PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 518
ocen
5,8 10 1 55518
3,5 6
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Mam nadzieje że przywrócą do życia Ironhida, Jazz oraz Ratcheta

worox55

Biorąc pod uwagę, że będzie to kontynuacja z 4 oraz z poprzedniej trylogii to niestety jest to niemożliwe ;(
Ale mogą się pojawić autoboty takie jak sideswipe, skids i mudflap itd gdyż ich śmierć nie była pokazana w 4 części.

Mathixxd

Ale mówili, że nie żyją -_-

ocenił(a) film na 5
Lody01

Prawda. Na 1 zdjeciu pokarzano sideswipe Dino Skids i Mudlapa na karcie jako X. Czyli zabici poniewaz pokazano Ironhide jako tez X poniewaz zostal zabity przez Sentinela

spartan224

Taka ciekawostka: Bay mówił kiedyś w wywiadzie że Jazz prawdopodobnie nie zginął a został odesłany do Maroko aby mógł się tam zregenerować.

Kadex

Co, kurna? XD

spartan224

Oznaczone X? Gdzie niby? Oglądałam dziś i nie mogłam się dopatrzyć na tych kartach ludzi z Cmentarnego Wiatru żadnych rozpoznawalnych autobotów oprócz Bumblebee, Ironhide, Acree i Chromii.

ocenił(a) film na 10
Mathixxd

obawiam się, że "cmentarny wiatr" wszystkich ukatrupił, a szkoda bo uwielbiałem Ironhide'a

ocenił(a) film na 3
Mathixxd

W takim razie jak wytłumaczycie ożywienie Barricade? Ten został zniszczony w pierwszej części. Później się pojawił w 3 albo 4 (podczas jakiejś sceny stał w tle, miał aż 3 sekundy czasu ekranowego) i teraz ma się pojawić tutaj. Troszkę to jest bez sensu.

ocenił(a) film na 10
Miwen

Barricade nigdy nie zginął

ocenił(a) film na 5
worox55

Nie ma szans. Ironhide rozpadl sie. U Ratcheta Lockdown wyrwal mu iskre. A Jazz mogl powrocic ale mogli wczesniej. Wiec teraz pewnie nie.

spartan224

Jak dla mnie w tf 5 do team'u autobotów dołączą Ultra Magnus i Hot Rod / Rodimus Prime.

ocenił(a) film na 3
Mathixxd

Ale w końcu jest szansa. Może Optimus jak spotka Stwórców to ich ładnie poprosi :D

spartan224

Racja ale mogą znaleźć urządzanie które zdoła przywrócić ich do życia, i może powrót sama

worox55

to byłoby dobre

spartan224

lub łysy zrobi im nowe ciała tak jak galvatronowi

worox55

Tucci potwierdził swoją obecność w Ostatnim rycerzu więc to co napisałeś wydaje się możliwe

spartan224

Ale przecież wyrwał Ratchetowi iskrę... I chyba ją zachował! Może Ratchet powróci? A co do Jazza to świetnie by było żeby jednak żył!

worox55

Też jestem za tym :D Ale ja bym chciała też jakieś fembotki nowe(bo pojawiły się tylko w 2 części i dosłownie przez moment).

Dziewcze_w_Okularach

To mogłaby być miła odmiana.

worox55

nie po to sie posstac zabija by wracali do zycia - chcecie kino z wciagajaca historia czy durna bajeczke gdzie nikt nie umiera - no kurna masakra .

worox55

Niestety żaden autobot nie zostaje wskrzeszony z wyjątkiem Optimusa Prima.

ocenił(a) film na 5
arturo94123

A Sentinel Prime ? :D

spartan224

Sentinel Prime był w trybie sny i powrócił przez matrycę dowodzenia a kto wie pewnie matryca została zniszczona.

worox55

Ironhide, Ratchet i Starscreem wydaje mi się że najlepsze roboty umierały najgorszą z możliwych śmiercią. Ironhide się rozpadł, Ratchet'a przed śmiercią ukrywał się jak zbieg i błagał o litość, Starscreem zabity... no w jaki sposób ja się pytam?? Toć to hańba dla robota była

Abigail_6

zgadzam się z tobą

ocenił(a) film na 5
Abigail_6

A Leadfoot? Najgorsze jest to że nie wiedział że ludzie na nich polują i mówił: ,,Autobot, jestem Autobotem. I go niszczyli i Lockdown wyrwał mu iskre.

ocenił(a) film na 8
spartan224

To był Rachet

ocenił(a) film na 5
Fan_Anonim

Ale mówie o Leadfoot. Odróżniam Leadfoota od Ratcheta. Wiem jak wyglądała śmierc Ratcheta. Po prostu ich śmierć była podobna nie wiedzieli że polują na nich a to że Lockdown wyrwał iskre Leadfoot to tylko moje domyśły.

ocenił(a) film na 10
Abigail_6

Dokładnie najlepsze robty zginęły najgorszą śmiercią. Szkoda, chciałabym zobaczyć ich jeszcze w akcji :(

ocenił(a) film na 7
1Ironhide1

Zgadzam się z Tobą , niestety jest tak, że wszystkie najlepsze roboty zginęły hańbiącą śmiercią. I jedynymi postaciami które cudem przerwały są autoboty z 4 cz ( odliczając niestety Racheta) . I jakimś cudem Megatron (znany teraz jako Galvatron)

Abigail_6

Nie wspominając już o shockwavie

CoartCord

shockwave'a wskrzesili w 4-ce

ocenił(a) film na 5
Raseth

Gdzie w 4 był Shockwave?

ocenił(a) film na 5
GrabassH

Był. Stworzony przez ludzii.

Abigail_6

A jak potraktowali Soundwave`a?? Przeciez to jeden z generalow Megatrona i chyba jeden z bardziej lubianych i charakterystycznych Deceptikonow a w filmie pokazali i potraktowali go jak jakis badziew.

ocenił(a) film na 10
lotar24

z tym się nie do końca zgodzę, pancerz shockwave'a był praktycznie nie do przestrzelenia

worox55

Mam nadzieje, że będzie Sam Witwicky.

ola092003

A ja nie, tego nadętego pajaca po prostu nie da się lubić. Ani postaci ani aktora.

TheBlur

Jak go nie lubisz to nie oznacza że cały świat ma być też taki jak ty i go nie lubieć. Nie jesteś ku*wa pępkiem świata! !

ola092003

Po pierwsze frustratko to Ty również pępkiem świata nie jesteś, a co za tym idzie - mogę powiedzieć to samo zdanie do Ciebie. Po drugie - dalej uważam go za nadętego buraka i zdania nie zmienię bo Tobie się nie podoba.

TheBlur

aha.... super...

ola092003

Sam to najgorsza filmowa postać jaką widziałem.

ola092003

Ej spokojnie. Miłość i pokój. Nie chce wzbudzać kłótni, ale jestem po stronie oli092003.
trzy części z Samem były bradzo fajne, a w czwórce wwalili jakiegoś ku*asa co bez żadnego poczucia humoru żyje.

Dinomysia

Boże, jakiś nastoletni zboczeniec gapiący się na brzuch jednej z głównych bohaterek z pierwszej części ma wrócić.....oczywiście że nie wróci, bo prawdopodobnie zginął i na to zasłużył. Nie mówiąc o tym jaką żałosną postacią on był.

Kadex

No dobra. Może za ostro! Uspokój się... Nikt na śmierć po pierwsze nie zasługuje, a po drugie nie chce się kłócić. Każdy ma swoje zdanie i nie ma zakazu pisania go.

ocenił(a) film na 5
TheBlur

No Sam nie jest taki super zgodzam się z tobą, ale Lennox był naprawdę spoko

ola092003

W Transformers 4 praktycznie wszystko się zmieniło i aktorzy, z zespołu linkin park przerzucili się na imagine dragons wciąż pojawiają się nowe roboty, niech jeszcze zmienią kolor bumblebee na np. niebieski bo żółty im się znudzi!

ocenił(a) film na 10
Liwka12

mi te zmiany bardzo się spodobały np. dodano dubbing, styl i akcje - rewelacja, a co do koloru Bumblebee jest z charakteru żółty

Drakus2001

A czy widzieliście tę ostatnią kreskówkę z Bumbelbee? "Robots in disguise" się nazywa, moja córka uwielbia, a i ja nie pogardzę. Z botów, które tu wymieniacie, jest Sideswipe, Optimus i oczywiście Bee. Epizodycznie pojawia się Jazz i Ratchet. Nie chcę spoilerować, ale dodam tylko, że Bee mówi ;-) i całkiem nieźle mu to wychodzi. I co ciekawe, żaden z jego byłych towarzyszy nie jest tym zaskoczony...

ocenił(a) film na 10
singri

bo w poprzedniej części "Transformers Prime" Bee zginął i odrodził się z głosem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones