PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 432
oceny
6,2 10 1 101432
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Tego nie da się oglądać. Poprzednie 3 części jeszcze dawały radę, ale Wiek Zagłady to coś
strasznego. Zmuszałem się od połowy filmu, żeby dotrwać do końca. Rozumiem, że kino tego typu
ogląda się głównie ze względu na animacje komputerowe; kicham rówież na często-gęsto
występujące błędy logiczne, ale te głupie powiedzonka i docinki bohaterów wypowiadane przy jakimś
zwrocie akcji, zaburzały mój odbiór wizualny filmu :)

ocenił(a) film na 5
hans999

Właśnie jestem świeżo po seansie i chyba wyszła z tego najgorsza część dotychczas. I zdecydowanie za długa. Co do aktorów to też mnie często irytowali, szczególnie super para Romeo i Julia, nie wiem po co wciśnięta, już lepiej jakby dziewczyna była sama bo ten chłopak niczym szczególnym się nie wyróżniał. A najgorsza ze wszystkiego była ich niezniszczalność, nieważne w jak poważnie wyglądającym wypadku brali udział, wychodzi bez szwanku, lekko pobrudzeni. A hitem była ich ucieczka po dachu razem z dziewczyna i jej pięknym, a jedna z rakiet robotów wybuchła dokładnie między nimi, a oni jakby nigdy nic biegli dalej przed siebie. Ogólnie lubiłam zawsze tę serię, ale polecieli po bandzie za bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones