PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711}
7,4 192 606
ocen
7,4 10 1 192606
8,1 32
oceny krytyków
Toy Story
powrót do forum filmu Toy Story

Spójrzcie na te brzydkie ludzkie twarze... na tego kundla komputerowego z ryjem jak kret... film w pełni 3D tamtych czasów nie mógł być o niczym innym jak właśnie o zabawkach :) zabawki to znacznie prostsze modele i zaledwie humanoidalne.

ale powiem wam, że fajnie się ogląda takie stare 3D. Sam nie do końca wiem czemu. Chyba dlatego, że wtedy każdy model był robiony "ręcznie". Ciągle w kompie oczywiśćie, ale ręcznie i starannie. Dzisiaj zapewne pojawiła się masa generatorów i nie wiadomo ile w filmie ludzkiej pracy a ile podziwiania mocy obliczeniowej komputerów

PS. zróbcie coś na Boga z tą datą premiery w Polsce... dajcie tak jak było a reemisję w 2010 dajcie do ciekawostek, kutwa jego mać, wygląda to jak sraka na balu Kopciuszka

MegaSzczota

Pixar tego nie ukrywa. Skoro technologia pozwalała co najwyżej na rzetelne wyrenderowanie plastiku, to zrobili film o plastiku :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
bibbobibowski

Twierdzisz, że każdy krytyk filmowy musi być jednocześnie producentem, scenarzystą lub reżyserem? Czyli że idąc tym tropem, oceniać utwory muzyczne i porównywać z innymi mogą tylko zawodowi muzycy.

Może MegaSzczota wyraził to w nieelegancki sposób, ale chyba przyznasz, że grafika "Toy Story" się zestarzała i że ten bulterier Sida nie wygląda zbyt dobrze. Ale przecież napisał też, że lubi ten film, i ocenia go jako dobry, więc po co ta złość i złośliwość?

W sumie to chyba jedyne, co można zarzucić twórcom "Toy Story", to to, że nie poczekali paru lat na rozwój techniki i pojawienie się komputerów o większej mocy obliczeniowej mogące tworzyć lepszą grafikę. Film jest mimo to świetny - przedstawia fajną historię, ma bardzo dobre postacie o ciekawych osobowościach, zapadające w pamięć, nie ma tu czarno-białego podziału na dobrych i złych. Chudy i Buzz są pozytywnymi postaciami, a jednocześnie rywalizują o to, kto jest lepszy, popularniejszy i bardziej godny uwagi - typowi faceci.

ocenił(a) film na 7
MegaSzczota

"Dzisiaj zapewne pojawiła się masa generatorów i nie wiadomo ile w filmie ludzkiej pracy a ile podziwiania mocy obliczeniowej komputerów" umarłem ze śmiechu czytając te brednie. :D Pewnie należysz też do tych ludzi, którzy myślą, że tworzenie gry komputerowej to wpisanie dwóch zdań o czym jest gra, naciśnięcie klawisza ENTER i vuala. Dawno nie napotkałem się na kogoś z tak ujemną wiedzą, kto jednak postanowił się nią ze światem podzielić. :D

ocenił(a) film na 7
Voytash89

tak myślałem kiedyś, teraz myślę, że wystarczy wpisać jedno zdanie i kliknąć enter i gotowe

ocenił(a) film na 6
MegaSzczota

Disney ma własny generator grafiki i dlatego powstały takie wspaniałe bajki jak Zaplątani, Kraina Lodu czy najnowszy Zwierzogród z dopracowanymi detalami na maxa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones