"Tropiciel" taki sam SHIT jak "300"

ostatnia wypowiedź: athor
Cyrus Cyrus

po wczorajszym sesnie odechciało mi się wszystkiego.

• Geralt90 Geralt90

nie no z tym shitem na temat 300 to przesadziles.tropiciela nie ogladalem , ale 300 uwazam za jeden z najlepszych filmow w swoim gatunku.

• Jason_XIII_Voorhees Jason_XIII_Voorhees

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Cyrus Cyrus

Taaaa, a Thorgal jest wikingiem buhahahaha

• zielu_pl zielu_pl
          ocena: 4

Nie, Thorgal tylko wychowywał się wśród wikingów ale ktoś kto ma odwagę wypowiadać się na temat Thorgala nie powinien się ośmieszać i umieć odróżnić Thorgala od boga Thora!

• Crom_3 Crom_3

300 bylo swietnym filmem na podstawie komiksu i tak nalezalo go traktowac.Tropiciela jeszcze nie widzialem ale od 300 sie odpiepsz:)

• _mixer_ _mixer_
    ocena: 7

no nie przesadzaj - nie nazywaj "300" shitem, także nie oglądałem Tropiciela, ale "300" to jeden z moich najlepszych filmów

• piotrk82 piotrk82

kolego nie porównuj 300 do tropiciela , jesli wg ciebie te filmy sa takie same to nie wiesz o co tu chodzi , a tak swoja droga 300 byl swietny a tropiciela nie widzialem ale chyba bedzie znosny

• Biey Biey

300 zajebisty??? śmiech na sali<hahaha> przecież to Tokyo Drift tyle że w starożytności... dzieciakom mógł się podobać, co lubią patrzeć na umięśnionych pakerów i widowiskowe walki, ale poważny człowiek co ogląda filmy na poziomie, nie pownien dawać 300 więcej niż 6/10... takie moje zdanie:P

• kroliko kroliko

300 nie dla poważnych ludzi ?!, to w sumie ?Władca pierścieni?, ?Troja? to kicha bo co jest poważnym filmem co?, potrafisz to określić Biey, a poza tym człowiek nie może same ?poważne? filmy oglądać, trzeba se troszkę urozmaicać wolny czas. 300 jest to bardzo dobry film ( bo nie ważna jest tematyka ani sposób wykonania, ale to czy film wciąga, a ja w ogóle nie poczułem tych dwóch godzinek oglądając 300, tak dobrze mi się oglądało). Co do Tropiciela ? niestety słaby film :(poniżej oczekiwań)

• hakowy hakowy

Widać Biey że jesteś fanem Smalville , dla mnie to dopiero gówienko dla małych dzieci , i kto tu mówi o poważności chyba tylko imbecyl może użyć takiego słowa, tu się mówi o kwestii gustu. I po drugie jako film fantasy był świetny, ale jako film, oparty na prawdziwych zdarzeniach był marny.
    Jeżeli tropiciel jest podobny do 300 to napewno go pooglądam bo podobają mi się takie filmy..

• Biey Biey

Do Kroliko. Siemka, widzę, że Twoja wypowiedź stoi na wiele wyższym poziomie niż tego kolegi poniżej. A co do 300, to film ukazujący głównie honor Spartian i niestety... efekty specjalne, które wydają się być istotniejsze niż sama treść filmu, przynajmniej ja tak to odebrałem. Film oceniam jako 6/10 co według mnie jest dobrą oceną, odzwierciedlającą całokształt. Nie porównuje nawet tego filmu do Troji czy Władcy Pierścienia, które mi się bardziej podobały :), to jest moja subiektywna ocena. Aha i nie mówię, że "nie wolno poważnym tego filmu oglądać", każdy ma wolną wolę...uważam, że są po prostu lepsze filmy z tego gatunku. Pozdrawiam

Do Hakowego... fajnie, że mnie nazywasz Imbecylem bo mam avatara ze Smallville, jesteś stary ignorantem, pieprzącym bez sensu. To, że dałem sobie avatara ze Smallville nie znaczy, że serial kocham nad życie... Mogę sobie dać ministra Giertycha i co będzie, że kocham się w polskich ministrach hahahaha ?? Powiem ci tyle mały człowieczku... na samym początku "twojej przeciekawej wypowiedzi" stwierdzam, że jesteś zbyt ograniczony, żeby się ze mną wykłócać. A jeżeli uważasz, że 300 był świetny to twoja sprawa i g**** mnie to obchodzi, ja mu daje tyle ile pisałem, bo na więcej nie zasługuje MOIM, a nie <czytaj>twoim zdaniem... i płacz w podusię, ale swojego zdania nie zmienie.

• kroliko kroliko

Biey w sumie ma rację, to forum jest po to by wyrazić swoją opinię a nie gorączkować się kto ma rację ( bo racja jest jak du*a ? każdy ma własną), każdy ocenia co innego w filmie i ma do tego prawo, tak jak ma prawo do własnego zdania.

• NYPD NYPD

"Spartian" - "Troji" - "Władcy Pierścienia"? Człowieku! Tak chyba mówił Ludwik Waryński do Róży Luksemburg...

• karezoid karezoid

Film TROPICIEL oceniam zgodnie z definicją na 4/10. Dlaczego? Kiedy pojawiła się informacja o jego realizacji pomyślałem, ze można by zrobić ciekawy, klimatyczny film, który poprawiłby mi humor po słabym moim zdaniem 13STYM WOJOWNIKU. Niestety realizatorzy poszli po najmniejszej linii oporu. Oby coś się ruszało na ekranie i wszystko sklecone w beznadziejną historyjkę za pomocą dziecinnego scenariusza. Niedożeczna historia podlana, nic nieznaczącym wąteczkiem miłosnym i jakimś tanim szamanizmem indiańskim. Karl Urban ze swoim wzrostem nie nadaje się na tak walecznego bohatera, poza tym zastanawia mnie skoro jego ziomale ze skandynawii byli tacy wielcy, czemu on wyglądał tak rachitycznie. Była mowa o tym, że zwykłe strzały nie przebiją pancerzy wikingów, a przez resztę filmu raczeni byli strzałami, które wchodziły w nich jak w masło. No i oczywiście świetny pomysł "CHODŹCIE PANOWIE WYTNIEMY WSZYSTKICH TUBYLCÓW W PIEŃ I BĘDZIEMY RZĄDZIĆ TYM LĄDEM" - doskonały pomysł na całą oś akcji. Ten fil powinien być dla dzieciaków, ale skala brutalności to wyklucza. Dla kogo więc ten film? Dla amerykanów i pryszczatych komiksiarzy w wieku 10-13 lat, którzy wchłoną każdą papkę. Jak wspomniał założyciel tego postu, to kolejny film po 300 działający według tego samego schematu zrealizowany tylko po to żeby mógł odebrać niezwykle ambitną nagrodę MTV MOVIE AWARDS. Jedyne co zasługuje na uznanie moim zdaniem to oprawa wizualna. Dekoracje, kimatyczne zdjęcia i miejsce akcji. Reszta odchodzi w niepamięc.

• $user użytkownik usunięty

Czy tropiciel to również zekranizowany komiks? Jeżeli tak, to ok, ale jeżeli nie, to panowie dyskusja jest nie na temat... porównujecie nie tę klasę filmu. Można porównywać 300 oraz Sin City, ale dopiero po przeczytaniu komiksu... Zachodzi tu podobny przypadek jak ze starą "Diuną" kompletnie zjechaną przez krytyków i większą część publiczności... No ale ta książka przecież jest taka GRUBA... ;-)

• athor athor
      ocena: 10

więc jak tak oceniasz to podaj dobry film według ciebie zobaczymy

• hakowy hakowy

Popatrz najpierw na swoje posty Biey, widać na jakim one są poziomie...
    Po pierwsze nie nazwałem Cię imbecylem tylko nazywanie filmów dla poważnych nie ma najmniejszego sensu i jest oznaką imbecylizmu.
    A po drugie każdy ma swoje gusta a filmowi 300 nie można zarzucić nic innego jak tylko niezgodność z faktami historycznymi ale przecież ten film nie powstał po to żeby idealnie odwzorować fakty historyczne tylko żeby mieć rzeszę oglądalności

• hakowy hakowy

I jeszcze jedno zgadzam się z karezoyid, po przeczytaniu recenzji tego filmu że nie można go porównywać do 300, można by go porównać do apocalypto

A tak wogóle Biey jezeli tak krytykujesz film 300 to znajdź mi dobry film wojenny, większość jest takich proamerykańskich tworzonych dla amerykanów, chociaż ten 300 był naprawdę dobry.

• Biey Biey

Nie napisałem, że poważni ludzie mają go nie oglądać, zasugerowałem ocenę tylko, której "moim" zdaniem nie powinni przekraczać. Kiedy obejrzałem po raz pierwszy 300, film wydawał mi się dużo lepszy niż był w rzeczywistości... pierwsze wrażenie często jest złudne. Nie wciągaj mnie w rozmyślania, czy film jest zgodny czy z faktam historycznymi. Minusami jest maksymalnie komputerowo podrasowana grafika, nie przypadła mi do gustu gra aktorów i sceny batalistyczne w "bullet timie".

"tylko imbecyl może użyć takiego słowa"... to chyba nie jest oznaka imbecylizmu, ale świadoma obraza mojej osoby. Czyż nie? Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz.

Chociażby "9 Kompania" z zagraniczcznych. Zgodzę się, że jesteśmy zalewani amerykańską chałą, ale powstaje wiele produkcji wojennych wartych obejrzenia: "Czas Apokalipsy", "Cieńka czerwona linia". Dobre wojenne filmy. Przykładów jest dużo więcej, trzeba mieć tylko materiał na którym można się oprzeć.

ludzie!

Powtarzam, że 300 jest na podstawie komiksu i jest zrobiony w tym duchu co "Sin City". Osoby, które czytały komiks z pewnością rozpoznają poszczególne kadry komiksu (po to między innymi "bullet time"), podobnie, jak to było w "Sin City". Nie jestem w stanie zrozumieć odczuć człowieka, który nie czytał pierwowzoru filmu i spotkanie z Sin City, 300, Diuną, Władcą Pierścieni, Harrym Potterem, Eragonem i wielu innymi filmami, jest dla niego po prostu spotkaniem z jakimś filmem bez "lektury uzupełniającej". Nie sądzę, żeby twórca myślał o jakichkolwiek historycznych faktach oprócz nazwisk i miejsca akcji... :-)

• karezoid karezoid

No ok ale czy mam oceniać film pod kątem tego czy wiernie oddał klimat komiksu, czy tego że po prostu mi się nie podobał? CZy jeśli komiks jest kiepski to nie możnaby zrobić jeszcze gorszego filmu? Ja oceniam to co widzę na ekranie, cała tą robotę filmową i mojej oceny nie zawyża ani nie zaniża fakt, ze był jakiś pierwowzór w postaci kolorowego zeszytu czy też ksiązki.

w przypadku 300 tak. Film był zrobiony perfekcyjnie, praktycznie sfilmowany kadr po kadrze komiksu i inny nie będzie, bo taki właśnie jest komiks. A twórczość Franka Millera jedni lubią, a inni nie. Po prostu temat nie trafił w Twój gust :-)Niemniej co do "Pathfindera" zgadzamy się. :-)

• faello faello
                ocena: 6

Dla mnie obydwa filmy ( "300" i "Pathfinder" ) nie różnią się zbytnio jakością ( "300" było trochę tylko lepsze, ale pomysł podboju Vinlandii, mimo totalnie ahistorycznego podejścia bardziej przypadł mi do gustu niż popłuczyny po Millerze ) dlatego 6/10 za niezłą siekę fantasy dla Pathfindera jest jak znalazł ( spore plusy które w pewnym sensie ratują film przed gniotowatością to muzyka, specyficzne zdjęcia i język wikingów )

• GodFella GodFella
    ocena: 3

"po wczorajszym seansie odechciało mi się wszystkiego"
    szkoda, że nie odechciało ci się pisania komentarzy...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: