PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 586
ocen
5,8 10 1 55586
3,5 6
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Spoko 3 częsci z Samem witwyckym ale potem wyszła czwórka i był już ktoś inny troche mnie to wkurzyło bo zadobrze to on nie grał ,a przyzwyczaiłem się do Sama ,ponieważ dla mnie wszystkie częśći składają sie w historie .Mam nadzieje ,że w Transformers 5 zajebistej sadze Reżyser zastanowi się nad sobą i zaproszą Shia LaBeouf'a ponownie do zagrania najbardziej fascynującej roli w tym filmie pozdro fanów transformers.A i jeszcze mogli by skrzyżować role Sama z Mikaelą (mały romans).Nwm jak was ale mnie zaciekawiło to co sie dzieje po tej wojnie z Samem i jego walniętą mamuśką wkońcu oni rozmieszali nas kiedy była nawalanka.

Ufo_Rycerz

Może splotą losy rodzin witwicy i yager.

Ufo_Rycerz

Shia już nigdy raczej nie zagra bo sam zrezygnował mówiąc ,że już wymaxował postać Sama i nie mógłby już nic dodać.

olek790

Mogła by wrócić Megan Fox i Josh Duhamel mogli by skrzyżować ich losy

michael325

A do czego Fox? Ona jedynie ma do zaoferowania urodę, grać nie potrafi i drażni przez cały czas.

ocenił(a) film na 8
michael325

Ja bym tam widział Arnolda :D w obsadzi 5 tej :D

użytkownik usunięty
Ufo_Rycerz

[UWAGA to jest tylko teoria]powrót sama do fabuły transformers raczej nie pasuje bo pomyślcie ludzie chcą( w czwórce) zabić transformersy a jak myślicie co zrobią z ludźmi któży znali ich (transformersy) osobiście, albo zamkną ich albo zdarzy się ,,nieszczęśliwy" wypadek i sam oraz reszta KAPUT(tak w skrócie) moim zdanie zabito sama:( w filmie nawet 1 transformers nie wspomina nic o samie) i powtarzam jeszcze raz TO TYLKO TEORIA (sorry za orto)

Jak masz pisać hieroglificzne a na końcu dodawać "sorry za orto", to nie pisz nic. :)

Spajs

Megan Fox podobno ma wrócić w 5 części. Pogłoski mówią, że Josh Duhamel może zagrać główną rolę w 5 części

ocenił(a) film na 8

Mogło by się okazać np. że Sam przez ten czas się gdzieś ukrywał albo że był więziony w jakimś tajnym więzieniu ale udało mu się uciec (lub autoboty mu w tym pomogły) a teraz powrócił. I nie musiało by być tak że spotka go "nieszczęśliwy wypadek", autoboty mogą go chronić i dalej mogło by być ciekawie tak jak w częściach 1-3.

użytkownik usunięty
grze2000

nooo... ale to i tak było by naciągane

ocenił(a) film na 5

TRANSFORMERY - nie transformersi
AVENGERZY - nie avengersi
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć czemu ludzie robią liczbę mnogą z czegoś co już jest liczbą mnogą tylko, że w innym języku.

ocenił(a) film na 6
Ogniozbytmistrz

jak dla mnie poprostu Transformers i Avengers, po co wogóle odmieniac jeśli to zagraniczna nazwa własna?

sx185x

Nie chcę nikogo smucić ale popieram teorię że Sam nie żyje.W końcu w czwórce było nawet powiedziane że wszyscy związani z transformersami zostali zlikwidowani (co by oznaczało że nie tylko Sam ale i reszta bochaterów poprzednich części nie żyje).Trzeba też wziąść pod uwagę fakt że Sam nigdy nie odstąpiłby od autobotów w takiej chwili jak ukazano w czwórce.A gdyby gdzieś go zamkneli to autoboty starałyby się go wydostać.A Optimus nawet o nim nie wspomniał.UWAGA!To tylko niczym nie potwierdzona teoria ale myślę że (niestety) bardzo prawdopodobna.

ocenił(a) film na 4
MrNaczos

To teoria, którą całkowicie łykam. Szkoda, że nie przedstawili tego tak w filmie, nawet w postaci migawki/kolażu zdjęć zamordowanych "współpracowników" robotów.

frantic84

Niestety chyba nawet tego nie zobaczymy (bo gdyby miało być to byłoby już w czwórce) bo twórcy mało że prawdopodobnie uśmiercili, to jeszcze całkiem olali postacie z poprzednich filmów.Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że nawet nie wymyślili czy Sam i reszta żyją czy nie bo im się nie chciało.Mam jednak nadzieję że zrobią coś o tym, bo to strasznie głupio wygląda.Wystarczy nawet informacja że Sam i reszta zostali zabici.

ocenił(a) film na 6
MrNaczos

Pokazać sie im nie opłacało bo tamci aktorzy byli by za drodzy, nawet za kilka sekund napewno słono by sobie za to pociągneli $$, ale informacje mogli zamieścić albo jakiś dialog między autobotami na temat Sama

frantic84

MrNaczos nie wszyscy skoro Lenox i Epps wracają w piątce :)

Camelmaker

Agent Simmons też wraca? Jest w obsadzie :-D

Jaram się jak małe dziecko, bo jak do tej pory widziałam tylko jedynkę i tam Lennox z Simmons'em wypadają genialnie :-D"Liczę do pięciu - A ja do trzech" :-D Szkoda, że tak mało występują razem :-D

ocenił(a) film na 9
singri

byłem dziś na filmie, Simmons pojawia się tylko dwukrotnie

singri

@singri w trójce było ciekawie jak Epps z paroma kolegami (byłymi ludźmi z NEST) pomagali Samowi się dostać do miasta :D

MrNaczos

Ale każdy język ma to do siebie, że próbuje zaadaptować obce wyrazy do własnej wymowy. to że jest to nazwa własna nic nie znaczy wbrew pozorom.

MrNaczos

Tylko ze w 5 części ma powrócić lenox a on był również bardzo powiazany z autobotami

filip324

Nie tylko Lenox ale Epps tez będzie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Ogniozbytmistrz

To postaraj się zrozumieć, że nie jest to "robienie liczby mnogiej" tylko spolszczenie tytułu.

ocenił(a) film na 1
Ufo_Rycerz

Lepiej nie, sam aktor co grał Sama był cholernie irytujący a postać Sama wybitnie irytująca. Mark Wahlberg zagrał świetnie i to On powinien być od samego początku - o ile to byłoby możliwe.

rool72

Kwestia gustu. Moim zdaniem Sam był fajny, taki słodki i nieporadny, no mój typ :-P a z Bumblebee tworzyli genialną parę :-D

użytkownik usunięty
singri

No dobra kobiety lubią Sama, faceci nienawidzą tyle...

ocenił(a) film na 3

faceci? Ja tam uważam ze dzięki Samowi pierwsze części były warte obejrzenia. nie wypowiadaj sie za wszystkich.

rool72

Choc jeden z tych nielicznych co podziela moje zdanie,ja mialem Sama juz dosc a jego zamiennik wypada o niebo lepiej.Oby byl w kolejnych czesciach bo jest przynajmniej bardziej wiarygodny zamiast przyglupawy Sam.

ocenił(a) film na 8
rool72

Zgadzam się w 100%. Aktor, który grał sama irytował i filmy przez niego ucierpiały. Mark Wahlberg jest dużo lepszy i chce się z nim oglądać następne części. Tylko jego "córka" z poprzedniej odsłony była dość słaba.

Ufo_Rycerz

Jestem tego samego zdania. Pozdrawiam

Ufo_Rycerz

Mam to samo zdanie. Czworki nie ogladalam bo Shia mi sie okropnie podobal, a to co teraz to juz tandeta. Ciagniecie w nieskonczonosc. Sama grafika jest z kosmosu ale co robią z fabułą... masakra.. bardziej naiwnie się nie da w niektorych przypadkach. Czas to zakonczyc..

Ufo_Rycerz

Sam nie żyje. Był o tym news/artykuł, nie chce mi się szukać, ale jeśli jesteś fanem, to z pewnością znajdziesz.

ocenił(a) film na 1
Ufo_Rycerz

Sam to najgorsza postać z transów a dodatkowo grał go Shia LaBeouf. Nic bardziej nie było drażniące niż postać Sama i aktora który go odtwarzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones