rozdzielająca wielką miłość)
7. Odrobina nieba (FILM ,KTÓRY NAJBARDZIEJ POLECAM, GDYŻ WZBUDZIŁ WE MNIE NAJWIĘKSZE EMOCJE, opowiada również historię miłości ,która zrodziła się w obliczu choroby pomiędzy lekarzem ,a pacjentką chorą na raka)
8. Now is Good (no i następny film o młodej dziewczynie chorej na raka, która oczywiście zakochuje się i to z wzajemnością)
9. Nad życie (historia pewnie wszystkim znana, tj opowiadająca o chorobie polskiej siatkarki A. Mróz)
10. Weronika postanawia umrzeć (może mniej wzruszający ,ale na pewno poruszający i trafiający do osób empatycznych, gdyż opowiada o nabywaniu chęci do życia przez tytułową Weronikę, przy okazji nie obeszło się bez wątku miłosnego, na podstawie powieści Paula Coelho)

ocenił(a) film na 9
Bolka

najlepszy to "Pearl Harbor"

Bolka

Mój przyjaciel Hachiko
P.S. Kocham cię
August Rush
Niepokonany Seabiscuit

Bolka

Koniecznie: Odwiedziny prezydenta - polski film z 1961r.

ocenił(a) film na 10
Bolka

Mnie wzruszyły tylko dwa: Titanic i Gladiator :)

Roksolana_13

Oo tak na Gladiatorze to chyba nawet bardziej niz na Titanicu mi sie zdarzy zapłakac (czyt zawyć :)) Poza tym jeszcze zielona mila, te 3 pozycje ilekroc bym nie ogladala wzruszaja mnie strasznie :)

ocenił(a) film na 10
Bolka

Kurczę :) Tylko ja nie umiem płakać na filmach? Było by fajnie ale chyba nie potrafię. A oglądałam większość wymienionych i nic :) :P

ocenił(a) film na 9
pinki96

a ktoś płakał tak jak ja na Mustangu z dzikiej doliny? :P

ocenił(a) film na 10
zimnacola

Mój osiemnastoletni (wtedy) brat :P

ocenił(a) film na 9
Bolka

Pearl Harbor

Bolka

Dziwne że nikt nie wymienił Przebudzeń z De Niro i Williamsem. A tak poza tym to ostatnie 5 minut filmu Najlepsi z najlepszych zawsze mnie rozmiękcza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones