PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 50 743
oceny
7,4 10 1 50743
7,3 24
oceny krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Dziś potwierdzono, że film opowie o ponownym spotkaniu Chudego i Bo Pasterki. Będzie to romantyczna komedia.

Thumbelina

No ja pier...

Thumbelina

Ja tego nie oglądm,Bron Biże żeby w Polsce tego nie było... Może nawet Wescile umrzeć ale tylko nie to gówno... To nie przejdzie.

No chyba że to będzie 14+ ale tego nie zrobią. Właściwie co ja piszę tego też nie chcę...

LordVader345

*Ekhem-Boże nie Biże :D

LordVader345

Skąd taka negatywna reakcja? Przecież to Pixar, nie dość że żadnego złego filmu jeszcze nie zrobili, to przecież wiadomo że nie będzie to żaden romans, a pewnie jakaś zwyczajna przygoda tyle że tym razem z wątkiem romantycznym, jak to było np. w Ratatuj.

Thumbelina

Przesadziłem. Ale dzięki za uspokojenie :D

A według mnie Auta były średnie a Auta 2 tym bardziej.
A później przeciętna Merida Waleczna. I taki sobie Uniwersytet Potworny

LordVader345

Dla mnie Dawno temu w trawie, Auta i Uniwersytet nie były jakieś nie wiadomo jak niesamowite, ale wciąż dobre. Auta 2 to rzeczywiście jedyna chyba ich animacja którą niezbyt lubię. Ale Toy Story wszystkie wyszły im świetnie, więc teraz też trzymam się dobrej myśli :). Idę o zakład że fabuła będzie w stylu - nowe zabawki zostają gdzieś zabrane przez nową właścicielkę, zauważają Pasterkę i odbędzie się wyprawa ratunkowa.

Thumbelina

*stare zabawki, nie nowe ;]

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Nie ma powodu do paniki (jak dla mnie), chociaż boję się tylko, że czwarte Toy Story będzie takie jak drugie Auta słabe i nieoryginalne (zrzyna z innych filmów).
Módlmy się, że tak nie będzie.

Thumbelina

haha a to cwaniaki :D to dlatego Bo nie pojawia sie w trzeciej czesci :D
Ogolnie pomysl bardzo mi sie podoba, duet Chudego i Buzza jest swietny, dlatego licze ze bedzie to taka ich "męska przygoda" ;)

ocenił(a) film na 9
Thumbelina

"Będzie to romantyczna komedia"
Powiem szczerze, że nie trawię tego typu filmów, ale jeśli tak będzie jak Shanks1337 wspomniał czyli "męska przygoda" Chudego i Buzza, to może zapowiadać się ciekawie, chociaż dla mnie Toy Story skończyło się na trzeciej części i realizacja czwartej niemiałaby już zbytniego sensu, to i tak bym chętnie obejrzał kolejną.

Thumbelina

Jakby to miałoby być kino drogi zabawek w samochodzie na pilota, to może i by mnie kupili :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones