PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461560}

Torturowani

The Tortured
6,0 6 364
oceny
6,0 10 1 6364
Torturowani
powrót do forum filmu Torturowani

Wczoraj w nocy w ciszy i spokoju obejzalem ten film i nie ukrywam zrobil na mnie wrazenie...
Swietnie ukazali pragnienie zemsty rodzicow na zabojcy swego synka... I tak jak ktos napisal nizej
jest to THRILLER nie horror wiec uznawanie go jako horroru jest bledne... SMUTNE BYLO TO ZE
FILMOWE MALZENSTWO POMYLILO OSOBY Z FURGONETKI I TORTUROWALI I DOPROWADZILI
DO SAMOBOJSTWA ZUPELNIE INNEGO FACETA... Juz na poczatku jak go porwali cos mi sie
zdawalo ze torturowany koles nie jest podobny do zabojcy ich syna ale myslalem ze nie poznalem
go bo byl poraniony i pobity... Na koncu filmu dopiero sie dowiedzialem ze doprowadzili do
smierci innego czlowieka. Po ludzku zrobilo mi sie go zal jak cierpial... SZKODA ZE
TORTUROWALI NIE TEGO CO TRZEBA ;(

punisher822_filmweb

Torturowali tego co trzeba. Łatwo to sprawdzić, zobacz galerie zdjęć, na zdjęciu numer trzy, widać porywacza chłopca, gra go ten sam aktor który na kolejnych zdjęciach jest przywiązany do stołu.

CottonCrush

Mylisz sie... Oni zabili i torturowali nie tego co trzeba a na zdjeciu jest pokazany fragment filmu jak PORYWACZ ich syna porwal potem jak wiadomo zabil... Porwali nie tego co trzeba musisz uwaznie ten film zobaczyc raz jeszcze. Oni pomylili konwoj transportujacy wieznia co widac wyraznie na poczatku jak go zwiazali. To nie ten MORDERCA. UWAZNIEJ OGLADAJ FILMY CHLOPIE A NIE KOMUS WCISKASZ ZE SIE POMYLIL...

punisher822_filmweb

Na zdjęciu jest porywacz i to ten sam koleś co później jest torturowany, zobacz zdjęcia i nazwiska aktorów którzy na nich są. Musisz uważniej filmy oglądać.

ocenił(a) film na 5
CottonCrush

Galeria nie kłamie! Sprytnie to reżyser wymyślił aby widz się zastanawiał czy oby torturowali tego co trzeba.
Dzięki CottonCrush za rozwikłanie zagadki.

ocenił(a) film na 6
CottonCrush

Torturowali nie tego gościa, wiem, że piszę po tak długim czasie i trochę odkopuje, ale długo wielu z was było w błędzie. Przedstawiam dowody.
Zabójcą jest Kozłowski. Podczas wypadku więźniarki został w środku gdy Patrick Galigan wypadł i dostał obrażenia twarzy i to właśnie jego zabrali Craig i Elise. Na poniższych Screenach zamieściłem chronologię zdarzeń, które to potwierdzają.
1. Kozlowski
- http://i.imgur.com/8aOWg0N.jpg
- Kozłowski porywa Benjamina - http://i.imgur.com/b6fqL0h.png
2. Galigan - http://imgur.com/aXZnZlL

Nie wiem dlaczego Galigan przyznał się do zabójstwa Benjamina, ale ewidentnie to nie był on. Podczas całego filmu można śledzić jak np. policjanci włamują się do domu Kozłowskiego i to właśnie w nim znajdują Benjamina etc. etc.

ocenił(a) film na 4
Zavulon

Tak czy inaczej zakończenie było beznadziejne, po takich obrażeniach chociażby stopy wątpię żeby tak bezproblemowo kicał po lesie i wlazł na taboret, skąd wziął długopis i znalazł czas do napisania listu. Ogólnie żenada... daje 4, bo film byłby fajny gdyby nie tak beznadziejne i nierealne zakończenie.
PS Gdyby ktoś zabił moje dziecko w życiu nie pomyliłabym jego twarzy. I do tego wykrzyczał jego imię....

ocenił(a) film na 7
Zavulon

Nie przyznał się. W liście nie było nawet wzmianki o ich synu. A podczas tortur,na rozkaz rodziców wykrzyczał imię chłopca,bo nie potrafił już dłużej znieść bólu. Skąd znał imię ? Usłyszał,jak jego oprawcy wspominają,jak nazywał się chłopczyk

ocenił(a) film na 6
Gladiator1000

Faktycznie :)

ocenił(a) film na 8
CottonCrush

Jak już wcześniej zostało to ładnie wyjaśnione torturowali nie tego faceta. Znał imię chłopca bo mógł mu się swoim czynem pochwalić współwięzień/współkonwojowany (mieli czas na pogaduchy) lub zwyczajnie usłyszał w wiadomościach i skojarzył rodziców. Co do przyznania się do winy to kwestia psychologiczna. Facet budzi się przywiązany do stołu, nic lub niewiele pamięta, torturują go, nie wie dlaczego, podczas tortur mówią a wręcz wykrzykują mu co zrobił ich synowi i tłumaczą, że dlatego teraz cierpi. Każdy by uwierzył i się przyznał.

ocenił(a) film na 8
elmstreet

P.S. W galerii jest błąd. Osoba opisująca zdjęcia zwyczajnie się pomyliła. Wystarczy zerknąć w obsadę. Obaj aktorzy mają na imię Bill więc o pomyłkę nie trudno.

ocenił(a) film na 6
elmstreet

i to jest twoja odp na to dlaczego przyznał się? wolałbym coś innego ale zostaje mi tylko to.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Nie że konwój pomylili tylko ten facet jechał w konwoju razem z zabójcą bo kraksie morderca zbiegł, ukrywał się w lesie, rodzice torturowali tego Galigana co dostał 1,5 roku za jakieś oszustwa, prawda jest taka że naprawdę stracił pamięć i zaczął wierzyć że na to wszystko zasługuje że on jest mordercą a imię chłopca znał bo parę razy rodzice je wypowiedzieli przy nim wcześniej

ocenił(a) film na 5
Gibson69

I to mnie przekonuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones