PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=989}
7,8 233 221
ocen
7,8 10 1 233221
7,8 35
ocen krytyków
Trainspotting
powrót do forum filmu Trainspotting

Mi bardzo przypadła do gustu. Świetnie dobrana- zwłasz "Perfect Day" kiedy Renton zapada się podłogę. :) Ale to chyba niedziwne, bo skoro zajmował sie nią Damon Albarn to nie mogło być inaczej. :)

ocenił(a) film na 9
szyszak

Mnie bardzo spodobało się Ice MC - "Think About the Way" :D:D Nie żebym był fanem takiej muzyki, ale słuchałem tego za łebka i mi się przypomniała :D:D A ogólnie soundtrack pierwsza klasa!

ocenił(a) film na 10
szyszak

dokladnie ta muzyka byla najlepsza w calym filmie smutna powolna adekwatna do sceny

użytkownik usunięty
WilliamCrazy1

"Ale to chyba niedziwne, bo skoro zajmował sie nią Damon Albarn to nie mogło być inaczej. :) "
no właśnie :D

ocenił(a) film na 8

Muza była tak świetna, że zgodzono się wydać nawet dwa soundtracki:

http://www.amazon.com/Trainspotting-Motion-Picture-Various-Artists/dp/B000002U3P

http://www.amazon.com/Trainspotting-Music-Motion-Picture-Vol/dp/B000002TLT/ref=p d_bxgy_m_img_b

ocenił(a) film na 10
szyszak

fakt, muzyka na wybornym poziomie, no i jak tu nie pokochać Iggiego Popa za "Lust for Life"? miazga! :) Boyle, zachował kilka elementów zawartych w książce Welsh'a, jak na przykład kawałek Lou Reeda, czy Iggiego

ocenił(a) film na 9
szyszak

Zgadzam się muzyka jest bardzo dobra jak równierz sam film.A teraz właśnie słucham "Perfect Day" :)

!!!pozdro!!!

szyszak

A mi najbardziej się podobał kawałek na samym końcu gdy Renton decyduje się na ucieczkę ---> Undreworld - Born slippy

ocenił(a) film na 10
szyszak

Bardzo fajny jest też kawałek underworld-dark and long,polecam

szyszak

Opening by Iggy Pop zapowiadał prawdziwe muzycze rarytasy i to jeszcze tak dobrze dobrane pod kontest całosci. Również "Nightclubbing", tak bardzo Pop'owy i taki adekwatny, jak też Blur z "Sing" i bardzo turystyczna "Mile End" w wykonaniu Pulp nie zawiodły. To moje ulubione z krążka. Dodając do tego Underworld, Lou Reed'a, New Order, Sleeper, Briana Eno, Primar Screen i resztę ferajny z OST'a otrzymujemy:
Soundtrack wyśmienity!

ocenił(a) film na 10
szyszak

Muzyka jest świetna. Pokochałem ten film od pierwszej sceny - bieg Rentona, jego komentarz "Wybierz życie..." i piosenka Iggy'ego Popa "Lust for Life" tworzą wspaniałą całość, perfekcyjne otwarcie filmu. Mocno w pamięć zapadły mi też piosenki Lou Reeda "Perfect Day" oraz Undreworld - "Born slippy".

ocenił(a) film na 9
szyszak

Muzyka zdecydowanie genialnie dobrana :)

ocenił(a) film na 9
szyszak

Hehehe, u mnie to samo. Chyba z tysiąc razy zagrałem ten utwór na gitarze tak mi się spodobał.

ocenił(a) film na 8
szyszak

muzyka genialna, moją uwagę chyba najbardziej przykuło "Lust for Life" ale i New Order, jako zespół bardzo mi bliski;)

ocenił(a) film na 8
szyszak

muza cacy sentyment

ocenił(a) film na 9
szyszak

Iggy Pop! Yes, yes, yes! :D

ocenił(a) film na 10
szyszak

Lust for life i Perfect day najlepsze! :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szyszak

Piosenka "Sing" zespołu Blur i "Born Slippy" Underworld to moi faworyci :)

ocenił(a) film na 9
szyszak

Super film i super muzyka. Film teledyskowy, teraz Danny Boyle od ,,Trainspotting 2'' nie robi już takich filmów, a szkoda, bo bardzo je lubię.

ocenił(a) film na 9
szyszak

Soundtrack z tego filmu jest jak jego syjamski bliźniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones