PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 50 879
ocen
7,4 10 1 50879
7,4 27
ocen krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Po co robić następną część, skoro zabawki wylądowały u tej dziewczynki?
Co? Może będzie tak, że się na nią sfochają i wrócą do Andy'ego?
Ku*wa, nie wiem.

ManiakowyPingwin

potwierdzam.

DSK2d

jest kilka milionów powodów. Chyba rozumiecie o co mi chodzi? ;]

penio3

Trafnie ujęte.

ManiakowyPingwin

Ale z czym Ty masz problem? Po prostu nie zobaczysz tego filmu i tyle. Może idź oglądać te kucki pony, czy jak to się zwie..

MYRONfw

Chcę zobaczyć, jak im to wyjdzie, bo wątpię o nieoryginalności Pixara :)

I to nie są kucki, tylko KUCYKI! :D

ManiakowyPingwin

Każda część toy story jest dobra, więc czemu akurat ta ma być zła? Zwłaszcza, że pixar szajsu nie wypuszcza.
Dla mnie to i mogą być i koniki, nie obchodzi mnie to, a jeżeli kłuje Cię to, jak kto wypisuje w jakiś inny sposób niż Ty, coś co lubisz, no to za bardzo spięty jesteś chyba. : )

MYRONfw

ŻARTUUUUUUUUUJĘ! :D

Ale na serio, Pixar nie zawodzi i tu nie zawiedzie, chociaż to jest gówniany pomysł na zrobienie 4 części ZAMKNIĘTEJ serii. :P

ManiakowyPingwin

narazie żadnych zdjęć plakatów itp. nie ma to nie wiadomo czy powstanie

krystian24

Nie często to mówie, ale wg. mnie bezsensem będzie robienie kolejnej części - była genialna trylogia, i wyglądała na zamkniętą.... o ile takich piratów i 10 części to zrozumiem, to akurat ToyStory jakoś tak mi nie pasuje na tasiemca.

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Przecież i tak widziałeś tylko trójkę koleś! XD

ocenił(a) film na 9
krystian24

Przecież takie rzeczy nie pojawiają się tak wcześnie, nie rozumiem czemu pojawiają się komętarze czy to w ogóle dojdzie do produkcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones