PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37311}

Troja

Troy
7,4 344 147
ocen
7,4 10 1 344147
5,8 28
ocen krytyków
Troja
powrót do forum filmu Troja

Kogo z nich wolicie? Dla mnie zdecydowanie Hektor. Jest wiernym mężem, wielkim patriotą, w zasadzie jedynym rozsądnym trojaninem. Natomiast Achillesowi bliżej do zwierzęcia niż do człowieka. Zależy mu tylko na sławie i chwale, nie obchodzi go nawet kto zwycięży, byleby to nie zaszkodziło jego reputacji. Poza idiotą Parysem, Achilles to chyba najżałośniejsza postać.

ocenił(a) film na 9
p_marciniak78

Ja wolę Achillesa od Hektora z dokładnie tych powodów, za jakie ty go nie lubisz :D

LadyLannister

szanuję argument xd. Swoją drogą to widzę że lubisz Cersei. Tu muszę się zgodzić, Lannisterowie są spoko, choć Baelish zawsze będzie najfajniejszy

ocenił(a) film na 9
p_marciniak78

Jaime'a wolę od Cersei :D samą Cersei z charakteru nie za bardzo lubię, ale jako postać jest cudowna
I zgadzam się, Petyr najlepszy. Kibicuję mu w zdobyciu tronu XD

I jeszcze co do Troi, Parys faktycznie żałosny. Ma ładną buzię i nic więcej. Jak można rozpętać wojnę dla jednej laski. Może powinnam zachwycać się ich historią miłosną, ale tylko mnie denerwują cały film, że wszyscy ci ludzie giną przez nich.

LadyLannister

No dokładnie, do tego Hektor jest chyba jedynym który naprawdę potępił to co zrobił brat.

Z Petyrem w sumie mam trochę jak z Cersei. Bardzo go lubię jako postać i mu kibicuję, ale dobrym raczej nazwać go nie można, prędzej głównym antagonistą.

Za to Hektor nie dość że jest OP (szkoda że Achilles go pokonał) to jeszcze jest bardzo "dobrym człowiekiem"

ocenił(a) film na 9
p_marciniak78

Nawet bez cudzysłowia można pisać, że jest dobrym człowiekiem. Dobry, syn, mąż, wojownik, a równocześnie na tyle ludzki, że nie denerwuje mnie jak sporo pozytywnych nieskazitelnych postaci. I wgl lubię go bardzo, ale Achilles...ach, to chyba urok bad-boya <3.

ocenił(a) film na 9
p_marciniak78

Nie znam za bardzo "prawdziwej historii" tych wydarzeń. Ale z filmu ja zrozumiałem tyle że Achilles jest zwykłym najemnikiem któremu bliżej do Sparty niż Troi.Jest najemnikiem Agamnenona władcy Sparty dla którego walczy po to żeby zabijać wrogów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones