PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 924
oceny
6,7 10 1 161924
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Było kilka na prawdę dobrych scen z potencjałem (wg mnie m.in. scena z krwią w łazience), która jednak finalnie jak dla mnie zbyt przesadzona, a w wersji z 1990 roku idealnie nakręcona. Za mało wyczucia w tej kwestii, momentami za dużo nowoczesnych technologii, sama postać Pennywise'a świetnie z resztą zagrana przez Billa Skarsgarda pozostawia niedosyt - mniej efektownych, komputerowych i momentami na prawdę rujnujących nastrój grozy efektów, a więcej gry jego aktorskiej - ten klaun w jego wykonaniu na prawdę potrafi wywołać przerażenie. Chyba filmowi brakuje trochę subtelności w tych wszystkich efektach i zabiegów, które bardziej działałyby na psychikę widza niż te przedstawione, wizualne, hollywoodzkie efekty. Ogólnie jednak bardzo mile wspominam spędzony w kinie czas i chętnie wybiorę się na kolejną część. A co wy o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 7
kamichigo

Oceniam bardzo podobnie . Od dawna nie stracony czas w kinie. Chętnie wybiorę się na kolejną część.

ocenił(a) film na 8
kamichigo

Uważam tak samo, film sam w sobie ma to coś i moim zdaniem jest dobrze zrobiony . Niestety teraz prawie każdy nowy horror ma w sobie za dużo tych efektów , które nie przerażają, a przez swoją sztuczność bawią widza i psują nastrój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones