PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=989}
7,8 233 053
oceny
7,8 10 1 233053
7,8 36
ocen krytyków
Trainspotting
powrót do forum filmu Trainspotting

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fu..... big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed- interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose a three piece suite on hire purchase in a range of fu.... fabrics. Choose DIY and wondering who you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing sprit- crushing game shows, stuffing fu.... junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing you last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fuc...-up brats you have spawned to replace yourself. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that?

ocenił(a) film na 10
martin124

Polecam tłumaczenie JĘDRZEJA POLAKA (wyd. vis-a-vis/etiuda).
Mistrzowskie!
Przy nim nawet Dorota Masłowska z jej "Wojną polsko-ruską pod flagą biało-czerowoną" się chowa! A to zdolna dziewczyna.

martin124

I co dalej? Wszystko z tej listy osiągnąłem mieszkając w USA a teraz już tylko pozostaje wykreślanie bo nie mam nic nowego na liście. Pierwszy poszedł CD player nowy samochód juz go nie ma. Długo szukałem szczeliny i do k... nędzy nie ma! Jest cyfrowe HD radio (u mnie z chyba 20 stacjami naziemnymi), jest satelitarne radio SiriusXM ze 140 kanałami tematycznymi, Pandora, Spotify, apple car , android car Wifi, BleueLink do pomocy i operatorem, poczciwe MP3 i jakieś inne badziewie ale nie CD świat się zmienia. Następne będzie dental insurance bo więcej dopłacam niż dostaje a dentyści za darmo z listy to jak golenie za zeta, (chcielibyście ?). Po osiągnięciu szczytu można już tylko schodzić w dół. Dla młodych wydaje się że jeszcze wszystko przed nimi i nie zauważają jak gonią zajączka a co będzie jak go dogonią?

ocenił(a) film na 9
jemspam

Co będzie potem ?
https://www.youtube.com/watch?v=FkUHzMtFiac

ocenił(a) film na 9
jemspam

To jest podobno największa sztuka - tak gonić, żeby s...wiela nie dogonić :)

ocenił(a) film na 10
martin124

Że też chciało ci się tyle pisać

martin124

Motto nowych bolszewików inaczej trockistów, czyli morderców typu stalin, hitler, lenin etc. Hahahaha.

zarkadiusz7

raczej inwersja patolemingozy objawowej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones