PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31497}

Tożsamość Bourne'a

The Bourne Identity
7,6 238 801
ocen
7,6 10 1 238801
6,9 21
ocen krytyków
Tożsamość Bourne'a
powrót do forum filmu Tożsamość Bourne'a

z reguły rzadko powracam do obejrzenia po raz kolejny filmów sensacyjnych, jednak tryptyk o
Bournie jest jednym z nielicznych wyjątków...właśnie po raz kolejny rozprawiłem się z
"Tożsamością", a wkrótce "Krucjata" i 'Ultimatum"...
Kawałek dobrego,nie nudzącego kina, Matt Damon również pasuje jak ulał ( nie wyobrażam sobie
Brada Pitta w tej roli,niech się okłada z Panią Smith,ale z dala od tego cyklu), choć diametralnie
inny niż poprzednik -Chamberlain z pierwszej ekranizacji.Szczerze polecam...a co do
pojawiających się opinii o nie trafnym doborze odtwórcy roli głównej,wspomnę,że dla mnie
beznadziejnym wyborem był np Ben Affleck w ekranizacji "Sumy Wszystkich Strachów" Clancy-ego,
gdzie "zniszczył" i wręcz skarykaturował postać Ryana,ale to do rozważania na innym forum...

ocenił(a) film na 8
martinez_12

Ja również rzadko powracam do jakichkolwiek filmów. Ten jednak swoją fabułą i grą aktorską przyciągnął mnie już wiele razy przed ekran i zrobi to pewnie jeszcze nie jeden raz :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/tozsamosc-bournea-2002.html

martinez_12

Pamiętam jak chłopak męczył mnie żeby oglądać wszystkie części Bourne'a... Ale powiem szczerze, że podobał mi się ten film. Widziałam gdzieś reklamę, że Tożsamość Bourne'a ma lecieć w tą niedzielę na TV Puls o 20. Pewnie znowu będziemy go oglądać :)

dominikachaberska

będzie dziś Tożsamość Bourne'a i dobrze zapamiętałaś o 20 na pulsie, wczoraj z kolei była powtórka z poprzedniej niedzieli Furii. Idę do sklepu po popcorn i będzie filmowa niedziela :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones