PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624882}

Trans

Trance
6,7 32 837
ocen
6,7 10 1 32837
5,3 10
ocen krytyków
Trans
powrót do forum filmu Trans

miałam zamiar obejrzeć ten film tylko ze względu na Cassel'a i McAvoy'a, których bardzo lubię ale o dziwo film okazał się
bardzo przyzwoity, mogę rzec, że nawet ciekawy. Bardzo oryginalna fabuła,dobrze stopniowane napięcie, wszechobecna
tajemnica pt. "o co tutaj chodzi" no i cała ta zabawa z mieszaniem gangsterom w głowach - dla mnie bomba. Jedyne co
mnie drażniło w tym filmie to momenty kompletnej dezorientacji, gdzie już nie wiedziałam czy to co widzę to konkretna akcja
czy może efekt złudzeń bohatera spowodowany hipnozą. Tak czy siak 8/10 będzie jak znalazł.
Polecam wszystkim, którzy lubią podczas oglądanie główkować i kombinować:)

glam_girl

Faktycznie film dobry. Bardzo przykuwający uwagę, ciągle się zastanawiałam co może być prawdą? Dobre role McAvoya i Cassela i także Dowson. Dobrze zagrała terapeutkę z pokerową twarzą.

ocenił(a) film na 8
glam_girl

Taki był też zamiar reżysera - wprowadzić u widza chaos, dezorientację , ile to już filmów kryminalnych czy sensacyjnych mamy na koncie ?, ile zagadek rozwiązaliśmy ?, dla widza-wyjadacza większość filmów stała się jałowa, naiwna czy przewidywalna, ten film miał za zadanie postawić nas do pionu : "Jeszcze nie wszystko możecie odkryć drodzy widzowie. Mamy sposoby, aby was zaskoczyć" Dlatego uważam ten film za bardzo dobry i 8/10

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Bardzo ciekawe spostrzeżenie! Reżyser droczy się z widzem i gdy tylko mamy zwrot akcji można by wręcz usłyszeć "Ha! I co teraz Szerloku?" Ale to też tworzy klimat tego filmu. Zdecydowanie sięgnę po inne produkcje Byle'a.

ocenił(a) film na 7
surprise6

Fajny film,zaskakujący i oryginalny. Ja także poszukam więcej jego produkcji

ocenił(a) film na 8
glam_girl

Faktycznie zaskakująco ciekawy. Bardzo dobry, przykuwający uwagę widza od samego początku. I zostawia coś po sobie, tzn. nie można przejść obok niego obojętnie, jak obok kolejnego powtarzalnego kryminału/filmu akcji. Może troszeczkę innego rodzaju "mindf***owy" niż "Incepcja", ale równie interesujący. Dla mnie super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones