PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 307
ocen
6,0 10 1 73307
4,8 11
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

https://www.youtube.com/watch?v=u3uoxlavnYk
Co jak co ale robi wrażenie :D

_REC_

https://www.youtube.com/watch?v=weYmgIUwsBM materiał zza kulis uwaga SPOILER ;)

ocenił(a) film na 7
_REC_

Oj, to będziesz zawiedziony. Ani to adaptacja ani dobry film. Przykre to bo grałem we wszystko (słownie: WSZYSTKO) i nic tam się kupy nie trzyma. Ale poprzednie filmy z Angeliną też nie miały nic wspólnego z grą i nadal żyję.

darex2709

Filmów z Angeliną strasznie nie lubię, tu chociaż mamy jakieś nawiązania do gry mocniejsze i słabsze ;) Nie chciałem też kropka w kropkę adaptacji bo zwyczajnie byłoby to nudne także się cieszę ze zmixowanej fabuły ;) Chociaż fakt wątek rodzinny to chyba najgorsze co może być XD

ocenił(a) film na 7
_REC_

Nawiązanie do gry jest raczej słabsze i nie wiem czemu bo gra Tomb Raider z 2013 roku była super, pod względem fabularnym również. Gdyby scenariusz był mocno oparty na tamtej przygodzie, to film byłby o wiele bardziej ciekawy i znacznie lepszy pod wieloma innymi względami. Nie chcę być pesymistą ale nie rokuje tej produkcji wielkiego sukcesu choć oczywiście będę trzymał kciuki i może zdarzy się cud jak np. z Jumanji

darex2709

Fabuła była ciekawa w Tomb Raider ale tej z 2013r, nie była mega super ale trzymała się kupy. Nic oryginalnego ale w sumie chyba każda część Tomb Raider miała złą organizację, kult, który chce przejąć jakiś tam artefakt XD Cieszę się że zmiksowali fabułę dwóch gier bo nie chciałbym dostać sequela z mitem nieśmiertelności i wątkiem ojca jak w ROTR a tak to może jakiś twist będzie. Ogólnie jestem pewien że się nie zawiodę bo chyba nawet sentyment mi nie pozwoli na to i dobrze :D Teraz tylko czekać na Shadow of the Tomb Raider! Film miał podobno dobry start w krajach Orientalnych, a Ameryka Europa przekonamy się z czasem :D

ocenił(a) film na 7
_REC_

O rany! Nie wiem czemu odniosłem wrażenie, że Ty ten film widziałeś i przepraszam, jeśli w jakiś sposób zniechęciłem Cię do tej produkcji. Obraz bardziej skłania się do TR z 2013 ale tylko "po łebkach". Jeśli chodzi o samą grę to uważam ją za jedną z najlepszych produkcji i dość powiedzieć (tzn. napisać ;-) że ma na wielu tematycznych portalach wyższą notę niż "The last of us", jeśli wiesz o czym mowa a wyszły w tym samym okresie. Druga część "Rise..." już mnie tak nie zachwyciła, podobnie jak innych i trochę martwię się o "Shadow...", który wyjdzie za kilka miesięcy ale ta pierwsza część z 2013 to dla mnie klasa sama w sobie.

darex2709

Czekam niestety na ten 6 kwietnia w Polsce... Shadow wydaje się być lepszy od Rise, Ameryka, świątynie Majów, dżungla. Jak wyeliminują lub chociaż ograniczą daddy issues to bedzie git :D

ocenił(a) film na 7
_REC_

No worries! "Shadow..." powinna dać radę i akcja osadzona w tamtym regionie też dobrze rokuje. Bo z kolei "Rise..." mimo, że spoko, to trochę zbyt naciągana, jeśli chodzi o fabułę. Jakoś mnie nie przekonała ta cała otoczka zaginionego królestwa, które wybudowano w tak krótkim czasie przy niezbyt przecież oszałamiających środkach i możliwościach. Podobnie było w ostatnim Uncharted; banda piratów postawiła na Madagaskarze powalające swym ogromem i przepychem miasto, którego mogłyby pozazdrościć ówczesne potęgi gospodarcze, jak Francja czy Anglia. Wyglądało to kapitalnie i cieszy oko pod każdym względem ale odrobina realizmu też by nie zaszkodziła.

darex2709

Plotka głosi że ma być sporo wodnych poziomów ciekawe co z tego wyjdzie :) Jestem wielkim fanem Tomb Raider wszystkie części oryginalne na różnych konsolach, ale Uncharted 4 było lepsze nie wiem czy to dobrze czy źle dla mnie bo obie serie uwielbiam. To czego oczekuje po Shadow to mniej taty i dopieszczone aspekty techniczne (optymilizacja, lepsza jakość obrazu i bogate lokacje) i aspekty gameplaya typu dopieszczone wszelkie animacjei brak bugów bo pod tym względem Rise dla mnie leżał

ocenił(a) film na 7
_REC_

Jeśli grasz na PS4 to wyślij mi zaproszenie. Mój Nick jest taki jak tutaj, czyli Darex2709. Jeśli chodzi o relacje tatuś-córeczka, to chyba nie da się tego uniknąć bo jednak Croft to nie tylko Lara a prócz więzów krwi to ojciec był także jej mentorem i nauczycielem. Gdyby nie lord Croft to Lata być może pracowałaby w agencji towarzyskiej ;-) I tak zaczyna się prawie każda przygoda, nawet te sprzed 20 lat-od posiadłości Croftów. Zresztą nawet Arnold w "Commando" wylosował pół Ameryki południowej bo ktoś próbował zrobić kuku jego ukochane córuni. Takie rodzinne tematy przyciągają do kin ( i gier ) nie tylko miłośników wiader krwi i podrobów ale bywa, że i jakaś gospodyni domowa się trafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones