PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 790
ocen
7,1 10 1 179790
4,9 16
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

1. (chyba najglupsza scena) Sam niby umiera... gdzie on wtedy sie podziewa? w raju? :D ''obserwowalismy Cie od poczatku'' tak mu mowia primowie... czyli maja dusze i po smierci ida do raju? :D hah... ma ktos jakies logiczne wytlumaczenie? (mozliwe ,ze ich mozgi , procesory nie wiem jak to nazwac... byly w matrycy i polaczyli sie z mozgiem sama?) albo po prostu tragiczny blad w filmie...
2. klony robotow... decepty sie powtarzaly... nie dosc ,ze z 1 czesci bylo kliku takich samych to jeszcze w te same decepty walczyly na pustyni i takie same zamienily sie w devastatora... blad?
3. czy arcee (3 motory od autobotow) zginely w tym wybuchu?

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 10
rotanimod

1.Można powiedzieć, że dostał wizji w której ukazali się Pierwsi Prime'owie. Sam jeszcze nie umarł ale mało brakowało.
2.Czy to na pewno były te same ? Może podobnie wyglądały ? Nie wiem... Jak obejrzę ponownie to się lepiej przyjrzę :D
3.Pewnie tak skoro w późniejszych częściach nie występowały.

ocenił(a) film na 3
1Ironhide1

to nie wizja bo go niby obserwowali ;) 2. te same na 100% duzo tematow takich bylo 3. podobno jest jakis komiks ktory to wyjasnia

ocenił(a) film na 10
rotanimod

Obserwowali go od początku (odkąd znalazł matrycę) czy od początku, początku (kiedy poznał Bumblebee i inne transformery) ? XD Trochę pomieszane. Co do komiksu nigdy go nie czytałam.

ocenił(a) film na 3
1Ironhide1

no w filmie powiedzieli ,ze ''obserwujemy CIe od poczatku'' czyli chodzi od kiedy poznal autoboty ;p ten film to porazka ;) same wfekty i nic wiecej.... 1 czesc byla rewelacyjna , 2 porazka , 3 nawet dobra ale tez sie znajdzie kilka bzdur , 4 ujdzie

ocenił(a) film na 10
rotanimod

2 część zdecydowanie najgorsza ale i tak sentyment do uniwersum wziął górę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones