PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 587
ocen
5,8 10 1 55587
3,5 6
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Pierwszy zwiastun!

ocenił(a) film na 6

https://www.youtube.com/watch?v=AntcyqJ6brc

ocenił(a) film na 4
RollOut

Jaram się znów jak wtedy, kiedy pierwszy raz obejrzałem trailer do Transformers 1 ♥♥♥

RollOut

Kurde Nemesis Prime no to ciekawie będzie, i jak dadzą radę najlepszemu z transformersów pod kontrolą kogoś złego ;-) trzeba będzie pójść do kina i zobaczyć co z tym zrobią :D

ocenił(a) film na 6
AgenTomek

Widać, że Lennox chyba prosi o pomoc Megatrona.

RollOut

W którym momencie go prosi ? bo nie moge dostrzec tego momentu

ocenił(a) film na 9
AgenTomek

Ja właśnie myślałem o tym, że to może być Nemesis Prime z Armady, albo Orion Pax (Optimus Decept), a ten koło Księżyca to chyba Unicron
może z Nemesis Primem będzie jak tu https://www.youtube.com/watch?v=wPGh-rjFO6o

ocenił(a) film na 6
Predator17759090

To raczej nie Unicron :)

Predator17759090

Mówiło się, że w piątej części ma pojawić się Unicron(chociaż to coś co podleciało jakoś go nie przypomina), natomiast oczy Optimusa mogą wskazywać na działanie ciemnego energonu co wystawiło go na wpływ Unicrona. Zakładając, że uczynią z niego boga chaosu tak jak w transformers prime. Poza tym z tego co kojarzę Nemezis Prime miał ciemniejsze kolory od Optimusa, u którego zmieniły się tylko oczy.

Korag

OK, moja teoria na temat fabuły:

Optimus odleciał.
To wielkie coś, co wg Was nie jest Unicronem, zbliża się do Ziemii i ewidentnie zagraża ludziom.
Ludzie proszą o pomoc Megatrona, bo mają go pod ręką.

Tu się rozdwajam. Albo:
Bee i reszta przyłączają się do Megatrona, by ratować ludzi.
Optimus dostaje porcję czarnego energonu i wykonuje polecenia Unicrona.
Wielka bitwa.

Albo:
Megatron podaje Optimusowi czarny energon, co wystawia go na wpływ Unicrona.
Bee i spółka są osamotnieni w walce, ale się nie poddają.
Wielka bitwa i happy end.

Co myślicie?

singri

Według mnie fajne było by zobaczyć coś nowego niżeli oklepany schemat na zasadzie że coś idzie nie tak niby przegrywają potem wbija Optimus kasuje wszystkich, Megatron ucieka i za 2 lata następna część. Według mnie ta część mogła by się skupiać głównie na kosmosie, ale jednak widać dalej akcja skupia się na ziemi. Fajna opcja jakby Autoboty połączył siły z Megatronem bo to było by coś ciekawego, też czymś ciekawym było by gdyby na końcu Optimus nie stał się znów dobry tylko np. po przegranej bitwie odleciał na pokładzie tego wielkiego czegoś pokazanego w zwiastunie i np. w następnej części zobaczyli byśmy Autoboty szukające Optimusa w kosmosie(mogło by działać na zasadzie że Megatron im pomaga bo niby stał się dobry a knuje tylko jak zabić Optimusa). Mnie w trailerze w pewnym momencie zdziwiła scena tej małej dziewczynki która mówi że chce zostać i walczyć. Oby to nie oznaczało że na koniec to ona zrobi coś dzięki czemu Autoboty wygrają bo to było by słabe, Dzięki jak ktoś doczytał do tego momentu :D

hanab

Ta mała jest podobna do Megan Fox, może to córka Mikaeli? :-P A ona była taka, choćby moja ulubiona scena z pierwszej części, jak odjeżdża Bumblebee, a potem zatrzymuje się, bo nie może znieść, że zostawiła tamtych. (moment, gdy się ogląda, a Bee kiwa głową jest moim zdaniem najlepszy)

Córka Mikaeli i Sama... Szukająca zemsty, bo między trzecią a czwartą częścią zabili jej rodziców w ramach polowania na autoboty...

Wiem, jestem nienormalna :-)

RollOut

Szczerze? Nic specialnego w tym trailerze nie widze. Chyba najgorszy trailer ze wszystkich czesci Baya. Uwielbiam Transformery (nie Transformers czy niedaj boze Transformersy(!)) ale nie widzialem tu nic co by mnie jakos "napalilo" na ten film...
Moze inne trailery beda lepsze.

ocenił(a) film na 6
gerger123

Bo to bardziej taki teaser. Na prawdziwy zwiastun trzeba będzie jeszcze poczekać, w końcu premiera za wiele miesięcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones