PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 147
ocen
7,3 10 1 305147
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

nie oszukujmy się

ocenił(a) film na 7

Gdyby wskazać jeden film idealnie reprezentujący amerykańskie ''kino'' dla mas, to byłby to właśnie ten film. Skrojony do granic możliwości, byleby tylko można go było nazwać filmem dla dorosłych,młodzieży i dzieci. Żeby dosłownie obejrzeli to wszyscy i była jak największa kasa. Wyobrażam sobie jak można by stworzyć świetne dzieło, mroczne (np. gdyby to wyreżyserował Nolan albo Scott-wtedy nie mielibyśmy papki dla młodzieży z głupimi dialogami), no ale nie, wszedł taki Bay i zrobił gównianą serię.

Animowane seriale transformers>gówno>transformers Baya

ocenił(a) film na 7
KopsonKrk

1 części nie krytykuje, jest dla mnie obojętna. Ale następne to 3 metry mułu i nie wiem poco je było robić. To co miał pokazać, czyli walki robotów już pokazał w pierwszej części i powinien poprzestać. A dalej ?? Nie wiem co chciał pokazać... Więcej Megan Fox, walących się po łbach robotów czy może jeszcze więcej głupiej fabuły ?

KopsonKrk

Zgadzam się w pełnej rozciągłości, z tym że dla mnie nawet jedynka nie jest obojętna. Po co robić takie filmy pytasz - DLA KASY.
Amerykańska maszynka do robienia zielonych musi się kręcić. Przerażające tylko jest to, że jest grono ludzi (i to całkiem spore), którzy uważają tą serię za arcydzieło kinematografii!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones