PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656893}

Tragedia na przełęczy Diatłowa

The Dyatlov Pass Incident
5,6 15 541
ocen
5,6 10 1 15541
Tragedia na przełęczy Diatłowa
powrót do forum filmu Tragedia na przełęczy Diatłowa

Ciekawa sprawa

ocenił(a) film na 6

Kwestia samej wyprawy jest bardzo ciekawa, lecz film naciągany i troszkę przekombinowany. Nie jestem jednak pewna czy dobrze zrozumiałam końcówkę- chodzi o to, że dwójka bohaterów utknęła w czasie? Dlatego Holly śniła o drzwiach? To oni byli tymi dodatkowymi dwoma odnalezionymi osobami (ta starsza pani twierdziła, że widziała dwa dodatkowe ciała w czasie poszukiwań, a w wyprawie brało udział 9 uczestników, na końcu widzimy właśnie tą panią w przeszłości, Rosjanie ją odgonili)? Chyba się pogubiłam :D

użytkownik usunięty
93bebe

Jestem świeżo po seansie i kilka rzeczy mogę wyjaśnić. Tak, chodzi o to, że kiedy dziewczyna i chłopak przeszli przez portal cofnęli się w czasie i trafili akurat do czasu, w którym były odnajdowane ciała członków prawdziwej wyprawy. Rosjanie odgonili "starszą panią" i faceta, który byl z nią i zabrali ciała tej dwójki do bunkra/tunelu/tajnego laboratorium, jednak nie dodali ich ciał do grona 9 osób z wyprawy tylko do innego pomieszczenia. I w tym momencie filmu zgłupiałam, bo nie mam pojęcia czy oni powiesili właśnie dzeiwczynę i chłopaka, którzy wcześniej wydostali się z portalu (byłoby to logiczne jednak przy wcześniejszej scenie "wydostania się" z portalu bohaterowie mają normalne ubrania na sobie, no chyba że im je zdjęli) czy kogoś innego.,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones