PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 147
ocen
7,3 10 1 305147
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Moim zdaniem film jest super. Oczywiście, nie każdemu może się podobać i w pełni to akceptuje, ale sama jestem zachwycona całą serią. Gra aktorska super, fabuła też, soundtracki zwaliły mnie znóg, a efekty specjalne (typu postac Optimusa czy Megatrona) nie mają w sobie nic, co mogłabym potępić. Moim zdaniem film w pełni zasłużył na 10/10.

yennifer112

popieram,sama tak uważam,to wcale nie jest płytki film,tylko trzeba głębiej zrozumieć przesłanie.Shia gra nastolatka,który stopniowo dorasta i ryzykuje własnym życiem dla innych.

ocenił(a) film na 10
Wera_135

Dokładnie, to poświęcenie, determinacja i w dodatku doskonałe efekty! No i Megan Fox. Ten film to prawdziwa klasyka kina. Cieszę się że nadal wychodzą nowe części :) Przez to seria mimo wielu lat, nie starzeje się.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 10
arieljarosz

Nie rozumiem co chciałeś powiedzieć przez te trzy znaki. To się czyta razem, czy osobno?

ocenił(a) film na 3
NieMamSwojegoZdania

a no to, że to jest klasyka o tym jak NIE KRĘCIĆ filmów o nawalających się robotach

ocenił(a) film na 10
arieljarosz

Nie prawda! To fajny film i klasyk i koniec.

ocenił(a) film na 4
Wera_135

To nie jest plytki film... to nawet nie mielizna. Lubie czasem obejrzec lekkie niezobowiazujace kino sci-fi z dobrymi efektami. Mimo wszystko takie filmy jak ten obrazaja inteligencje widza i nawet najlepsze efekty specjalne tego nie wynagrodza. Jesli taki byl zamysl tworcow to moge im tylko pogratulowac. Mimo wszystko film ocenilem na 4 gdyz SFX oraz muzyka byly naprawde dobre.

ocenił(a) film na 3
amsztel

dokładnie, cierpiałem oglądając to coś

ocenił(a) film na 10
arieljarosz

Dwójka może Ci bardziej przypaść do gustu, dzieje się więcej i trochę inna fabuła, polecam.

ocenił(a) film na 3
NieMamSwojegoZdania

zobaczymy, nie widziałem jeszcze 2 i 3, pozostałe obejrzałem i poza Bumbelbee nie są warte mojej uwagi

ocenił(a) film na 10
arieljarosz

Bambelbi był ekstra super! Ale stare części są jeszcze fajniejsze, więcej się dzieje i fajnego dużo więcej.

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

Bumbelbee to g*wno

ocenił(a) film na 3
komandorfoka_filmaniak

XD? Najlepsza część, wreszcie nie seksistowski śmieć jak cała seria od Baya

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

Może i trochę seksistowski ale dobry.

użytkownik usunięty
Wera_135

Właśnie, też tak to odebrałem. Jest podział między ludźmi, którzy nie mają marzeń i nie wierzą w komiksy, a tymi, co wierzą w to. To nie bajki. Wychowaliśmy się na tych komiksach, a film, to prawdziwe kino.

ocenił(a) film na 4
yennifer112

Gra aktorska super? Szczególnie megadrewnianej Megan.

ocenił(a) film na 10
Yaseck

Od Megan się odczep! Wspaniała rola w świetnym filmie, i laska bombowa! Chociaż pewnie wolałbyś jakąś pokroju angielskiej królowej, skoro ta Ci nie pasuje.

ocenił(a) film na 2
NieMamSwojegoZdania

Chyba chodziło mu o to, że ona nie gra, tylko nadstawia tylną część ciała do kamery.

użytkownik usunięty
yennifer112

Według mnie też jest super. Cuda grafiki komputerowej.

ocenił(a) film na 2
yennifer112

Tu była jakaś gra aktorska?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones