PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259289}

To nie jest kraj dla starych ludzi

No Country for Old Men
7,6 241 180
ocen
7,6 10 1 241180
8,3 39
ocen krytyków
To nie jest kraj dla starych ludzi
powrót do forum filmu To nie jest kraj dla starych ludzi

Jeśli ludzie oglądają takie filmy, to nie dziwie się że później zmieniają się w psychopatów. Pozdro!

agamel

Słabe prowo. Idź lepiej słejguj, a internety zostaw w spokoju.POZDRO!

ocenił(a) film na 10
agamel

Jestes suchy krętek blady ! Słaba prowokacja.

Co to znaczy słejguj??

baca350

Nikogo nie obrazilam. Buraki :(

agamel

Od razu buraki. Nie znasz się na dobrym kinie, ot co i stąd takie brednie wypisujesz.

estella_bluebell

Napisałabym jakąś ciętą ripostę, ale Friends ratują sytuację :D

agamel

Ja napisałam post, a dopiero później zerknęłam na Twój profil i stwierdziłam, że jednak masz niezły gust :)

ocenił(a) film na 7
agamel

Masz rację w 100% a co mi polecasz ?

KopsonKrk

Jedynie co Ci może polecić to "Czas na miłość" - buahahahahahaha.

antek_a

koleżanka ma tyle do powiedzenia w kwestii filmu co Ty, więc ja tam bym się nie śmiała ;)

puchatek_filmweb

Masz rację w 100%, a Ty co mi polecisz? buahahahahahaha.

ocenił(a) film na 7
antek_a

gratuluję umiejętności rozumowania tekstu

KopsonKrk

Dziękuję, a Ty co mi polecisz? Władce Pierścieni? buahahahahahaha.

ocenił(a) film na 7
antek_a

ehh. Niektórzy jeszcze dobrze nie przeszli ewolucji puszki mózgowej.

KopsonKrk

Biedaczek :( potrafi tylko obrazić i strzelić foszka :( to co, nic mi nie polecisz? buahahahahahaha.

ocenił(a) film na 7
antek_a

nie obraziłem cie ani razu. Po twoich ocenach mogę ci polecić tylko kac wawę-miłego seansu

KopsonKrk

Oglądałem, szału nie robi :( To co mi jeszcze polecisz Lajkoniku? buahahahahahaha.

ocenił(a) film na 10
antek_a

Widzę ze lubisz Siedem dusz. Wiesz co Ci polecę. Wejdź, po prostu wpisz w google "pomocy szukam ckliwych i intelektualnie niedołężnych filmów które dotknęły by mnie wmoje serduszko, coś jak siedem dusz" a znajdziesz odpowiedź. Zapewniam, gniotów jest mnóstwo.

M0RiARTY

Nie, nie lubię Siedem Dusz. Nie, nie uraziłeś/aś mnie tym komentarzem. Bez odbioru.

M0RiARTY

PS. buahahahahahaha.

KopsonKrk

Gangster, Labirynt, Fighter najlepsze filmy ;)

ocenił(a) film na 7
agamel

ehh trochę się zawiodłem myślałem że mi polecisz zmierzch, transformers albo inne nowe filmy (bo stare i czarno białe są beznadziejne oczywiście). No nic niestety dalej pozostaje mi oglądać gnioty w stylu Godfather, Skazani na shawshank bo nic mi nie poleciłaś ;/

KopsonKrk

Mam Ci polecić Dume i uprzedzenie albo właśnie Czas na miłość? To są babskie filmy, dziwne gdyby Ci się spodobały. Godfather to film dla facetów Skazani na shawshank oglądałam i nie uważam, że to gniot ;)

ocenił(a) film na 7
agamel

co ty gadasz, z godfather jest tak jak z krajem dla starych ludzi. Oglądają godfathera a potem się zmieniają w gangsterów i biegają z pistoletami. Obejrzą Hannibala i przez to zjadają potem ludzi . Bez sensu takie filmy

KopsonKrk

Oglądaj co chcesz ;)

KopsonKrk

koleżanka chyba jest ograniczona skoro uważa, że Godfather jest filmem wyłącznie dla mężczyzn.To uniwersalne kino, więc nie ma co polemizować z agamel.

puchatek_filmweb

Tak, bo komedie romantyczne to też uniwersalne kino :/

ocenił(a) film na 10
agamel

Najlepsze? Przecież te filmy to jakieś hollywoodzkie wytwory dla masy. Słyszałaś kiedyś o nie wiem np Tokyo Story? Harmonie Werckmeistera? Reguły Gry Renoira? Żółtodzioby wszędzie

M0RiARTY

buahahahahahaha.

M0RiARTY

Mówi to ktoś, kto dał Władcy Pierścieni - 10 <--------- buahahahahahaha.

ocenił(a) film na 10
antek_a

buahahahahahahahahah

ocenił(a) film na 10
M0RiARTY

buaahahahahah ale polefka wladcy pierscieni 10 XDD

ocenił(a) film na 10
M0RiARTY

jak śmiesznie jest z tobą o kurde już się czuję jak w gimnazjum super

M0RiARTY

Nie oglądałam, jakbyś grzeczniej napisała to może bym obejrzała. Dziwne jakby każdemu podobały się te same filmy, a może faktycznie te filmy co polecasz są świetne, ale wystarczyło napisać że polecasz, a nie od razu Żółtodziób.

ocenił(a) film na 10
agamel

przepraszam, pajac antek wprowadził mnie w dziwny nastrój. Zawsze automatycznie denerwuje się gdy czytam posty takich głąbów.

M0RiARTY

Faktycznie nic madrego nie napisal ;)

ocenił(a) film na 1
agamel

masz racje, film absurdalny na siłę,

wrotek

gdyby tylko bracia Coen przeczytali uśmialiby się, absurd i Coenowie nie idą w parze!

ocenił(a) film na 8
agamel

Polecam "Salo" lub "Srpski Film" :)

ocenił(a) film na 10
agamel

Psychopatą się nie stajesz, psychopatą się rodzisz.

darkmeister reaktywacja

No u mnie w rodzinie są widocznie wyjątki kolego ;)

ocenił(a) film na 10
agamel

Obejrzeli ten film i stali się psychopatami?

agamel

Psychiatryk o nazwie Polska razem z pacjentami pozdrawiają serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones