PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606080}
5,7 562
oceny
5,7 10 1 562
Trans akcja
powrót do forum filmu Trans-akcja

o mężczyznach i chromosomie X. Jak najbardziej jestem tolerancyjna !!!!! (istotna sprawa endogenna !). Ludzie nie są tolerancyjni,pomimo XXI w.są dzicy i zamknieci na osoby z zewnątrz. Ten, który nie zagraża mi ,bliskim.......jak najbardziej może być i moim znajomym. Nie toleruję zachwiań psychopatów czy zboczeń, trans nie nalezy do tej kategorii. Z całym szacunkiem dla "trans".

nathalie.de

(transseksualizm tutaj zaznaczę do kategorii toleracji, nie transwestytyzm,który ma inne znaczenie).***

nathalie.de

A załóżmy że żyjemy w świecie homoseksualistów wmawiają nam że musimy znaleźć inną kobietę , mężczyznę żeby być szczęśliwym . I nagle mamy możliwość żyć "normalnie" mimo napiętnowania zdecydujemy się na to ? Jak ktoś chce tak żyć i być bardziej szczęśliwym niech tak będzie .

ocenił(a) film na 2
marcinmika

wszystko fajnie tylko ze koles zrujnowal zycie swojej zonie i poniekad dziecku
pomyslcie sobie, ze znajdujecie sobie meza/zone i ta osoba po kilkudziesieciu latach malzenstwa zmienia plec, fajnie prawda?
i co teraz? klaskamy?
czysty egoizm i wyrzadzanie krzywdy innym, powiecie ze koles bierze slub i robi dzieci bo chce miec normalne zycie ale jednak wyrzadza wielka krzywde innym i dla mnie jest skonczonym egoista
gdybym przerzyl z zona 20lat i postanowila zostac facetem poprostu by mnie oszukala i zniszczyla spora czesc zycia, to jest fair?
pomyslcie troche zanim zaczniecie klaskac
nie jestem nietolerancyjny, niech kazdy robi sobie co chce ze soba czy ze swoim cialem ale pod warunkiem ze nie krzywdzi tym innych a przedewszystkim swojej rodziny i najblizszych
i jeszcze kreca o tym filmy jakby to byla spoko sprawa i nalezala sie nagroda za odwage, jeden wielki egoistyczny bullsh..., i ludki sobie mysla potem ze sa skrzywdzeni(moze i sa), ale tez mysdla ze to uprawnia ich i to jest super, do krzywdzenia ludzi w ich otoczeniu
jeden wielki syf, szkodliwy film propagandowy tworzony przez kolesia (czy kobiete?) ktory/ktora widzi tylko i wylacznie wlasny zad

El_Magiko

Podzielam twoje zdanie jak najbardziej. Racjonalne.
ale..........................................wolnoć Tomku w swoim domku. ;)

ocenił(a) film na 2
nathalie.de

w swoim domku tak ale jesli w tym dfomku mieszka jeszcze zobna i dizeci to jednak nie...

El_Magiko

a to już az tak przez próg sąsiada ????
Nie wnikam. czas.......... czas .

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

@El_Magiko
czyli lepiej siebie i innych oszukiwać? (na dobrą sprawę tym samym siebie i ich unieszczęśliwiać?)
Nie wiemy jaki dramat i ból przeżywają osoby transseksualne, więc unikałbym na Twoim miejscu tak daleko idących wniosków, że to egoizm i wyrządzanie innym krzywdy... A nawiązując do Twojego "rujnowania życia dziecka", to z tego co można zobaczyć w mediach - relacje Anny Grodzkiej z synem są co najmniej w porządku...
Żyj i pozwól żyć innym.

ocenił(a) film na 2
breslove

wychodzi na to ze oszukiwal siebie i swoich bliskich cale zycie
czyli uwazasz ze jak ktos ma poprzewracane w glowie i przezywa dramat i bol to jest usprawiedliwiony ze wszystkiego? no fajnie
ciekaw jestem czy bylbys szczesliwy gdyby nagle twoja zona z ktora wiazesz sie niby na cale zycie na starosc ci powiedziala : "sorry winnetou ja jestem facetem"
pewnie bys tez rzucil tym oklepanym sloganem z zeszytu do polskiego "Żyj i pozwól żyć innym. " i no problemo
a gdyby twoj tata powiedzial ci kiedys, ze robil cale zycie w ch. ciebie i mamusie i cale wasze zycie to fikcja i rozpieprzyl ci rodzine to rowniez lapki w gore nie?
no bo przeciez on odczuwal bol! i w dodatku zostal gwiazda jakiegos propagandowego filmidla
tak to napewno ucieszylo jego rodzine i usmierzylo bol jego duszy, reklama na caly kraj
no nic tylko klaskac

ocenił(a) film na 1
nathalie.de

,,wolność tomku w swoim domku". No, ale w tym domku jeszcze mieszka żona i dziecko.

El_Magiko

I nie zapominaj o kolejnym BULLSH...T'CIE w postaci piersi GRODZKIEJ przed i po rzekomej operacji... Piersi wygladaly dokladnie tak samo i wogle kto nam wmawia ze czlowiek po tak powaznej operacji jaka jest wszczepienie implantow piersi na dzien lub na 2 po operacji plywa sobie w basenie... A gdzie opuchlizna bandaze swieze szwy? Przeciez kazdy CHIRURG po tak powaznej ingerencji w ludzkie cialo kaze myc sie dlugo w zlewie i nie brac prysznica a bron boze plywac...

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

Kobietę, kobietę. Wyrok sądu mamy. Oczywiście, że zmienia to zasadniczo życie rodzinne. Ale nie tylko trans podejmują decyzje tego typu. Heterycy również miewają pomysły 'nie będę siedział z 50-letnim pudłem w domu, szukam panienki lat 20 max'.
Poza tym nie wpadajmy w paranoję. Raz - nie jest to większość i rozpad wartości rodzinnych na cały kraj, tylko określona grupa. Która zwykle ciuła grosze parę lat, żeby wyciąć i pociąć. W filmie mamy jasny przekaz o tym, że trzeba się sporo nachodzić. Dwa - diagnostyka powoli, ale jednak idzie do przodu, i jest szansa, że za parę lat kwestie płci będzie się ustalać zanim delikwent/ka zawrze formalny związek małżeński.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Tak naprawdę to jest kwestia wystarczająco wczesnej diagnozy, i na to kładzie nacisk Trans-Fuzja. Jeśli rodzina rozpozna na etapie dzieciństwa, i pomoże, uniknie się przynajmniej części zgrzytów wywołujących niepokój, gdy mamy do czynienia z osobą dorosłą z mnóstwem papierów i układów z innymi ludźmi.

El_Magiko

A usprawiedliwia to jak mężczyzna po 20latach małżeństwa zdradza żonę z inną? Nie, ale o tym są filmy . I jeszcze mówi się tym żona że miłość przemija itp.. Może ten o to Pan przeminal z miłością i kocha inaczej wychodzi nawet tak samo...

nathalie.de

Mamy XXI wiek a jednocześnie każdy, kto nie kocha bezkrytycznie gejów, feministek i arabów z hordą dzieci, kto nie wyznaje religii holokaustu, jest faszystą.

squeeze2

A tam od razu kocha.......
a ja tam nie musze niczego akceptować, sama sobie piekę chleb.
Co nie zmienia faktu,że ludzie są dziwni. Swego nie pielegnują a cudzemu poświęcają czas na rózne filozofie i krytyki. Pff.
A nawiązując jednak do tematu......dla mnie tam gej, trans czy inna Zosia-samosia niech sobie rzepkę skrobie, ale od mojej z daleka. :))) a co mnie to.

squeeze2

wyczytałeś we Frondzie czy sam wymyśliłeś?

Call-me-hell

Ksiądz proboszcz mi dyktował.

ocenił(a) film na 7
squeeze2

Bzdury, na razie jest odwrotnie do tego co mówisz czy właściwie piszesz. Mamy XXI wiek a każdy kto nie jest: białym, prawicowym, katolikiem hetero jest złym człowiekiem, gorszym od całej reszty bo jest inny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
huo_sanchez

bla bla bla........ :)))) szczeniackie bełkoty. to filmweb a nie czat.
zatem wrócę do ludzi. bo czytać bełkoty to nie lada strata :)

nathalie.de

się waćpan rozpisał.......
dobrze jest mieć swoje zdanie. ale czy wtrącanie się w zdanie innych to wyniesione z domu czy niedowartościowane ego ?
życze powodzenia, zdrowia, dystansu, UŚMIECHU , bo ja tymczasem mam ciekawsze zajęcie , obejrzę jakis film :)))))
ludzie , którzy się nie śmieją.....są doprawdy nie-ludzie. gburom mówię Adieu :D

nathalie.de

p.s Huo......a gdzie napisałam ,że popieram ruchy gejowskie i twoje kozo-je.... ? :D ileż dygresji w samym tobie, ileż chaosu..... TAKE IT EASY !!!! życie jest fajne. wiosna będzie !!!

nathalie.de

Zdecyduj się dziewczyno, a nie wycofujesz się teraz rakiem i zaprzeczasz sama sobie...
Zresztą twoja wypowiedź i jej ton zaświadcza o tak zwanej nieuczciwości intelektualnej. A jak masz mieć pretensje, że ktoś wchodzi z toba na forum w dyskusje, to nie zakładaj więcej tematów i po krzyku.

A wiosna to juz jest ;] I bardzo dobrze, i bardzo pięknie. Banan od ucha do ucha 24h/d

nathalie.de

Aha, bo ty wszystko wiesz najlepiej i masz monopol na rację...

huo_sanchez

żal.pl

nathalie.de

a to znasz ?
Dupe(k)
ktoś taki żyje na pół gwizdka, idzie na łatwiznę i chodzi drogami na skróty. Robi za pępek świata, a poza spodniami i krawatem nie ma nic do zaoferowania.

pani E, uwielbiam ją za fakty !!! :)

(pssst ! agresja rodzi agresję, i oto potem słyszymy o dzieciaczkach w szpitalach czy też patologiczne skłonności do ubliżania).
ludzie ludziom...........co za kraj, co za kraj.......

nathalie.de

No i wszystko jasne. Przeczytaj jeszcze raz , co napisałaś i ot cały twój autoportret, wypisz wymaluj... Bez agresji i ubliżania, sayonara :p
Wiosna idzie, chorągiewki zawieje :D

huo_sanchez

Głupio nie gadasz.....to fakt.
Ale relationship masz zaburzone.to też fakt.
Neguj poglądy, zaiste...ale nie ludzi.

nathalie.de

Natomiast parodystą jesteś tak znakomitym , że zrobiłeś z siebie parodię człowieka.
:)

nathalie.de

Natomiast raz ruszone gówno będzie śmierdzieć cały czas... :/

huo_sanchez

zostaw to , umyj łapki..... :))))
co za ladaco, co za charakterek. To oczywiście zaleta.
ale nie o tym na forum.
sweet dreams.

nathalie.de

ale ładna buzia ładnie mówi.......brzydka brzydko....... :)

nathalie.de

Tolerancja tolerancją ale czy Ci wszyscy ludzie którzy są inni od reszty społeczeństwa muszą się tak z tym OBNOSIĆ organizować parady i wiece aby pokazać innym ludziom jacy to oni są inni i jak im z tym dobrze? Moim zdaniem nie bo kiedy ktoś kto spotyka się z czymś takim pierwszy raz to raczej ma do tego obrzydzenie i wstręt.

Chcą być trans w porządku ale czy to musi być też tak bardzo uwypuklane? Niech organizują sobie te spotkania tak żeby ich nikt nie widział i bawią się jak chcą. Taka przemiana na pewno nie jest powodem do dumy..

Patryk_G

Patryk !!!! masz rację 100% !!!! my (hetero) nie afiszujemy swoich fantazji. Zatem także nie rozumiem manifestacji i parad.
Natomiast nie mam nic do tych, którzy mi nie szkodzą i nie wchodzą z buciorami..... niechże sobie żyją.

użytkownik usunięty
nathalie.de

Ja jestem tolerancyjny ale geje, trans nie tolerują mnie jako normalnego człowieka bo ja im mówię w twarz co mi nie leży w ich zachowaniu.

Wiele spraw musimy też zaakceptować bo wolność ze wszystkim np jestem wolny obetnę se dłonie bo tak postanowiłem, niektóre zachowanie jest wbrew naturze i właśnie geje, trans, pedofile są tego dobitnym przykładem.

Jako człowiek nie mam nic do miłości jaka ona nie jest ale miłość zwłaszcza jak jest w zwierzęcej formie i chce znaleźć ujście wyładowanie. Między kobietą i mężczyzną wtedy dochodzi do stosunku a między pozostałymi formami nie może do niego dojść więc powstają jakieś chore układy.

Lubię pochylić się nad drugim człowiekiem zrozumieć go, pomóc ale tak jak nie widzę akceptacji w podłości i nienawiści tak też nigdy nie znajdę zrozumienia w wypaczeniu rzeczywistości.

I to nie ważne czy to jest XX, XXI, XXII wiek.

ocenił(a) film na 1
Patryk_G

Zgadzam się z Tobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones