PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 482
oceny
7,2 10 1 125482
5,5 12
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Niestety nawet w ten sposób promuje się inżynierię genetyczną. Ma to wywołać wrażenie, że modyfikacja genetyczna pożywienia służy ludzkiemu dobru, gdy w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.
Oczywiście filmowy profesor Bressler przekaże swój "wspaniały" wynalazek światu za darmo. Powinni jeszcze dodać że sfinansuje to firma Monsanto :)

ocenił(a) film na 7
2222

GMO nie służy ludzkiemu dobru? Co za wierutne bzdury. GMO jest jak najbardziej czymś pozytywnym, o ile oczywiście są to modyfikacje zgodne z przepisami i mające znaczenie użytkowe (np. złoty ryż :)

ocenił(a) film na 6
thomasward

Jesteś niesamowity. Więc to o tobie pisał Stanisław Lem w swoim słynnym zadaniu: "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."

ocenił(a) film na 7
2222

Jeżeli twoim jedynym argumentem jest ad verecundiam, czyli ślepe odwoływanie się do autorytetu, oraz naprawdę słabe ad personam, sprowadzające mnie do idioty, to gratuluję argumentacji, na razie wygrałem dyskusję poprzez absencję argumentów mojego interlokutora. ;)

Dalej czekam na JAKIEKOLWIEK argumenty za tym, że GMO jest szkodliwe i nie służy ludzkiemu dobru.

ocenił(a) film na 6
thomasward

Obawiam się że rozmowa z tobą jest bezcelowa, ponieważ:
“ Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.
Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,
nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał ”

ocenił(a) film na 7
2222

Rozumiem, pozdrawiam i życzę dużo radości z kontynuowaniem zabawy ze słownikiem cytatów.

A wszystkim wciąż nieprzekonanym polecam ten jakże ciekawie napisany, popularnonaukowy artykuł dot. GMO: https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1519208,1,gmo-fakty-i-mity-w-pigu lce.read

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones