PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606897}

Titeuf

Titeuf, le film
6,3 693
oceny
6,3 10 1 693
Titeuf
powrót do forum filmu Titeuf
napruto

Hehe też się właśnie zastanawiam, ale popatrz na TYTUŁ i zobacz że 6kwietnia była PREMIERA na ŚWIECIE więc w POLSCE pewnie będzie DOPIERO ZA ROK :P

foley8

jak nie później , do tego na dvd albo najlepiej na kanale dla dzieci z najdroższego pakietu polsatu albo innej cyfry + ;p

Hideki_zuo

Chomik Morfeusz217 lektor polecam :)

ocenił(a) film na 7
foley8

Miało we Francji , w Polsce , dystrybutorzy , mieli za dużo roboty , żeby wypuścić , ten film, do Polskich kin ,ale nie martw , się , możesz obejrzeć , go dzisiaj na HBO :)

napruto

Odpowiem ci po ponad roku. Był zwiastun na HBO i chyba będzie w kwietniu.

neo_angin

TIteuf będzie można obejrzeć w poniedziałek wielkanocny na HBO.

napruto

Właśnie obejrzałem ten film na HBO i bardzo mi się spodobał. Mam nadzieję, że będzie na DVD.

ocenił(a) film na 6
LordShen

spoko film animowany ;p taki mniej sztuczny niż te amerykańskie bajeczki xd
mam takie wrażenie xd

SilverP

Mnie ta animacja bardzo się podobała. Taka dynamiczna i płynna xD

LordShen

Bajkę już można znaleźć w sieci. :0)

leif1

Morfeusz217 (chomik) tak jest ta bajka lektor :)

ocenił(a) film na 7
LordShen

Jak dla mnie też fajnie się oglądało tą animacje. Fajna fabuła, niektóre dialogi wręcz genialne a film raczej skierowany do bardziej podrośniętych niż do dzieci.

Dziuchni91

Zgadzam się, chociaż jak dla mnie to bardziej dla nastolatków bo w komiksie i filmie jest dużo rzeczy które dzieci nie zrozumieją. Oglądam też serial bardzo fajny i dużo nawiązań do komiksu x3

ocenił(a) film na 7
LordShen

Generalnie francuski komiks ma się dobrze.Oczekuje więcej takich filmów + parę współczesnych ekranizacji Sempe i Gościnnego :)

Dziuchni91

Gościnny to twórca Asterixa? Bardo lubię filmy z Asterixem i Obelixem :) Mam nawet jeden na DVD. A Sempe to kto?

ocenił(a) film na 7
LordShen

Gościnny to twórca Asterixa a wraz Sempem stworzyli cykl o Mikołajku :) Ostatnio zrobili wersję fabularną ale ja czekam jednak na kreskówkę :)

napruto

Leci na teleToon+ zawsze po 20;)

napruto

dziś leciało i będzie jutro w teleTOON+. Jeśli chodzi ci o FILM.

Serial codziennie na tejże samej antenie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones