PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1043}
7,5 28 894
oceny
7,5 10 1 28894
8,1 20
ocen krytyków
Tootsie
powrót do forum filmu Tootsie

Świetne. Za każdym razem rozbawia mnie do łez: Jeff know? Albo You slut! Cudowny film ;)) jestem pod ogromnym wrażeniem jak Dustin zmieniał z lekkością głos. Szacunek i ukłony fla kunsztu aktorskiego.

ocenił(a) film na 8
JadziaSmosarska

Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
JadziaSmosarska

haha "Taxi! Taxi!! TAXI!!!!" chyba nawet w Family Guy zrobili z tego gag :)

ocenił(a) film na 10

W tym filmie, chyba każda scena z udziałem Dustina jest perełką. Ale fakt fragment z "taxi" świetny :))

użytkownik usunięty
JadziaSmosarska

Generalnie większość scen jest perełkami. Fantastyczne dialogi stanowią o magii tego filmu, szczególnie kiedy słucha się go w wersji oryginalnej. Ja najbardziej lubię sceny z Sydneyem Pollackiem :)) Szkoda, że więcej nie grał, bo trochę zmarnował swój talent komediowy imo. :D

ocenił(a) film na 10

To prawda! Fajny był fragment odnośnie grania pomidora :))

użytkownik usunięty
JadziaSmosarska

Tak, dokładnie. Sorry, że tak przeciągam tę konwersację (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko), ale za każdym razem kiedy oglądam ten film, znajduję jakieś nowe smaczki. Dzisiaj prawie umarłem ze śmiechu na tekst do kamerzysty: "chcę, żeby ładnie wyglądała, odsuń się" kamerzysta: "może do Cleveland?" hahahahaha

ocenił(a) film na 10

Nie mam nic przeciwko przeciągania konwersacji :) Fakt :)) Albo jak Tootsie była na castingu i groziła reżyserowi :D

użytkownik usunięty
JadziaSmosarska

Haha tak :) W sumie trudno się dziwić, reżyser był aroganckim d*pkiem ;)

ocenił(a) film na 10

:))

ocenił(a) film na 7
JadziaSmosarska

Od początku do końca - majstersztyk, a moment jak Tootsie w drodze do taksówki wywala jakiegoś barczystego gością THE BEST, ale cała historia powala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones