PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 416
ocen
7,2 10 1 133416
6,1 27
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

Miałem dzisiaj oglądać ten film, ale słuchając muzyki z tego filmu zjarałem głośniki. Danger Zone rozpi$#dala system!

ocenił(a) film na 10
lubiecycki_filmweb

hahaha, wymiatasz!!! polecam obejrzeć w Bluray po wymianie nagłośnienia :p

ocenił(a) film na 9
_aLEXander_

Sporo w tym racji, gdyby nie muzyka film nie był aż taki zarąbisty. Inna sprawa, że zagrała w nim plejada jeszcze młodych (albo początkujących) aktorów, którzy po tym ostro rozwinęli skrzydła (rzecz jasna przede wszystkim Tom Cruise, ale nie można zapominac o innych jak Tom Skerritt czy Val Kilmer)

ocenił(a) film na 8
_aLEXander_

up !!! up !!! up !!! :-)

ocenił(a) film na 8
lubiecycki_filmweb

zjarac glosniki na muzie z tego filmu, to chyba sam sopran bo basu tam za wiele nie ma, oprocz tego co wymieniles jeszcze jest dobry kawalek berlin - take my breath a reszta to lipa

ocenił(a) film na 9
sensation69

no co Ty! ... a Mighty Wings ? świetny kawałek
a muzyka z początku filmu ? nie pamiętam tytułu

ocenił(a) film na 6
sensation69

Jest jeszcze świetny utwór Jerry'ego Lee Lewisa "Great balls of fire".

ocenił(a) film na 10
lubiecycki_filmweb

Mam 25 lat. Film w dzieciństwie, czy w wieku dojrzewania obejrzałam może z 2-3 razy, nie zwracajac szczegolnej uwagi na soundtrack. Ile lat musiało minać, bym usłyszała, dostrzegła piękno, zachwyt, emocje w soundtraku. Magia, coś niesamowiteo, a dla braci Righteous wielki szacunek i podziw za jedne z najlepszych sciezek dzwiekowych do filmow! Fajnie jest mieć naście lat, jeszcze fajniej jest być bardziej dojrzałym, bardziej otwartym na świat, potrafiącym dostrzec piękno, dwudziesto pięcio latkiem :)

użytkownik usunięty
lubiecycki_filmweb

To jest muzyka heheheehheheheeh

ocenił(a) film na 10
lubiecycki_filmweb

moje ulubione to Playing with the boys - Kenny Loggins i Cheap Trick - Mighty Wings

a film gatunkowo numer 1, świetnie się go ogląda nawet dzisiaj :)

ocenił(a) film na 10
neon77

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 10
lubiecycki_filmweb

Nie wiem czy wiecie ale ten główny motyw muzyczny stworzył ten sam gościu, który stworzył motyw przewodni z ... "Gliniarza z Beverly Hills" :)

To brzmienie tego syntezatora, pierwszy akord to potem słyszałem wykorzystywany np. w symulatorach lotu (szczególnie w pierwszym jaki grałem, jeszcze na Amidze 500).

ocenił(a) film na 10
rhotax

Czyli zdolny gość jednym słowem

ocenił(a) film na 7
lubiecycki_filmweb

Muzyka jak z jakiegoś dooma albo bijatyki na automaty z lat 80. i smętna ballada z tym ejtisowym werblem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones