PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 432
oceny
6,2 10 1 101432
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Najlepsza scena ?

ocenił(a) film na 9

Dla Mnie jest scena , przemiany Optimusa, oraz zbiórka autobotów w Texas Desert
Hound i jego okrzyk: He came back and alive, Optimus is here!
Potem Drift: At last there hop after all! I jego zeskok i przemiana w helikopter (!)
i Cross: Mister Leader of free galaxy is back!

Muzyka Jablonsky'ego świetnie tu pasuje:)

Wasze typy?

RollOut

Podobała mi się zaskakująco dramatyczna scena porwania Tessy uwięzionej w samochodzie i biegu za nią jej ojca i chłopaka.
Szkoda, ze z filmu została wycięta scena tańca Tessy z Bumblebee.

użytkownik usunięty
chromakowo

a skąd wiesz o tej scenie?dasz link?

ocenił(a) film na 6

https://www.youtube.com/watch?v=wnxZ7Gg2yV4

użytkownik usunięty
t0ksyczny

hehe dzięki :D

ocenił(a) film na 9
RollOut

Moje typy to :
-Optimus dowiaduje się, że Ratchet nie żyje i ta jego wściekłość (myślałem, ze będzie po kolei załatwiał ludzi w tej bazie)
-Zbiórka w Texas Desert i ta muzyka
-Bee wkracza do akcji pod koniec filmu, gdzie Optimus leży z wbitym mieczem i jeszcze ta genialna muzyka - coś wspaniałego (ktoś wie, co to za utwór jest ? )
- Optimus maszeruje, a za nim dinoboty i jego walka z Grimlockiem
- Słowa Bee ,,What the Fu*k,, - , ; d

Coś się przypomni to dopisze :)

ocenił(a) film na 3
Optimus22

Moja ulubiona scena, to gdy BumBleBee uderza 'rzekomo' swoją podobiznę.
Chłopak Tessy zostaje wtedy przyłapany na tym, że robot leży na podłodze i dostaje ochrzan od ludzi pracujących w firmie, którzy pytają Shane'a :
- Dotykałeś go?
A BumBleBee włącza muzyczkę :
'I told you homeboy u can't touch this.'
Po prostu ten moment mnie tak rozśmieszył :D

NightWeek

Dokładnie to samo miałem napisać ta sama scena jak w tym telebimie leci że bumblebee to przestarzała wersja i ten nibym model jest lepiej wykonany i on wtedy "What The Fu..."

AgenTomek

https://www.youtube.com/watch?v=eCv-hD4Stm4 ta scena rozwaliła system

ocenił(a) film na 7
NightWeek

Dokładnie! :D świetny moment. Ale mi się jeszcze podobała scena (miałam ciarki aż :p) jak Optimus się wściekł, że zabili Ratcheta i wlecieli do tej siedziby gdzie produkowali Transformery. Myślałam, że ją całą rozwalą!! I szczerze mówiąc to miałam na to nadzieję :p

Optimus22

Jeśli myślimy o tym samym, to ten utwór to "Battle Cry" Imagine Dragons ;)

ocenił(a) film na 9
luki159

To nie jest ten utwór, to jest coś innego . Dla ułatwienia podrzucam linka, Utwór zaczyna się od 5:12,
https://www.youtube.com/watch?v=ComhwBTWF6g

Optimus22

To jest jakiś utwór ze ścieżki dźwiękowej Steve'a Jablonsky'ego (który raczej zaczyna się trochę wcześniej niż 5:12), tytułu nie jestem w stanie podać, trzeba by trochę poszukać. Gdzieś od 5:30 jest właśnie "Battle Cry".

Optimus22

Może to jest to (od samego początku do 5:49):
http://www.youtube.com/watch?v=m2S4I8-aoW4

ocenił(a) film na 9
RollOut

Moje ulubione sceny to:

1. Najlepsza scena Bee kiedy widzi pierwszy raz swoją podobiznę i słowa "What The F***".
2. Spotkanie się wszystkich autobotów.
3. Najazd autobotów na firmę.
4. Wystąpienie Dinobotów.

RollOut

Scena zbiórki była prze epicka dała mi nadzieję że będzie tak samo zaje.bisty finał co w 3 części
Po za tym podobała mi się każda scena w której pojawiał się Lockdown był taki epicki utwór, pasował idealnie
I Scena kiedy Lockdown walczy z Optimusem a ten zabiera mu miecz i przebija go nim.
No i tak nie do końca ale też scena kiedy Dinoboty i Autoboty się spustoszenie wśród armii Galvatrona jedyne czego mi zabrakło to mniej randomowy utwór, przydałby się taki który rzuca się w "oczy" tak jak ten ze zbiórki w Texas Desert lub podobny do tego z finału 3ciej części.

użytkownik usunięty
Filips19

moja ulubiona to zdecydowanie wściekły Optimus i zemsta za Ratcheta-fajnie,nigdy nie widać było Prime tak wściekłego.
no i atak Dinobotów i Autobotów,to było coś :D

Wkurzył się kopnął coś krzyknął coś i koniec, ja myślałem że zaraz zacznie rozwałkę tak jak Sentiel w bazie w 3.

ocenił(a) film na 10
RollOut

1. Śmierć Ratcheta - naprawdę smutna scena, a jednocześnie jedna z lepszych w filmie i te błaganie żeby go nie zabijali, a potem wykończenie przez Lockdowna. Swoją drogą Ratchet wypowiedział tutaj więcej słów niż w 2 poprzednich częściach.
2. Scena kiedy Optimus dowiaduje się, że Ratchet nie żyje. Ta jego wściekłość, i żądza zemsty. Myślałem, że rozniesie w pył te cała siedzibe i pracowników.
3. Kiedy ta rodzinka ucieka ze swojego domu, późniejszy atak Lockdowna i śmierć ich kolegi :<
4. Bee po prostu wymiata z Houd'em i te słowa Bee :D
5. Końcowa walka z Lockdownem i wkroczenie do akcji Bee :D

W sumie można by wymieniać i wymieniać. A koniec dodam jeszcze, że pędzący Optimus na Grimlocku i zabijający wszystko na swojej drodze coś wspaniałego

mateusi91

Scena gdy Optimus uwalnia Dinoboty walczy z nimi no i ta muzyka we tle https://www.youtube.com/watch?v=4H0JDomv8ac

snake20064

Witam Was , przepraszam ze nie w temacie ale zapraszam na moj fanpage z moimi rysunkami , uchwycam sceny z anime marvela lub portrety jezeli ktos ma jakies pomysly na rysunek piszcie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RollOut

Oj, długo by wymieniać. Zdecydowanie w tej części jest najwięcej scen,które zapadły mi w pamięć.A są to m.in.:
-zbiórka w Texasie.Genialna muzyka w tle i ten Optimus pędzący w pustynnym kurzu
-akcja mająca na celu schwytanie Ratcheta.Klimatyczna i jakby nie patrzeć wzruszająca
-wściekłość Optimusa i szarża w kierunku laboratorium
-końcowa scena walki, choreografia i lot dowódcy Autobotów i charakterystyczne ''I'm coming for...You!''.Brzmi groźnie, ale zachęcająco
-''ujarzmianie'' Grimlocka
-wszystkie sceny gdzie pojawia się sympatyczny łowca.Jest dość wygadany i widać, dlaczego budzi postrach we wszechświecie
-pierwszy kontakt z O.P. i ucieczka z farmy
-uruchomienie magnesu na statku Lockdowna
-pościg Galvatrona i pokaz jego umiejętności
-scena z zazdrosnym Bee w roli głównej i Mc Hammerem
To tyle :).

ocenił(a) film na 9
RollOut

Moje ulubione to:
- pierwsze pojawienie się Lockdowna jak w nocy szedł dokończyć "dzieła" z Ratchetem.... mega badass!
- jak Lockdown zabił Lucaca i na jego szczątki było zbliżenie a w tle Lockdown skoczył z dachu w Slow motion z tą muzyką i zaraz w ogniu sie przemienił w Lambo
- pościg na autostradzie i moment przelotu nad wiaduktem gdzie Optimus przebił się przez tą ciężarówkę! Epic
- pojawienie się dinobotów
- motyw z początkiem ostatniej walki jak Lockdown wyskoczył ze swojego statku na ten dach strzelając najpierw w niego i w ogniu w slow motion zaczął razem z dachem spadać, po prostu opadła mi szczęka jak fotorealistycznie to wyglądało, chłopaki od CGI weszli na nowy level!

ocenił(a) film na 8
Gonciar

Dorzuciłbym również rozmowę Lockdowna z Attingerem na statku
krystaliczność CGI w tej scenie to wizualna destrukcja,płatki śniegu to wisienka na torcie,czysta poezja i absolutny ideał
takie detale których jest tam trylion to ultra potęga tego filmu

ocenił(a) film na 7
RollOut

Najazd auto na firme , najlepsze !

ocenił(a) film na 10
RollOut

Moje ulubione sceny:
- przywrócenie Optimusa do życia;
- Prime ukrywający się pod podłogą "pracowni" Coda ( to był smutny widok jak tak potężny wojownik chował się przed ludźmi);
- zbiórka autobotów i narzekanie na dowództwo Bee;
- atak na siedzibę KSI, zazdrość i wściekłość Bee co do podróbki;
- odbijanie Tessy i Optimusa ze statku;
- złość Joyce`a, że Galvatron wciąż przypomina Megatrona, a nie Optimusa;
- dinoboty i OP;
- śmierć Lockdowna;
- i pewnie jeszcze kilka, o których chwilowo zapomniałam.

ocenił(a) film na 8
RollOut

Moje ulubione sceny:
-pierwsza transformacja Optimusa
-scena z robo psem
-kiedy Optimus i Bumblebee kiedy skanowały swój pojazd i miny bohaterów
-wszystkie sceny na statku a najbardziej Hound kiedy zabił to coś w klatce
-scena w której jakiś tam koleś prosi o ubezpieczenie
-sceny w których Optimus zabija ludzi
-atak na siedzibę KSI no i Bumblebee
-scena z magnezem
-dinoboty chociaż jak dla mnie za mało tych scen
-finałowa scena

RollOut

U mnie podobnie. Formowanie się Autobotów z muzyką Jablonsky'ego w tle było epickie. Całkiem niezła była też scenka w firmie Joyce'a z Bumblebee w roli głównej :) No i oczywiście finałowa walka z Lockdownem.

ocenił(a) film na 9
luki159

Pierwszy kontakt z dinobotami. Reakcja Drifta jak zobaczył ich: "you gotta be kidding me".
Następnie walka Optimusa z Grimlockiem. Ten upada i zapierająca dech w piersiach transformacja.
W tej scenie wszystkie kwestie jakie optimus wypowiada są świetne i ta muzyka w tle mmm....

Słowa Drifta: "NO! That's Optimus Prime!

PS: Drift ma kozacki akcent :D

użytkownik usunięty
RollOut

moja najlepsza scena to jak bumblebee wkorza sie że stworzono jego lepsza wersje (Stingera)

ocenił(a) film na 7
RollOut

Ja mam dużo ulubionych scen,ponieważ ogólnie film zajebisty.
-Optimus dowiaduje się o śmierci Ratcheta (był mega wściekły myślałam,że zaraz kogoś zabije)
-Cade rzuca kijem w samochód tej babki na początku filmu xd
-Napad na siedzibę KSI
-Śmierć Lockdowna
-Porwanie Optimusa i Tessy
-Tekst Bumblebee 'What the Fu*k'
-Uwolnienie Dinobotów

RollOut

Napisy Końcowe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones