PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644737}

To już jest koniec

This Is The End
5,5 56 834
oceny
5,5 10 1 56834
6,1 25
ocen krytyków
To już jest koniec
powrót do forum filmu To już jest koniec

Nie moje poczucie humoru. Jak dla mnie nudny jak flaki z olejem.

69azyl69

Chcesz powiedzieć, że oglądałeś ten film bo zagrała w nim Emma Watson? Jak usłyszałem o nim i o czym jest to też stwierdziłem, że to żenada. I podobnie jak ty obejrzałem go tylko ze względu na to, że Emma w nim wystąpiła, ale co do drugie się nie zgodzę. Byłem mile zaskoczony. oglądając ten film prawie wcale nie przestawałem się śmiać. To jest tak samo dobre jak "Kac Vegas"!

użytkownik usunięty
The_Doctor_1999

nawet lepsze

69azyl69

Jak dla mnie ten film też był nudny, ale nie oglądałam go tylko dlatego, że grała tam Emma. Chciałam się pośmiać i przeczytałam recenzję tego filmu na filmwebie (chyba więcej tego nie zrobię). Przez cały film rozśmieszyły mnie może dwie sceny. Może po prostu ja mam inne poczucie humoru niż wszyscy, bo Kac vegas też był nudny i nie wytrwałam do końca.

ocenił(a) film na 2
ola_k97

Film jest tragiczny, plejada aktorów przerzedzona w 15 min a reszta wygląda jakby serio się zjarali u niego na chacie i "uradzili" że zrobią taki fajny film... A promocja BSB akurat przed ich nową trasą

ocenił(a) film na 7
69azyl69

to chyba powod aby nie ogladac

ocenił(a) film na 7
69azyl69

Fajnie, że opinia "nie moje poczucie humoru". Oszczędziłeś obelg wszystkim, którym film przypadł do gustu. Ja się ubawiłem przy nim, ale szczerze, to film do obejrzenia przy piwie w towarzystwie. Najlepiej przy jakiejś głupawce ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones