PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 290
ocen
6,0 10 1 73290
4,8 11
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Słabizna!

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie to słaby i nudny film! spodziewałem się że to będzie niezłe widowisko a tu nic z tego nie wyszło! i to dosłownie:( a jeśli chodzi o tę szwedkę Alicję V. to kompletna pomyłka! nie wyszła jej rola Lary (oczywiście to tylko moja skromna opinia:) Obejrzeć i szybko o nim zapomnieć! i tyle.

ocenił(a) film na 5
51CK_JOK3R

Film jest tak przewidywalny i słaby że obejrzenie go zajęło mi 4 i pół godziny.

ocenił(a) film na 3
51CK_JOK3R

Zgadzam się że film słaby i nudny ale co do Vikander już nie koniecznie bo kto by nie zagrał tej roli wyszło by tak samo albo i nawet gorzej....

51CK_JOK3R

Nie oceniałbym tak bardzo źle Vikander. Lara w tym filmie była po prostu koszmarnie napisana, praktycznie nie miała charakteru. No, a to nie jest winą aktorki, tylko scenarzystów i reżysera.

użytkownik usunięty
51CK_JOK3R

Film przecietny ale Alicia Vikander ma talent aktorski i udowodnila to rowniez w tym filmie. Ja jestem zaskoczony, ze ludzie spodziewaja sie czegos nadzwyczajnego od filmu opartego na grze komputerowej. Nie znam zadnego, ktory mialby cos wiecej do zaoferowania niz przecietna rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones