PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 918
ocen
6,7 10 1 161918
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Film oglądało się nawet przyjemnie, ale na zasadzie filmu przygodowego, może nawet kina familijnego (dla starszych dzieci/młodzieży, ale ograniczenie do 15 lat zdecydowanie na wyrost). Byłam na seansie 4dx, ale nawet efekty specjalne w postaci "kopania" w fotel nie były w stanie z tego filmu zrobić horroru. Nastawiałam się, że wyjdę z kina przerażona (bo generalnie panicznie się boję na horrorach), a to nic.

ocenił(a) film na 9
MartaCO2

No widzisz , a ja nie boje sie na horrorach a na tym sie bałem wiec zdania sa podzielone

ocenił(a) film na 6
MartaCO2

Jestem tego samego zdania. Film był bardziej śmieszny niż straszny i to w tym dobrym tego słowa znaczeniu. Mimo wszystko jak idę na horror to chcę się bać, a nie śmiać. Niestety dawno dobrego horroru nie obejrzalem :(

ocenił(a) film na 8
MartaCO2

"Ograniczenie do 15 lat"? Znaczy osoby powyżej tego wieku na film nie wejdą,czy jak? :-D

ocenił(a) film na 7
MartaCO2

Obawiam się, że jeżeli masz ponad 10 lat to raczej nie powinien wystraszyc Cię zaden horror :x

MartaCO2

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones