PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 428
ocen
6,2 10 1 101428
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Prawdopodobnie i niezaprzeczalnie jedno z najlepszych arcydzieł kinematografii w historii kina współczesnego, jak nie najlepsze !!! Brawo, wielkie brawo Panie Bay, jesteś Pan niczym władca kina nasyconego takimi emocjami, taką akcją ! Gratulacje dla producentów i aktorów, podziękowania fanom i wszystkim tym którzy wiedzą co to prawdziwe kino !

UPADLY_WIDZ

; ) Przyznaj się ile Michael Bay zapłacił ci za rozpływanie się w zachwytach nad jego dziełem i używanie górnolotnych wyrażeń które dobitnie podkreślają jaki ten film jest wspaniały? To teraz możesz powiedzieć? Ile kasiory dostałeś za to?

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Nic;/ a szkoda bo przydałoby się troszkę grosza ;/

UPADLY_WIDZ

Ok, napisz do Baya na Facebooku że bardzo zależy ci na pracowaniu u niego jako spec od kampanii reklamowej i nakręcania jak najwięcej ilości osób, pewnie nic z tego nie wyjdzie ale spróbować możesz.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Umiesz perfekt angielski, możemy współpracować ! Przekaż producentowi, że powiększę rynek sprzedaży w Polsce :)

UPADLY_WIDZ

Mogę spróbować.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Nigdy nie zaszkodzi, a nóż zostalibyśmy oficjalnym biurem marketingowym na Polske Pana Bay'a.

UPADLY_WIDZ

Byłoby fajnie.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Chciałabyś pracować w marketingu ?

UPADLY_WIDZ

Czemu nie, mogłoby być fajnie. A masz jakąś propozycję ciekawą?

ocenił(a) film na 10
nudecroft

50H pracy w tygodniu, brak urlopów, miesięczna pensja 800 zł na ręke... to tam takie Polskie realia :)

UPADLY_WIDZ

Aha, O.K :)

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Nie mogę dorzucić za szeroki uśmiech i pogodę ducha 100 zł extra :)

Ale Ty jako TR zapewne lubisz większe wyzwania.

UPADLY_WIDZ

Ciekawy temat i 'mocny' wątek. A forum filmwebu nie jest przypadkiem do wymiany poglądów? A nie narzucania ich sobie nawzajem? Troszkę luzu ludzie ;-)

A prawda jest taka, że główny wątek to strasznie oklepana melodia - nie mówię, że to źle, po prostu szkoda. ;-)

ocenił(a) film na 10
liveq

W którym momencie w głównym tytułowym postem wątku narzuciłem komukolwiek swoje poglądy ?

UPADLY_WIDZ

Komentowałem całą dyskusję, nie jeden post.

ocenił(a) film na 1
UPADLY_WIDZ

Narazie jedyny plus (nie widziałem tego filmu jeszcze) to że gra tam Mark Wahlberg a nie Shia LaBeouf. Dzięki temu zabiegowi film powinien być już ciut lepszy od poprzedników

ocenił(a) film na 3
rool72

Mark tragicznie obsadzony, nie myślałem, że kiedykolwiek to powiem, ale Shia miał lepszą rolę. Ale nie martw się, film jest tragiczny pod każdym względem, więc Marka trudno tutaj winić. Film w porównaniu z słabiutką dwójką był o dwa poziomy niżej w mojej opinii. Trudno to w ogóle nazwać filmem prawdę mówiąc.

ocenił(a) film na 1
Dyliard

to mnie zasmuciłeś, szkoda. Wracam do oglądania anime :D

rool72

A jak ci powie, że kinematografia to największe gówno to też pójdziesz i nigdy nie będziesz chciał słyszeć o telewizji? Siedzi taki smutas i pieprzy od rzeczy, idź na ten film bez brania opinii innych, ja nie słuchałem i nie żałuję ;)

ocenił(a) film na 3
rool72

Uśmiałem się, wchodzę tu po pół roku, widzę, że jakiś gość opluł moją opinię i kazał Ci iść zobaczyć film. Potem potrze na twoją ocenę - 1/10. lol

ocenił(a) film na 1
Dyliard

wszystkie filmy oceniam na 1 - filmweb dla mnie to nic innego jak spis filmów które oglądałem

ocenił(a) film na 10
rool72

Osobiście nie przypadł mi do gustu ;/

UPADLY_WIDZ

To pokaz efektów specjalnych a nie film, a Ty głupi trollu zamknij już morde.

ocenił(a) film na 10
Andeddu

Morde powiadasz cieciu ? Tylko tyle nędzne trolle obrażające dobre filmy są w stanie wystukać spod swych zgniłych pazurach na zardzewiałej klawiaturze ?

UPADLY_WIDZ

Najpierw naucz się pisać frajerze. Twoi ojcowie na pewno są z Ciebie dumni.

ocenił(a) film na 10
Andeddu

Nie każdy ma w domu tak jak Ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Andeddu

buahah tylko wyzwiska pozostają tak nisko rozwiniętym umysłowo jednostką.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Panowie! Tam pies kto ma racje i kto jest gorszy..
te komenty dzieci czytają.. i uczą się że tak jest i tak się należy "wysławiać"...

ocenił(a) film na 10
Andeddu

boli mnie niski język trolli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Bo nie mają takiego gustu jak on... Po pierwsze to nwm czemu rodzice nie nauczyli cię kultury i dodatkowo dali komputer i internet... Po drugie to podrośnij i dopiero zacznij się wymądrzać, bo narazie rzesze czytających twoje komentarze ludzi naśmiewa się z cb... Po trzecie nie potrafisz nawet WYJAŚNIĆ co ci zaciska pośladki i czemu nie kupiłeś sobie na to maści, więc jesteś zwykłym gościem z podstawówki z przerośniętym ego... Dziękuję dobranoc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Weźcie już skończcie bo złą drogą to podąża, mi się udało dojść do ładu z UPADLY_WIDZ' widzem, gościu jest nieco agresywny ale zaczepiacie go w taki sposób, że razem agresją się wykazujecie. K... nic po tym i tak nie zostanie bo mnie i jemu ktoś zgłosił nadużycie (może nawet to on), tak samo będzie z dalszą dyskusją, naparzanie się w taki sposób i tak nie ma sensu... same negatywy z tego wychodzą....

Andeddu

Nie masz kultury, więc nie otwieraj mordy... Ja do cb spokojnie, a ty drzesz ryja jak małpa w zoo... To, że ludzie nie piszą to nie znaczy, że się nie śmieją młody... Tak, młody, bo dojrzały człowiek miałby choć krztę rozumu, a no tak... nie wiesz co to jest... Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że jesteś "piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" ale nie chcę zniżać się do twojego poziomu małolacie...

Lody01

Co za żałosny, nie śmieszny i nie ciekawy post. Młody to Ty sobie mów do matki, jeśli ją w ogóle masz a nie dwóch ojców. Ty akurat wiesz że się śmieją pier*****y dysmózgu.

ocenił(a) film na 10
Andeddu

A Cie pojechali ! haha

UPADLY_WIDZ

Kto mnie pojechał? Te lamusy na górze? Ch*j w dupe im i Twojej matce Downie.

UPADLY_WIDZ

Aha, i jeszcze jedno błaźnie, nie wiem czy zauważyłeś ale na ciebie najeżdża każdy pod twoim żałosnym postem, wiec morda.

UPADLY_WIDZ

Hmm nie rozumiem jak przy ocenianiu filmów można porównywać je z innymi gatunkami... to jest film akcji/sci-fi na podstawie komiksu, mają być wybuchy, widowiskowe walki i widz ma się nie nudzić pod tym względem się nie nudziłem lecz parę rzeczy mnie irytowało
(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery) (Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)(Spojlery)
Walka Cade'a z Lockdownem jestem w stanie wybaczyć im ten "karabin" który mógł być obsługiwany przez człowieka (po co tranformerom tak mała broń??) która równała się w sile z ich bronią i robiła pogrom, ale sry kosmiczny myśliwy który nie dość że nie mógł trafić w Cade'a to jeszcze ten skutecznie blokował jego ataki jakby walczył z nim na miecze??(jak nie wiecie o co chodzi Cade w filmie sparował kilka ciosów Lockdowna w finałowej walce) To lekka przesadza do tego ja mam złe spojrzenie na głównego bohatera przez film "Sztanga i Cash"
Co do "twórcy" nie bd się wypowiadał bo pewnie odpowiedź na moje pytanie pojawi się w następnej części jeśli wyjdzie mam nadzieje że nie zepsują tego i jakość połączą to z wszechiskrą.

ocenił(a) film na 10
JacekPlacek_0

Dlatego można ocenić film na coś nieprawdopodobnego !

p.s. co do walki to fakt, raziło w oczy nadludzka siła przy sparowaniu ciosów ;/

UPADLY_WIDZ

Co wy chcecie!? To przecież najzwyklejszy zbieg okoliczności!!!! xd

UPADLY_WIDZ

najgorsza część transformerów. obejrzałem i 2 razy prawie zasnąłem. zrobiony dla dzieci, Walberg co sie nie odezwał to jakieś głupoty gadał, córeczka tylko na zbliżeniach ze smutną minką, autoboty wypalone mentalnie i nudne, ten niebieski to z choinki sie urwał, bo co ma samurai do obcych z kosmosu, ten zielony zachowuje sie cały czas jak deseptikon, że każdemu chce nawalić, a ten brodaty nawet ujdzie, ale cygaro? kolejny element dla dzieci by zobaczyły śmieszny element przy autobocie.

efekty filmu na plus... teoretycznie, bo autoboty mają się przemieniać jak to zwykle bywa, a te nowe to jakaś totalna pikseloza zamiast ładnych efektów transformacji. jakby zabrakło kasy na grafików. bo ludzka technologia jak w filmie powiedzieli to ta sama co autobotów. poza tym autoboty są mimo transformacji zawsze scalone a tu jakieś chmurki i pyłki kostek, w ogóle bez sensu mimo, że ciekawe dla oka.

film dłuuuugi, wielki minus, bo pierwsza połowa to nudy nie z tej planety. kolejna połowa to masa bezsensownych scen, dialogów i monologów. pełne patosu przemowy walberga psują ten film maksymalnie, wątek z córeczka i chłopakiem znów pod dzieci.

nowi obcy fajnie zrobieni, duzy plus, i muzyka tez plus ale! ale na jaki ch... dali ten refren gdy startują statkiem do Chin? przeciez to przestoj a nie scena akcji, tragedii czy też zakończenia walk. totalnie nie pasowało mi to.

najgorsza część i najgorzej wydane pieniądze na kino w tym roku. a walberg spokojnie dostnanie złotą maline, bo to była tragedia.

filmowi dałem 4/10 i tylko za to ze efekty fajne i lubie transformersów. (ci wojownicy chinscy aka dinozaury to też jakaś porażka i nieporozumienie, bo tacy super a taki maly optimus głównego sobie podporządkował, no bzdura).

aż mi sie nie chce wierzyć, że to film Bay'a. on chyba nie wiedział, że taki gniot robi, a może wiedział?

ocenił(a) film na 10
madtrexx

Też mam takie wrażenie, tak trochę jakby ten film nie spot jego ręki wyszedł ;/ Albo...co też jest możliwe, posłuchał kogoś rady aby lekko zmienić swoją konstrukcję filmu (nie same akcje), to by mi pasowało co do pierwszej połowy.

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Give me a break :/

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Dla mnie film jest świetny. Gatunek sci-fi trzeba po prostu lubić. Jeżeli innym się nie podoba to ich sprawa. Jeśli już muszą wyrazić swoją opinę, niech to zrobią ale nie obrażają tych którym film się podoba.

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Ej chyba po raz pierwszy się z tobą zgadzam ! ;)

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Racja to zajebisty film.Najlepsza część z całej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones