PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670682}

Transcendencja

Transcendence
6,5 116 199
ocen
6,5 10 1 116199
3,8 12
ocen krytyków
Transcendencja
powrót do forum filmu Transcendencja

Tak mi się wydaję. Nie mam pojęcia, kto ocenia w ten sposób takie produkcje... Coraz częściej wątpię w ludzkość ;/

LarryTheNinja

Ci co zaniżają ocenę tego filmu zawyżają oceny kolejnych części Szybcy i wściekli ;)
Nie przejmuj się.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
fwvip

Tak się składa, że Szybcy i Wściekli są chyba jednym z najgorzej ocenionych przeze mnie filmów ;)

ocenił(a) film na 8
LarryTheNinja

Ej no nie mieszajmy do tego ludzkości :)
Wg. mnie ludzie spodziewali się czegoś bardziej efektownego i zawód swój okazali odpowiednimi ocenami.
Może nie koniecznie miało być jak Transformers, ale jak np. Incepcja.
Incepcja mi się nie podobała/nie zrozumiałem. Tutaj film mnie wciągnął ale nadal mi czegoś brakowało. Ale ocena zdecydowanie zbyt niska

ocenił(a) film na 3
LarryTheNinja

Film ten jest po prostu nudny, nie trzyma napięcia, a przemiana Castera jest moim zdaniem słaba. Uwielbiam ten film porównywać do niedawno wydanego interstellar z paru powodów. Otóż w transcendencji cały czas "zaraz ma zacząć coś się dziać!" i nigdy nie można się tego doczekać, wszystko co się dzieje ma strasznie słabe oddziaływanie na widza, natomiast w interstellar cały czas, tak na prawdę, wiemy co się stanie, a mimo to widz jest zaskoczony i "czuje na sobie" to co się dzieje, totalna odwrotność. Jak chociażby powrót z pierwszej planety, ależ to była ciężka scena! Albo dokowanie statku po opuszczeniu drugiej planety, cały czas człowiek wie co się będzie działo, ba, jest o tym powiadamiany! A i tak siedzi z rozwartą szczęką. W transcendencji ani razu puls mi nie skoczył chodźby odrobinę. Historia, mimo, że fajna, została moim zdaniem słabo poprowadzona, a Depp się nie popisał (choć w sumie nie miał nawet okazji)

ocenił(a) film na 9
GarGalin

Transcendencja to nie film akcji. Napięcie odgrywa tam drugorzędną rolę.

ocenił(a) film na 3
LarryTheNinja

interstellar też nie, tak jak i Siedem, ani pierwsza piła, napięcie natomiast można tam nożem kroić. Nie chodzi mi o wybuchy, absolutnie.

GarGalin

MASZ PROBLEM Z PROSTATĄ/ZWIERACZEM bo nie mozesz wysiedziec na filmie? PROPONUJĘ UROLOGA/PROKTOLOGA.

ocenił(a) film na 8
LarryTheNinja

odp: fani Transformers i tego typu produkcji. Zobaczyli, że film jest z gatunku SF to się zaraz spodziewali rozpierdziuchy na całego, kosmitów, superbroni i non stop superaśnych efektów specjalnych, a tu takie rozczarowanie: film z głębszym sensem, jakąś wymową, wieloma dialogami ... zawód, wielki zawód ;)

LarryTheNinja

Dziwisz się? Można było wycisnąć więcej z tego dobrego pomysłu, szkoda, że Nolan nie reżyserował i że film zamknięto w 2 h.
P.S. + najgłupsza scena: Czas się z nim pożegnać, wyłączmy go, nie czekaj i nagle ni stąd ni zowąd udało się, akurat w tym momencie. To było żałosne, nieźle się uśmiałem na tej scenie.

ocenił(a) film na 5
McLlovin

programowanie zawiodło, więc odezwała się do niego! nie rozumiesz, POTĘGAAA MIŁOOOŚCIIII! *tęcza*

infcat

ach tak, teraz nareszcie zrozumiałem, DZIĘKI WIELKIE :)

ocenił(a) film na 8
LarryTheNinja

No wiesz, nie jestes wyrocznia… Cos, co Ciebie fascynuje innych moze po prostu nudzic, a nawet byc nie do zniesienia…

LarryTheNinja

Łzawy melodramat. Nie wszyscy muszą się tym zachwycać. Pseudofilozoficzny bełkot naciągnięty aż trzeszczy. Przede wszystkim nuda. Nie, nie jestem fanem Transformers

LarryTheNinja

Skup się na sobie i swoich odczuciach zamiast tracić czas na ocenianie innych. Nie masz do tego prawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones