PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 587
ocen
5,8 10 1 55587
3,5 6
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Film bardzo mi się podobał. Świetnie się to ogląda na dużym ekranie w IMAXie. Mogę zrozumieć ludzi, którzy nie trawią takich filmów i go krytykują. Nie rozumiem jednak kogoś, komu podobały się poprzednie części i krytykuje ten film. Dla mnie był dużo lepszy niż część 4, niemniej części 1-3 niepodważalnie są najlepsze. Chyba dzięki Samowi Witwickiemu :)

Pomysł na ten film wprowadził pewien element świeżości do "odgrzewanego kotleta". Szkoda, że główny bohater jest nijaki. Show kradnie Cogman, który jest świetny. Końcówkę filmu od strony wizualnej uważam za chyba najlepszą w całej serii. A tak naprawdę strona wizualna jest najważniejsza w tego rodzaju filmach.

Jeśli ktoś jest fanem Transformers i nie widział filmu, to nie pozostaje mu nic, tylko lecieć do kina i samemu się przekonać.

ocenił(a) film na 10
Draagnipur

Dokładnie. Świetna część. A oceny 2 czy 3 to już przesada.

użytkownik usunięty
femmepl

Ten film to zwykle gówno naszpikowane akcja i rozwałka i tylko łeb przez to Napier.... Tak samo było w części 3 ale to aż chciało się oglądać

Draagnipur

Zgadzam się w większości.

Dla mnie 9/10.

Z kolei oceny 1-4 dla tego filmu są śmiechu warte,a jak czytam argumenty ludzi co je dali, to widać że to typowa durna gimbaza ;(

ocenił(a) film na 4
Shurtugal_Eragon

Mi tez sie nie podoba te badziewie. I nie chodze do gimbazy ani umyslu gimnazjalisty tez nie mam ;)

Damiann17

To spoko skoro tak ;)

ocenił(a) film na 5
Draagnipur

właśnie technicznie się broni kiepsko, a to powinien być największy atut filmu.
1. co chwilę, prawie z każdym cięciem w scenach akcji obraz się zmienia - czarne pasy na dole i górze, raz duże raz małe, żenada. wiem że format się zmienia bo sceny kręcone pod IMAX ale jak juz kręci to nie może całego filmu?
2. za duzo cgi, ten sam problem od 2 częsci, szybkie ruchy autobotów klatkuja jak cholera. Reżyserowi brak wyczucia z efekatmi, kieruje się logiką - im więcej gówna na ekranie tym lepiej. I ku*wa nic nie widac.

ocenił(a) film na 3
Draagnipur

Nie należę do gimbów. Jestem wydaje mi się, że odpowiedzialną istotą i zanim dałem taką ocenę, a nie inną wszystko dokładnie przemyślałem. Chodzi o złe wrażenie. Oglądając tę część często wyobrażałem sobie reżysera, który kręcił ten film i to czym się kierował. Do czego doszedłem? Że zamiast skupić się na fabule, to zajął się tym jak będą wyglądać podczas każdej akcji efekty specjalne. Uznał, że efekty specjalne wystarczą by przyciągnąć ludzi do kina. Cóż, mnie nie. Ja liczę na coś więcej i cenię sobie swój czas. Nie zmarnuję dwóch godzin tylko po to, by sobie popatrzeć na starania pirotechników. Takie rzeczy mogę luknąć na youtube i to w parę minut, a nie godzin. To trochę taki brak szacunku ze strony producentów filmu. Myślą, że jak gówno się błyszczy to jest złotem. Mylą się i dlatego dałem tak niską ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones