PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 558
ocen
5,8 10 1 55558
3,5 6
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Nie serio co tam do cholery robi anthony hopkins. Jest tak wspanialym aktorem ze moglby bez problemu wystapic w duzo ambitniejszej produkcji niz w setnej czesci transformersow gdzie dialogi sa tylko przerywnikami do kolejnych destrukcji.

oleksiey2000

W tym fragmencie: https://www.youtube.com/watch?v=2pcaP-cynCI Hopknis wygląda na jedynego, co czerpie frajdę z grania w tym gównie. :P

ocenił(a) film na 6
oleksiey2000

Jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze.

ocenił(a) film na 2
oleksiey2000

Ciężko tu inaczej myśleć o całej sprawie, jak o nieudolnej próbie reanimacji serii przez użycie słynnego nazwiska, lecz całą resztę pewnie zostawili po staremu. Mogli się skupić na fabule, dylematach, bohaterach, ale to zbyt trudne.

oleksiey2000

Hopkins powiedział w wywiadzie "Zagrałem w życiu w wielu dobrych filmach, teraz mogę pograć w tych złych". On nawet nie udaje, że chodzi mu o coś innego niż czek. Ma żonę pijawkę, która przepuszcza jego forsę (ma kilkaset par butów i tego typu nikomu niepotrzebnych rzeczy), choć jak twierdzi Hop - pomogła mu w alkoholizmie, kocha ją, więc może wydawać jego pieniądze :)

ocenił(a) film na 4
Grifter

Zerwał z alkoholizmem na długo przed tą żoną, ale i tak mi zaimponowałes w tej chwili :)

ocenił(a) film na 4
oleksiey2000

Hopkins lata, lata temu powiedzial, ze on nie jest gwiazdorem, tylko rzemieslnikiem. Jest aktorem, ktory wykonuje swoj zawod. Zagra w czymkolwiek i bedzie staral sie grac dobrze jak to dobry rzemieslnik. I prawda jest tez to, co ktos napisal nizej, ze on juz sobie zapracowal dobrymi rolami i moze pograc zle i w zlych filmach, nic mu to nie szkodzi,
Moze sie i dobrze bawi, ale ja odnioslam tez wrazenie, ze sam siebie pyta o co tutaj k... chodzi i co ja tu mam robic... Cos jak Connery w w filmie o Arturze heh i tym z Melonikiem...
Zapominacie tez, ze np zagral w Alexandrze i tez ten film byl marny...
Hanibal tez jakims wielkim dzielem nie jest, ot, po prostu ikona popkultury. Akurat tutaj wiec chyba nie ma co sie czepiac aktora, ktory od dawna nie ma jakiegos zaciecia co do znaczenia siebie i rol i jasno to powiedzial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones