PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597949}

Trolle

Trolls
6,5 32 439
ocen
6,5 10 1 32439
Trolle
powrót do forum filmu Trolle

Moim zdaniem dzieciakom 5-12 lat będzie się bardzo podobać. Mnie osobiście irytowało ciągłe śpiewanie i kolorystyka kreskówki. Historia przypomina mi smerfy ;)

ocenił(a) film na 7
Lidkaaxox

Czego sie spodziewasz po animacji dla dzieci? Seksu?

Damiann17

Dlaczego miałabym się spodziewać seksu? Po prostu humoru, który spodoba się też dorosłym tak jak np. w Shreku, Hotelu Transylwania, Zaplątanych, czy w bajce Jak wytresować smoka. Ta animacja jest typowo dla maluchów. Dzieciakom 13-16 lat już się nie spodoba.

ocenił(a) film na 7
Lidkaaxox

w sumie film był zrobiony aby sprzedać nową wersje fińskich Trolli,dawniej drewnianych kukiełek z długimi,włosami i wybałuszonymi oczami, tutaj są milsze dla oka.

...w sumie to jest lepszy film o Smerfach niż ten który dało nam studio Sony w tym roku. Zabawne.

ocenił(a) film na 7
Lidkaaxox

I właśnie w końcu bajka dla dzieci, ja uważam, że bajki "np. w Shreku, Hotelu Transylwania, Zaplątanych, czy w bajce Jak wytresować smoka" są fajne ale mają dużo tekstów i podtekstów dla dorosłych. A tu jest wesoło, kolorowo i ok, ja sie fajnie bawiłam oglądając tą bajkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones