PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 934
oceny
6,7 10 1 161934
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

https://www.youtube.com/watch?v=FnCdOQsX5kc co o nim sądzicie ?

ocenił(a) film na 9
Milka124

miałam ciarki od samego teasera, z trailerem było tak samo :P

noveen91

Jest super, naprawdę zwiastun ma klimat

ocenił(a) film na 6
noveen91

Ja też miałem ciarki jak to zobaczyłem. :-) https://m.youtube.com/watch?v=TUE-EIQJOIw

Milka124

Za>bisty zwiastun.Nie byłem zainteresowany tym filmem,nie czytałem Kinga,kojarzyłem TO jedynie z recenzji NC (polecam,można się usmiac do lez,jesli ktos nie widzial). Ale po tym co widziałem zapowiada sie swietnie.Najwazniejsze,że klaun wygląda strasznie a nie jak parodia jak w serialu. Kilmat niepewności,strachu jest bardzo obecny,to może się udać.

ocenił(a) film na 9
kubix28

Ja również się nie interesowałem tym filmem,ale po trailerze zaczynam czekać.Jednak mam z tym zwiastunem pewien problem.Otóż na końcu odczuwałem niepokój,ale zaraz po tym się lekko uśmiechnąłem przez wyskakującego klauna trzęsącego głową w taki sposób,że powoduje to lekki śmiech.Nie wspominając o tym że to wyglądała jak typowa amerykańska jumpscare,który miał przerażać,ale coś tak średnio wychodzi.Oby tylko jedna taka scena była,bo cała reszta zapowiada się bardzo dobrze.

Milka124

Mnie ten wyskakujacy klaun właśnie przerazil

ocenił(a) film na 8
Milka124

Czekam na ten film. Zwiastun fajny, jest strach i klimat. Nie czytałem Tego, ale film z 1990 zrobił na 10letnim Mnie duże wrażenie jak Hellraiser2 i Thing :) Klaun na końcu to przesada i tanie efekciarstwo ale nie traćmy nadziei. Będzie dobrze

ocenił(a) film na 9
romano8000

Miejmy nadzieje :D

ocenił(a) film na 4
kubix28

polecam przeczytac ksiazke, dopiero poczujesz sie niepewnie

ocenił(a) film na 9
plone

W planach mam przeczytanie książki.Tylko przeraża mnie ilość stron :P

ocenił(a) film na 4
Milka124

wchodzi jak rum z cola

ocenił(a) film na 9
plone

To się okaże,jak się uda ''To'' załatwić.

ocenił(a) film na 5
kubix28

Mam takie same odczucia. Wcześniej miałam to gdzieś, byłam pewna, że będzie to klapa, a zwiastun... wow. Koniecznie muszę zobaczyć!

ocenił(a) film na 9
Milka124

Dla mnie - rewelacja! Jestem fanką Kinga, a TO - jest chyba moją ulubioną powieścią. Zwiastun powodujący ciarki! Film zapowiada się świetnie!

Milka124

Jaram się niesamowicie. Wyłapałem masę smaczków w trailerze. Ciekaw jestem czy będzie walka Mikea z wielkim ptakiem. I ten Gulf Wax :D

ocenił(a) film na 7
brogman

Też chciał bym tą walkę zobaczyć jak zresztą wszystkie pierwsze spotkania z TYM każdego z dzieciaków. W zwiastunie mamy scene Mikea stojącego przed drzwiami za którymi jest pożar, no i ci ludzie próbujący się wydostać, zapewnie nawiązanie do przygody ojca Mikea w Black Spot

MIRO25

To chyba była fabryka Kitchnera, bo w necie widziałem zdjęcia ze spalonymi dzieicakami. Tylko ze tam powinien stać Stan

ocenił(a) film na 9
Milka124

w PL kinach nie będzie ?

ocenił(a) film na 9
nea_filmweb

Będzie.Nawet w tym samym dniu wstawili polski zwiastun,a premiera jest zapowiadana na 8 września.

ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

Produkuje Warner więc pewnie będzie.

Milka124

Ostatnia scena jak pennywise biegnie po wodzie mnie rozwala. Wygląda to śmieszne, a chyba tak nie powinno byc.

kolo_103

Mnie przeszły ciary na końcu, ten klaun jest przerażający

Milka124

Zwiastun świetny xd Pennywise wygląda super

Milka124

Zapowiada się fantastycznie, nie mogę się doczekać! jedna z najbardziej filmowych książek Kinga zasługuje na takie odkurzenie :)

Milka124

Zapowiada się prze zajebiście, jeden z najlepszych zwiastunów w ostatnim czasie.

ocenił(a) film na 6
Milka124

Chodziło ci o ten ? ;-) https://m.youtube.com/watch?v=TUE-EIQJOIw

ocenił(a) film na 9
Chlor_3

Oooo właśnie ten. Niestety nie mogę poprawić posta.

ocenił(a) film na 6
Milka124

Tak myślałem. :-) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones